# BUTY NIKE ROSHE RUN ONE 35-41 ! ROZNE WZORY %FV! (6541993620)

zakończona
158,99 zł
sprzedaż zakończona
  • stan: nowy
  • wysokość: niskie
  • materiał zewnętrzny: tkanina
  • materiał wkładki: inny materiał
  • dostawa z Polski: nie
  • rozmiar: 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41
  • kolor: biel, czerń
NIKE ROSHE ONE RUN
KOLEKCJA: ROSHE
Nr katalogowy: 511881-020 / 599728 031
niski, przed kostkę
OBUWIE OTRZYMUJESZ W FABRYCZNIE PAKOWANYM KARTONIE / BOXIE
ROZMIARÓWKA (tolerancja +/- 0,5 cm) :
EUR 35 36 37 38 39
CM 22
22,5
23,5
24
25
EUR

40

41

CM

25,5

26,5


ROSHE CZARNE :
ROSHE BIAŁE
PO ZAKUPIE PROSIMY O PODANIE DOKŁADNYCH PARAMETRÓW ZAMÓWIENIA KOLOR/ROZMIAR
NP. ROSHE CZARNE 40 EUR

ZAUFAJ NAM !

Zawsze oferujemy indywidualne podejście do każdego klienta, dlatego
nasze statystyki są na najwyższym poziomie

  • Masz pytania ?
  • chętnie na wszystkie odpowiemy
  • Pon - Pt od 8.00 do 16.00
Przedmioty wysyłamy do 72 h od momentu otrzymania wpłaty. Każda paczka posiada numer do śledzenia. Średni czas oczekiwania 12-35 dni roboczych. Wszystkie przesyłki pakujemy w taki sposób, aby bezpiecznie dotarły do odbiorcy.Wysyłka z zagranicy.
Paczki wysyłamy

Dokonanie zakupu na mojej aukcji jest równoznaczne z akceptacją mojego regulaminu.

Wpłaty prosimy dokonywać za pośrednictwem allegro

Regulamin dostępny na naszej stronie "informacje od sprzedającego"


wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony ekonomiczny
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
W przypadku reklamacji/zwrotu zamówionego towaru prosimy o zrobienie zdjęć produktu z widoczną wadą. Jeśli zaistniała niezgodność otrzymanego towaru z zamówionym również prosimy o wykonanie zdjęcia produktu. Jeśli powodem reklamacji jest uszkodzony towar podczas transportu lub brakujące elementy zamówienia także prosimy o wykonanie dokumentacji zdjęciowej lub nagranie krótkiego filmy. Zwrot towaru odbywa się do kraju nadania ( skąd została nadana przesyłka) na koszt kupującego.

pozostałe informacje

Uprzejmie proszę o zapoznanie się z warunkami sprzedaży na naszych aukcjach przed złożeniem swojej oferty w celu uniknięcia późniejszych ewentualnych nieporozumień. Staramy się, by każdy Klient był u nas zadowolony. Przedmiotem naszych aukcji i działania naszej firmy jest usługa polegająca na pośrednictwie w zamówieniu wybranego przez Kupującego towaru bezpośrednio u zagranicznego dystrybutora oraz przekazanie płatności za towar i transport w imieniu Kupującego. Zakres oferowanych przez nas usług pośrednictwa obejmuje: - złożenie zamówienia w imieniu Kupującego - przekazanie płatności w imieniu Kupującego - zlecenie wysyłki towaru na adres Kupującego Dokonując zakupu na naszej aukcji Kupujący zleca realizację w swoim imieniu zamówienia produktu opisanego na aukcji bezpośrednio u dystrybutora. Nawiązywana jest tym samym umowa pośrednictwa zakupu oraz oznacza to, że Kupujący jest importerem danego towaru, wprowadzając go na obszar Unii Europejskiej. Przesyłka może zostać objęta procedurą celną. W przypadku naliczenia cła lub vat, ewentualne opłaty z tym związane (celne), Kupujący zobowiązany jest do uregulowania we własnym zakresie, gdyż to on jest importerem towaru. W takiej sytuacji w pierwszej kolejności należy skontaktować się bezpośrednio z nami. W 99,9% załatwimy wszelkie formalności aby klient nie ponosił dodatkowych kosztów. W przypadku nie odebrania paczki z winy Kupującego, Kupujący ponosi koszt wysyłki do nadawcy. Towar wysyłany jest z Hong Kongu, USA, Singapuru lub Chin bezpośrednio od dystrybutorów w przeciągu 3-5 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty lub od otrzymania potwierdzenia zrealizowanej płatności poprzez PayU. Po zakupie towaru na naszych aukcjach prosimy wypełnić formularz z opcji dostawy podając adres na który ma być wysłana paczka, numer telefonu osoby z którą będzie możliwy kontakt oraz kolor/ wzór towaru ( jeśli dostępne ). W przypadku możliwości wyboru koloru towaru zakupionego na aukcji prosimy o informację o dokonanym wyborze koloru w wypełnionym formularzu opcji dostawy. Brak podania koloru może spowodować opóźnienie w wysyłce towaru bądź losowe wybranie koloru. Każdy towar jest wysyłany w oddzielnej przesyłce, nie ma możliwości łączenia zamówień. Do każdego dodatkowego przedmiotu należy dodać osobno koszty przesyłki określone w aukcji w zakładce „dostawa i płatność”. W Polsce przesyłkę dostarcza Poczta Polska bądź firma kurierska. Czas dostawy zamówionego towaru wynosi 12-35 dni roboczych, ŚREDNI CZAS OCZEKIWANIA OD DATY NADANIA: 14 dni roboczych Nie odpowiadamy za opóźnienia dostarczenia towaru przez przewoźnika. Z racji tego, że towar wysyłany jest z zagranicy, nie ma możliwości jego wysłania za pobraniem oraz odbioru osobistego Towar objęty jest gwarancją dystrybutora. Okres gwarancji określony jest każdorazowo dla poszczególnej transakcji. PROSIMY O PRZEMYŚLANE ZAKUPY, GDYŻ NIE JESTEŚMY W STANIE ANULOWAĆ DANEGO ZAMÓWIENIA