BUTY LED ŚWIECĄCE USB WYSOKIE 40, 3 KOLORY (7113505411)

zakończona
86,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Nie wystawiam faktury
 • płeć: produkt damski
 • marka: Inna marka
 • rozmiar: 40
 • wysokość: wysokie
 • materiał zewnętrzny: inny materiał
 • materiał wkładki: inny materiał
 • zapięcie: rzepy
 • długość wkładki (cm): 26
 • kolor: biel, czerń, wielokolorowy

opis

NIEPRZECIĘTNE BUTY LED Z PODŚWIETLANA PODESZWĄ WYSOKIE

Współpracujemy z wieloma zagranicznymi producentami i dokładamy wszelkich starań aby nasza obsługa była na najwyższym poziomie. Starając się maksymalnie obniżyć Państwa koszty wysyłamy towar bezpośrednio od zagranicznego dostawcy do Państwa. Takie rozwiązanie umożliwiło nam utrzymanie niskich cen towarów.

Czas realizacji uzależniony jest od lokalizacji producenta i wybranego sposobu dostawy, zazwyczaj waha się w granicach 17-45 dni (średnio 21 dni) .

Ze względu na wysyłkę odzieży z zagranicy nie ma możliwości dostawy za pobraniem oraz odbioru osobistego przesyłki.

Wysyłka bezpośrednio od producenta.
Towar objęty 12 miesięczną gwarancją.


NIEKWESTIONOWANY HIT TEGO SEZONU!!!!

BUTY LED Z PODŚWIETLANĄ PODESZWĄ WYSOKIE

W TYCH BUTACH NIE ZGUBISZ SIĘ W TŁUMIE

LEKKIE I WYGODNE

WŁĄCZANIE I WYŁĄCZANIE PODŚWIETLANIA JEDNYM PRZYCISKIEM UMIESZCZONYM WEWNĄTRZ OBUWIA

W ZESTAWIE ŁADOWARKA USB

PODESZWA KAUCZUKOWO SYNTETYCZNA

7 KOLORÓW ŚWIECENIA

3 TRYBY PODŚWIETLANIA

ciągły

migający

stroboskop

BUTY DOSTĘPNE W 3 KOLORACH (PO ZAKUPIE PROSZĘ KONIECZNIE PODAĆ WYBRANY KOLOR)

BIAŁY

CZARNY

CZERWONY

PRZED WYBOREM ROZMIARU KONIECZNIE PROSZĘ PORÓWNAĆ DŁUGOŚĆ WKŁADKI W CENTYMETRAKoszt dostawy podany jest na początku aukcji i uzależniony jest od wagi oraz ilości zamówionych przedmiotów.

ING Bank: 11 1050 1722 1000 0092 0533 5053

+48 519857122
+48 608685959
fhu.akempa@gmail.com

F.H.U. Anna Kempa

ul. Wilcze Doły 52

33-350 Piwniczna Zdrój

NIP: 7342011594

Poniedziałek - Piątek

10:00 18:00

Gadu-Gadu
Skype

Staramy się aby kolory oferowanych przedmiotów były jak najbardziej zgodne z rzeczywistością. Ewentualne różnice uzależnione są od indywidualnych ustawień monitora. Kupującemu przysługuje zwrot, lub wymiana towaru do 14 dni od otrzymania przesyłki. Przed zakupem proszę zapoznać się z naszym regulaminem na stronie o mnie. W przypadku jakichkolwiek pytań proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Dostawa i płatność
od 25,00 zł

Lokalizacja: Wysyłka z zagranicy, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka
25,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
Dodatkowe informacje

Przesyłka wysyłana bezpośrednio od zagranicznego dostawcy-producenta na Państwa adres. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie zamawiamy towar w ciągu 12 godzin u zagranicznego dostawcy. Czas dostawy przesyłki z zagranicy wynosi od 15 dni do 45 dni roboczych. Może wydłużyć się maksymalnie do 45 dni roboczych. Jednak najczęściej przesyłki docierają do kupujących od 14 do 25 dni roboczych od daty zakupu.

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Gwarancja
12 miesięcy

Rodzaj gwarancji

productenta/dystrybutora

Okres gwarancji

12 miesięcy
Dodatkowe informacje

 

Regulamin dla Kupujących:

1.       POSTANOWIENIA OGÓLNE

1.1.   Ilekroć używane będą w dalszej części niniejszego dokumentu następujące pojęcia przypisywać należy im znaczenie odpowiednio poniżej wskazane:

1.1.1.     Dostawca usług zamówienia – FHU Anna Kempa, Wilcze Doły 52, 33-350 Piwniczna wpisana do rejestru przedsiębiorców Wydziału Gospodarczego w Krajowym Rejestrze Sądowym, NIP  734-201-1594,  REGON 360293440.

1.1.2.    Zlecenie kupna– usługa zlecona przez Zamawiającego, a świadczona przez Dostawcę usługi zamówienia, polegająca na przekazaniu przez Zamawiającego środków na zakup określonego towaru w imieniu Zamawiającego bezpośrednio na adres Zamawiającego

1.1.3.    Dzień Roboczy – każdy dzień od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy;

1.1.4.    Klient Końcowy – zamawiający usługę pośrednictwa sprzedaży, zwany również zamawiającym

1.1.5.    Oferta handlowa – ogół towarów oferowanych przez Dostawcę do sprzedaży na rzecz Zamawiających, możliwych do nabycia za pośrednictwem platformy Allegro.

1.1.6.    Regulamin – niniejszy regulamin, stanowi wzorzec umowny w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego, określający postanowienia ramowej umowy o współpracy Stron;

1.1.7.    Dostawca towarów - dostawcą towarów do klienta jest podmiot handlowy, który na zlecenie Zamawiającego ( tj. klienta końcowego ) wysyła towar pod wskazany przez Zamawiającego adres

2.       PRZEDMIOT UMOWY ORAZ ZAMÓWIENIA I WYSYŁKA TOWARU

2.1.         Zlecenie kupna obejmuje: przyjmowanie zamówień od Zamawiającego, przekazanie środków pieniężnych i danych do wysyłki Dostawcy towarów na adres Zamawiającego.

2.2.         Zamawiający podaje adres dostawy towaru, objętego zamówieniem. W ramach jednego zamówienia można wskazać wyłącznie jeden adres dostawy towaru.

2.3.         Zamówienie nie może być anulowane przez Zamawiającego lub zmodyfikowane w przypadku, gdy Kupujący zatwierdził zakup w serwisie Allegro poprzez opcję "Kup teraz" bądź wygraniu aukcji czasowej.

2.6.         Wysyłanie towaru nastąpi w momencie zaksięgowania płatności dokonanej przez Zamawiającego na rzecz Dostawcy na konto Dostawcy usługi zamówienia towaru.

2.7.         Towary będą dostarczane na adres dostawy Klienta Końcowego w opakowaniach dostosowanych do właściwości asortymentowej oraz odpowiadających warunkom transportu i odbioru, a także w sposób zabezpieczający je przed uszkodzeniami lub zniszczeniem w transporcie. Dostawca odpowiada za uszkodzenia, zniszczenia lub utratę towarów powstałe z powodu nienależytego opakowania albo oznaczenia.

2.8.         Wysyłka towaru jest realizowana za pośrednictwem Poczty Polskiej.

2.9.         Ryzyko utraty lub uszkodzenia towaru oraz własność towaru przechodzi na Zamawiającego z chwilą wydania towaru przewoźnikowi, celem dostarczenia towaru do Zamawiającego przez serwis Allegro. Z chwilą przejścia własności towaru na Zamawiającego uznaje się, że towar został wydany Zamawiającemu, przy czym dokumentem potwierdzającym wydanie towaru jest list przewozowy. Z uwagi na międzynarodowy charakter pośrednictwa sprzedaży, Zamawiający zobowiązuje się do pokrycia kosztów celnych, co wynika z prawa własności towaru przechodzących na Zamawiającego z chwilą wydania przesyłki Przewoźnikowi.

2.10.      Zamówienie, będzie przekazane dostawcy w ciągu 1 dna roboczego, licząc od dnia w którym Zamawiający dokona za nie płatności. Termin dostawy wynosi od czternastu do trzydziestu dwóch dni roboczych od dnia przekazania zamówienia przez Dostawcę usług zamówienia. Termin dostawy może ulec wydłużeniu z przyczyn niezależnych od Dostawcy, o czym zobowiązany jest on poinformować Zamawiającego, za wyjątkiem opóźnień dostawy występujących w okresie przed Świętami Bożego Narodzenia (od 15 listopada do 24 grudnia każdego roku), kiedy to Dostawca nie ma obowiązku informować o opóźnieniach związanych z dostawą.

2.11.      W przypadku nieodebrania przesyłki, bądź odmowy jej przyjęcia przez Zamawiającego zostanie ona przesłana do dostawcy na koszt Zamawiającego.

3.      SPRAWY CELNE

3.1.      Mając na uwadze przepisy prawa podatkowego i celnego, informuje się, iż dokonanie zakupu przedmiotu zamówienia na zasadach opisanych na stronie przedmiotu i w Regulaminie (tj. dokonanie zakupu poza granicami Unii Europejskiej oraz odebranie przesyłki, w której znajduje się Przedmiot zamówienia, nadanej spoza Unii Europejskiej) , tożsame jest z dokonaniem przez Kupującego importu towaru. Przedmiot może być objęty procedurą celną. W przypadku naliczenia cła lub podatku od towarów i usług, ewentualne opłaty Kupujący zobowiązany jest uregulować we własnym zakresie, jako importer towaru.  

4.       PŁATNOŚCI

4.1.         Zamawiający zobowiązany jest dokonać płatności za zamówiony towar i usługę zamówienia przed wysłaniem zamówienia do Dostawcy towaru przez Dostawcę usług zamówienia , korzystając z oferowanych opcji płatności podanych na stronie serwisu internetowego Allegro.

4.2.         Zamawiający pokrywa w całości koszty transportu towaru, w tym koszty jego przygotowania do wysyłki i upoważnia do zawarcia umowy w swoim imieniu z Przewoźnikiem. O kosztach, o których mowa w zdaniu poprzednim Zamawiający zostanie poinformowany przed złożeniem zamówienia, przy czym złożenie zamówienia oznacza akceptację przez Zamawiającego wysokości kosztów, które zobowiązany jest uregulować.

4.4.        Płatność za towar obejmuje każdorazowo cenę sprzedaży, za którą Zamawiający nabył towar zgodnie ze złożonym zamówieniem, koszty związane z wykonaniem usługi zamówienia przez Dostawcę usług zamówienia oraz koszty transportu towaru, w tym koszty jego przygotowania do wysyłki. Wszystkie powyższe koszty stanowią cenę "Kup teraz" wraz z kosztami wysyłki w serwisie Allegro.

5.       REKLAMACJE I ODPOWIEDZIALNOŚĆ DOSTAWCY

5.1.         Dostawca dokłada wszelkich starań, aby proces kontroli jakości realizacji zamówienia przebiegał poprawnie, a towary z wadami fizycznymi nie zostały wprowadzone do obrotu.

5.2.         Towary nabywane przez Zamawiającego nie są przeznaczone do dalszej ich odsprzedaży,

5.3.         Towary wysyłane będą przyjmowane do reklamacji, a następnie oceniane pod kątem wad fizycznych wyłącznie w przypadku zgłoszenia reklamacji przez Zamawiającego. Wszelkie reklamacje są realizowane przez Dostawcę towarów, zaś Dostawca usług zamówienia towaru jest stroną niezależną, realizującą wyłącznie wykonanie usługi pośrednictwa sprzedaży. Jednak z dużą starannością Dostawca usług zamówienia zobowiązuje się pomóc w przypadku reklamacji Zamawiającemu w pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji.

5.4.    Realizacja jakichkolwiek obowiązków lub uprawnień przez Zamawiającego  związanych z zawartą z Dostawcą towaru umową odbywa się bez udziału Dostawcy usług zamówienia.

5.5.         Jeżeli Dostawca towarów uzna wadę produktu i zasadność reklamacji, wówczas towar zostanie naprawiony, wymieniony na nowy lub też obniżona zostanie cena sprzedaży towaru. Zwrot należności pieniężnej w procesie reklamacji może nastąpić tylko wtedy, gdy:

5.5.1.     Reklamacja została uznana i dany towar nie występuje już w Ofercie handlowej, a naprawa go jest niemożliwa lub ekonomicznie nieuzasadniona,

5.5.2.    Reklamacja został uznana i na wniosek Zamawiającego obniżona została cena sprzedaży towaru wadliwego.

5.6.         Koszt wysyłania towaru zwróconego Zamawiającemu w przypadku nieuznania reklamacji przez Dostawcę pokrywa Zamawiający. Koszt wysyłania Zamawiającemu towaru nowego lub naprawionego w przypadku uznania reklamacji przez Dostawcę pokrywa Dostawca.

5.7.         Dostawca towarów oraz Dostawca usług zamówienia nie będzie odpowiedzialny za niewykonanie lub nienależyte wykonanie swoich zobowiązań związanych z realizacją zamówienia  z powodu siły wyższej, przez którą rozumie się nagłe zdarzenie uniemożliwiające wykonanie zobowiązania niezależne od Dostawcy, zewnętrzne, niemożliwe do przewidzenia i do zapobieżenia, w szczególności wojny, katastrofy naturalne oraz akty organów władzy i administracji państwowej.

6.       POSTANOWIENIA KOŃCOWE

6.1.         Każda umowa o świadczenie usługi wykonania zamówienia w imieniu Zamawiającego przez realizowana przez Dostawcę usługi zamówienia w oparciu o zamówienie złożone przez Zamawiającego podlega postanowieniom Regulaminu.

6.2.        Przetwarzanie danych osobowych Klientów Końcowych będzie zgodne z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późno zm.). Dane osobowe Klientów Końcowych są gromadzone i przetwarzane przez Dostawcę w celach związanych wyłącznie z realizacją na rzecz Zamawiającego

6.3.         W przypadku sprzeczności pomiędzy postanowieniami Regulaminu, a indywidualnie uzgodnionymi warunkami realizacji zamówienia, pierwszeństwo mają postanowienia Regulaminu, z zastrzeżeniem pkt 6.4.

6.4.        Indywidualnie uzgodnione i zaakceptowane przez Dostawcę usługi zamówienia i Zamawiającego warunki realizacji zamówienia mające pod rygorem nieważności formę pisemną będą miały każdorazowo pierwszeństwo przed postanowieniami Regulaminu.

6.9.        Niniejszy Regulamin wchodzi w życiem z dniem 01.03.2015

Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

F.H.U. ANNA KEMPA
WILCZE DOŁY 52
33-350 PIWNICZNA
Dodatkowe informacje

 

Jeżeli za naszym pośrednictwem zakupią Państwo towar, zapewniamy również obsługę reklamacyją - jeśli np towar został uszkodzony w transporcie, lub np jeśli rozmiar nie jest zgodny z tym, na który otrzymaliśmy zlecenie zamówienia. W takim wypadku, będziemy prosić Państwa o zdjęcie reklamowanego towaru wraz z kopertą, na której widoczony jest Państwa adres.

-reklamacji danego towaru powinni nas Państwo powiadomić w ciągu 5 dni od zaistnienia zdarzenia reklamacyjnego. 

- o wyniku reklamacji informujemy Państwa mailowo, najczęściej do 3 dni, a maksymalnie do 10 dni.  

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

F.H.U. ANNA KEMPA
WILCZE DOŁY 52
33-350 PIWNICZNA

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 Zwroty i odsprzedaż towaru: ze względu na to, że nasi Klienci są dla nas cenni i bardzo zależy nam nam utrzymaniu jak najlepszych relacji, świadcząc usługi pośrednictwa (jak zaznaczamy w aukcji, towar wysyłany jest bezpośrednio od producenta/dystrybutora do Państwa, tak aby mógł mieć jak najbardziej atrakcyjną cenę), zobowiązujemy się do odkupienia towaru od Państwa, który nabyli Państwo za naszym pośrednictwem wraz z kosztami wysyłki w ciągu 14 dni od daty zakupu, jeśli towar nie spełni Państwa oczekiwań. W ciągu 4 dni przelewamy w.w kwotę na wskazany przez Państwa rachunek bankowy. Zbywany towar nie może nosić śladów użytkowania.  Oczywiście, mogą Państwo również sami odesłać towar do Azji bądź innego miejsca skąd nastąpiła dana wysyłka - w takiej sytuacji każdorazowo udostępniamy dane producenta/dystrybutora. Na zwrot towaru do dystrybutora/producenta również mają Państwo 14 dni.Środki za zwrot towaru, które otrzymamy od dystrybutora/producenta zobowiązujemy się przelać Państwu na wskazany rachunek bankowy w ciągu 4 dni od daty ich otrzymania.  

O sprzedającym
FHU_AKEMPA
96,9%
kupujących poleca tego sprzedającego

322

 

10

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,8

Czas wysyłki

4,4

Koszt wysyłki

4,7

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

Kontakt

 • 608685959
poniedziałek - sobota
14:00 - 19:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

F.H.U. ANNA KEMPA

WILCZE DOŁY 52

33-350 PIWNICZNA

Pozostałe informacje

Regulamin dla Kupujących:     

1.       POSTANOWIENIA OGÓLNE 1.1.   Ilekroć używane będą w dalszej części niniejszego dokumentu następujące pojęcia przypisywać należy im znaczenie odpowiednio poniżej wskazane: 1.1.1.     Dostawca usług zamówienia – FHU Anna Kempa, Wilcze Doły 52, 33-350 Piwniczna wpisana do rejestru przedsiębiorców Wydziału Gospodarczego w Krajowym Rejestrze Sądowym, NIP  734-201-1594,  REGON 360293440. 1.1.2.    Zlecenie kupna– usługa zlecona przez Zamawiającego, a świadczona przez Dostawcę usługi zamówienia, polegająca na przekazaniu przez Zamawiającego środków na zakup określonego towaru w imieniu Zamawiającego bezpośrednio na adres Zamawiającego 1.1.3.    Dzień Roboczy – każdy dzień od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy; 1.1.4.    Klient Końcowy – zamawiający usługę pośrednictwa sprzedaży, zwany również zamawiającym 1.1.5.    Oferta handlowa – ogół towarów oferowanych przez Dostawcę do sprzedaży na rzecz Zamawiających, możliwych do nabycia za pośrednictwem platformy Allegro. 1.1.6.    Regulamin – niniejszy regulamin, stanowi wzorzec umowny w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego, określający postanowienia ramowej umowy o współpracy Stron; 1.1.7.    Dostawca towarów - dostawcą towarów do klienta jest podmiot handlowy, który na zlecenie Zamawiającego ( tj. klienta końcowego ) wysyła towar pod wskazany przez Zamawiającego adres       

2.     PRZEDMIOT UMOWY ORAZ ZAMÓWIENIA I WYSYŁKA TOWARU 2.1.         Zlecenie kupna obejmuje: przyjmowanie zamówień od Zamawiającego, przekazanie środków pieniężnych i danych do wysyłki Dostawcy towarów na adres Zamawiającego. 2.2.         Zamawiający podaje adres dostawy towaru, objętego zamówieniem. W ramach jednego zamówienia można wskazać wyłącznie jeden adres dostawy towaru. 2.3.         Zamówienie nie może być anulowane przez Zamawiającego lub zmodyfikowane w przypadku, gdy Kupujący zatwierdził zakup w serwisie Allegro poprzez opcję "Kup teraz" bądź wygraniu aukcji czasowej. 2.6.         Wysyłanie towaru nastąpi w momencie zaksięgowania płatności dokonanej przez Zamawiającego na rzecz Dostawcy na konto Dostawcy usługi zamówienia towaru. 2.7.         Towary będą dostarczane na adres dostawy Klienta Końcowego w opakowaniach dostosowanych do właściwości asortymentowej oraz odpowiadających warunkom transportu i odbioru, a także w sposób zabezpieczający je przed uszkodzeniami lub zniszczeniem w transporcie. Dostawca odpowiada za uszkodzenia, zniszczenia lub utratę towarów powstałe z powodu nienależytego opakowania albo oznaczenia. 2.8.         Wysyłka towaru jest realizowana za pośrednictwem Poczty Polskiej. 2.9.         Ryzyko utraty lub uszkodzenia towaru oraz własność towaru przechodzi na Zamawiającego z chwilą wydania towaru przewoźnikowi, celem dostarczenia towaru do Zamawiającego przez serwis Allegro. Z chwilą przejścia własności towaru na Zamawiającego uznaje się, że towar został wydany Zamawiającemu, przy czym dokumentem potwierdzającym wydanie towaru jest list przewozowy. Z uwagi na międzynarodowy charakter pośrednictwa sprzedaży, Zamawiający zobowiązuje się do pokrycia kosztów celnych, co wynika z prawa własności towaru przechodzących na Zamawiającego z chwilą wydania przesyłki Przewoźnikowi. 2.10.      Zamówienie, będzie przekazane dostawcy w ciągu 1 dna roboczego, licząc od dnia w którym Zamawiający dokona za nie płatności. Termin dostawy wynosi od czternastu do trzydziestu dwóch dni roboczych od dnia przekazania zamówienia przez Dostawcę usług zamówienia. Termin dostawy może ulec wydłużeniu z przyczyn niezależnych od Dostawcy, o czym zobowiązany jest on poinformować Zamawiającego, za wyjątkiem opóźnień dostawy występujących w okresie przed Świętami Bożego Narodzenia (od 15 listopada do 24 grudnia każdego roku), kiedy to Dostawca nie ma obowiązku informować o opóźnieniach związanych z dostawą. 2.11.      W przypadku nieodebrania przesyłki, bądź odmowy jej przyjęcia przez Zamawiającego zostanie ona przesłana do dostawcy na koszt Zamawiającego. 

3.      SPRAWY CELNE 3.1.      Mając na uwadze przepisy prawa podatkowego i celnego, informuje się, iż dokonanie zakupu przedmiotu zamówienia na zasadach opisanych na stronie przedmiotu i w Regulaminie (tj. dokonanie zakupu poza granicami Unii Europejskiej oraz odebranie przesyłki, w której znajduje się Przedmiot zamówienia, nadanej spoza Unii Europejskiej) , tożsame jest z dokonaniem przez Kupującego importu towaru. Przedmiot może być objęty procedurą celną. W przypadku naliczenia cła lub podatku od towarów i usług, ewentualne opłaty Kupujący zobowiązany jest uregulować we własnym zakresie, jako importer towaru.     

4.       PŁATNOŚCI 4.1.         Zamawiający zobowiązany jest dokonać płatności za zamówiony towar i usługę zamówienia przed wysłaniem zamówienia do Dostawcy towaru przez Dostawcę usług zamówienia , korzystając z oferowanych opcji płatności podanych na stronie serwisu internetowego Allegro. 4.2.         Zamawiający pokrywa w całości koszty transportu towaru, w tym koszty jego przygotowania do wysyłki i upoważnia do zawarcia umowy w swoim imieniu z Przewoźnikiem. O kosztach, o których mowa w zdaniu poprzednim Zamawiający zostanie poinformowany przed złożeniem zamówienia, przy czym złożenie zamówienia oznacza akceptację przez Zamawiającego wysokości kosztów, które zobowiązany jest uregulować. 4.4.        Płatność za towar obejmuje każdorazowo cenę sprzedaży, za którą Zamawiający nabył towar zgodnie ze złożonym zamówieniem, koszty związane z wykonaniem usługi zamówienia przez Dostawcę usług zamówienia oraz koszty transportu towaru, w tym koszty jego przygotowania do wysyłki. Wszystkie powyższe koszty stanowią cenę "Kup teraz" wraz z kosztami wysyłki w serwisie Allegro.   5.       REKLAMACJE I ODPOWIEDZIALNOŚĆ DOSTAWCY 5.1.         Dostawca dokłada wszelkich starań, aby proces kontroli jakości realizacji zamówienia przebiegał poprawnie, a towary z wadami fizycznymi nie zostały wprowadzone do obrotu. 5.2.         Towary nabywane przez Zamawiającego nie są przeznaczone do dalszej ich odsprzedaży, 5.3.         Towary wysyłane będą przyjmowane do reklamacji, a następnie oceniane pod kątem wad fizycznych wyłącznie w przypadku zgłoszenia reklamacji przez Zamawiającego. Wszelkie reklamacje są realizowane przez Dostawcę towarów, zaś Dostawca usług zamówienia towaru jest stroną niezależną, realizującą wyłącznie wykonanie usługi pośrednictwa sprzedaży. Jednak z dużą starannością Dostawca usług zamówienia zobowiązuje się pomóc w przypadku reklamacji Zamawiającemu w pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji. 5.4.    Realizacja jakichkolwiek obowiązków lub uprawnień przez Zamawiającego  związanych z zawartą z Dostawcą towaru umową odbywa się bez udziału Dostawcy usług zamówienia. 5.5.         Jeżeli Dostawca towarów uzna wadę produktu i zasadność reklamacji, wówczas towar zostanie naprawiony, wymieniony na nowy lub też obniżona zostanie cena sprzedaży towaru. Zwrot należności pieniężnej w procesie reklamacji może nastąpić tylko wtedy, gdy: 5.5.1.     Reklamacja została uznana i dany towar nie występuje już w Ofercie handlowej, a naprawa go jest niemożliwa lub ekonomicznie nieuzasadniona, 5.5.2.    Reklamacja został uznana i na wniosek Zamawiającego obniżona została cena sprzedaży towaru wadliwego. 5.6.         Koszt wysyłania towaru zwróconego Zamawiającemu w przypadku nieuznania reklamacji przez Dostawcę pokrywa Zamawiający. Koszt wysyłania Zamawiającemu towaru nowego lub naprawionego w przypadku uznania reklamacji przez Dostawcę pokrywa Dostawca. 5.7.         Dostawca towarów oraz Dostawca usług zamówienia nie będzie odpowiedzialny za niewykonanie lub nienależyte wykonanie swoich zobowiązań związanych z realizacją zamówienia  z powodu siły wyższej, przez którą rozumie się nagłe zdarzenie uniemożliwiające wykonanie zobowiązania niezależne od Dostawcy, zewnętrzne, niemożliwe do przewidzenia i do zapobieżenia, w szczególności wojny, katastrofy naturalne oraz akty organów władzy i administracji państwowej.   

6.       POSTANOWIENIA KOŃCOWE 6.1.         Każda umowa o świadczenie usługi wykonania zamówienia w imieniu Zamawiającego przez realizowana przez Dostawcę usługi zamówienia w oparciu o zamówienie złożone przez Zamawiającego podlega postanowieniom Regulaminu. 6.2.        Przetwarzanie danych osobowych Klientów Końcowych będzie zgodne z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późno zm.). Dane osobowe Klientów Końcowych są gromadzone i przetwarzane przez Dostawcę w celach związanych wyłącznie z realizacją na rzecz Zamawiającego 6.3.         W przypadku sprzeczności pomiędzy postanowieniami Regulaminu, a indywidualnie uzgodnionymi warunkami realizacji zamówienia, pierwszeństwo mają postanowienia Regulaminu, z zastrzeżeniem pkt 6.4. 6.4.        Indywidualnie uzgodnione i zaakceptowane przez Dostawcę usługi zamówienia i Zamawiającego warunki realizacji zamówienia mające pod rygorem nieważności formę pisemną będą miały każdorazowo pierwszeństwo przed postanowieniami Regulaminu. 6.9.        Niniejszy Regulamin wchodzi w życiem z dniem 01.03.2015 

Numer oferty:7113505411
Zgłoś naruszenie zasad