BUTY FORMA ADVENTURE LOW Black roz.41 MOTORBIKER (6999450108)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
799,00 zł
z 3 sztuk
Kup na raty
kup na raty
11 x 79,89 zł
Dostawa
 • Przesyłka kurierska darmowa
 • Przesyłka kurierska pobraniowa darmowa
 • lokalizacja: WROCŁAW, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • rozmiar: 41
 • typ: miejskie / Krótkie
 • rodzaj: męskie
 • marka: Forma

Opis

Buty motocyklowe enduro WŁOSKIEJ FIRMY FORMA ADVENTURE 

 off-road'owe buty motocyklowe wykonane ze skóry wysokiej jakości,

wyposażone w wodoodporną ale i jednocześnie oddychającą membranę DryTex,

miękkie, komfortowe wnętrze,

antybakteryjna wkładka,

system A.P.S. (System Air Pump) gwarantuje optymalną cyrkulację powietrza,

gumowa, antypoślizgowa podeszwa,

wzmocnienia z tworzyw sztucznych,

wzmocnienie pod dźwignię zmiany biegów,

ochraniacze kostek i goleni,

wymienne, regulowane klamry GH.

Dostawa i płatność
od 0,00 zł

Lokalizacja: WROCŁAW, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
darmowa
kolejna sztuka
darmowa
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2-3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
darmowa
kolejna sztuka
darmowa
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2-3 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

productenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata

Adres do reklamacji

motorbiker.pl S.C.
SOLSKIEGO 4/1
52-401 WROCŁAW
Dodatkowe informacje

 

§8. Reklamacje towarów

1.  Sprzedawca odpowiada wobec Kupującego będącego Konsumentem za wadliwość towaru w zakresie określonym przez przepisy Kodeksu cywilnego, a w szczególności przepisy o rękojmi (art. 556 – 576 (4) Kodeksu cywilnego).

2.  Zgłoszenie reklamacji przez Konsumenta może nastąpić w formie dowolnej (np. telefonicznie pod numerem 71 321 99 75, w tradycyjnej formie pisemnej na adres:

        motorbiker.pl S.C.

ul. Solskiego 4/1

 52-401 Wrocław

 albo pocztą elektroniczną na adres: motorbikerwroc@gmail.com).

3.  Sprzedawca ustosunkuje się do żądań reklamacyjnych Konsumenta niezwłocznie, najpóźniej jednak w terminie 14 dni od dnia zgłoszenia reklamacji przez Konsumenta.

4.  Reklamowany produkt odsyłać należy na adres siedziby Sprzedawcy, określony w §1 Regulaminu.

5.  Konsument może składać reklamacje z tytułu rękojmi przez okres 2 lat od dnia otrzymania towaru.

6.  Sprzedawca uprzejmie prosi Konsumenta, o ile nie stanowi to dla niego uciążliwości, o dołączenie do reklamowanego produktu paragonu bądź faktury VAT, gdyż może się to przyczynić do szybszego rozpatrzenia reklamacji.

7. Niektóre z otrzymanych przez Kupujących towarów objęte są gwarancją producenta bądź dystrybutora. Zakres gwarancji udzielonej przez producenta bądź dystrybutora określa dołączony do towaru dokument gwarancyjny.

8. Gwarancja, o której mowa w ustępie poprzednim, nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień Kupującego będącego Konsumentem przysługujących mu wobec Sprzedawcy na podstawie rękojmi.  

9. Sprzedawca zaleca Konsumentowi, o ile nie stanowi to dla niego uciążliwości, skorzystanie przy składaniu reklamacji z formularza reklamacji. Skorzystanie z formularza reklamacji w żadnym wypadku nie jest konieczne do rozpatrzenia reklamacji przez Sprzedawcę, jednak może przyczynić się do przyspieszenia procedury reklamacyjnej.

10. W przypadku umowy sprzedaży zawartej z Kupującym będącym Przedsiębiorcą, dokonującym zakupu w ramach swojej działalności gospodarczej lub zawodowej, odpowiedzialność Sprzedawcy wobec takiego Kupującego z tytułu rękojmi jest wyłączona. 

§9. Reklamacje usług świadczonych drogą elektroniczną

1.  Reklamacje dotyczące usług świadczonych przez Usługodawcę drogą elektroniczną Usługobiorca składać może w formie elektronicznej (poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres poczty elektronicznej Usługodawcy) bądź  tradycyjnej formie pisemnej (poprzez wysłanie listu do siedziby Usługodawcy).

2.  Usługodawca ustosunkuje się do reklamacji dotyczącej usługi świadczonej drogą elektroniczną w terminie do 7 dni od dnia jej otrzymania.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

motorbiker.pl S.C.
Solekiego 4/1
52-401 Wrocław

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny, zwrot towaru

1.  Zgodnie z przepisami ustawy o prawach konsumenta Kupujący będący Konsumentem może odstąpić, bez podania przyczyny, od umowy zawartej na odległość ze Sprzedawcą w ciągu 14 (czternastu) dni od dnia otrzymania towaru, jednak mając na uwadze dobro Konsumentów, Sprzedawca wydłuża termin na odstąpienie od umowy przez Kupującego będącego Konsumentem do 16 (szesnastu) dni. W razie tego odstąpienia od umowy umowę uważa się za niezawartą.

2.  Oświadczenie o odstąpieniu Konsument może złożyć Sprzedawcy albo drogą elektroniczną (wysyłając wiadomość e-mail z oświadczeniem na adres motorbikerwroc@gmail.com) albo wysyłając pisemne oświadczenie na nośniku papierowym pocztą tradycyjną na adres:

      motorbiker.pl S.C.

 ul. Solskiego 4/1

52-401 Wrocław

3.  Oświadczenie to Konsument może złożyć na ustawowym formularzu, którego wzór stanowi załącznik nr 2 do ustawy o prawach konsumenta. Sprzedawca udostępnia wzór formularza na końcu regulaminu.

4.  Konsument zobowiązany jest w ciągu 14 dni od dnia odstąpienia od umowy odesłać towar Sprzedawcy na adres:

      motorbiker.pl S.C.

ul. Solskiego 4/1

 52-401 Wrocław

5.  W przypadku, gdy Konsument odstąpi od umowy, Sprzedawca zwraca mu w terminie 14 dni od daty odstąpienia od umowy wszelkie otrzymane od niego tytułem zakupu płatności (w tym koszty dostarczenia rzeczy), z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Konsumenta sposobu dostawy innego niż najtańszy zwykły sposób dostawy dostępny w Sklepie. Jednakże, zgodnie z art. 32 ust. 3 ustawy o prawach konsumenta, Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności do momentu otrzymania towaru z powrotem lub dostarczenia przez Konsumenta dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

6.  Koszty odesłania towaru do Sprzedawcy nie są Konsumentowi zwracane.

7.  Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności na rzecz Konsumenta przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Konsument, chyba że Konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.

8.  Sprzedający informuje, iż prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:

a)  o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał  w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy;

b)  w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy;

c)  w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;

d)  w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;

e)  w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;

f)  w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu  na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami;

g)  w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została  uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli;

h)  w której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy;

i)  w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;

j)  o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę;

k)  zawartej w drodze aukcji publicznej;

l)  o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi;

m)  o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.

9.  Sprzedawca uprzejmie prosi Konsumenta, o ile nie stanowi to dla niego uciążliwości, o dołączenie do oświadczenia o odstąpieniu bądź do odsyłanego towaru paragonu albo faktury VAT, gdyż może się to przyczynić do przyspieszenia zwrotu kwot należnych Konsumentowi tytułem odstąpienia przez niego od umowy.

O sprzedającym
MOTORBIKERPL
95,7%
kupujących poleca tego sprzedającego

46

 

2

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,8

Czas wysyłki

4,7

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

Kontakt

 • 509****** (pokaż)
 • 502****** (pokaż)
poniedziałek - sobota
10:00 - 18:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Od ponad 30 lat zaopatrzamy miłośników jednośladów. Byliśmy pierwszym sklepem motocyklowym we Wrocławiu, w którym oferowane były części do motorynek, komarków, motocykli marki: ETZ, WSK i JAWA, tę tradycję podtrzymujemy z sentymentem do dziś. Odpowiadając na zmieniające się zapotrzebowanie rynku w 2003 roku otworzyliśmy drugi punkt na ulicy SOLSKIEGO 4/1 . Znajdą w nim Państwo szeroki wachlarz odzieży motocyklowej, kasków, a także części i akcesoriów do motocykli, ATV oraz skuterów. Doświadczenie oraz wieloletnia współpraca z polskimi i zagranicznymi kontrahentami wpłynęła na atrakcyjność i konkurencyjność cenową naszej oferty. Stając naprzeciw rosnącym wymaganiom klientów, starannie selekcjonujemy asortyment sprzedażowy, dzięki temu wciąż rośnie liczba naszych zadowolonych klientów.

Pozostałe informacje

email: motorbikerpl@gmail.com
telefon: 509216518
telefon: 502300716
Wyświetlenia:14
Numer oferty:6999450108
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Do góry

Na czasie


Pokaż więcej
Ukryj