BUTY DO TAŃCA LATINO TANGO TANECZNE ŚLUB WESELE 36 (6930870557)

do wyczerpania przedmiotów

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Nie wystawiam faktury
 • rozmiar: 36
 • marka: Inna marka
 • płeć: produkt damski
 • materiał zewnętrzny: inny materiał
 • materiał wkładki: inny materiał
 • kolor: odcienie żółtego i złota

opis


Przedmiotem aukcji są profesjonalne

BUTY DO TAŃCA LATINO IDEALNE NA ŚLUB

(walc, salsa, samba, tango, tańce użyteczne)

- lekkie, zmysłowe i eleganckie

- wytrzymała, antypoślizgowa podeszwa

- regulowane, mocne i solidne, a przy tym zapewniające komfort zapięcie

- doskonale dopasowują się do stopy

- wykonane z najwyższej jakości materiałów

- buty zapewniają komfort podczas tańczenia

- zaprojektowane tak, by zapewnić stopie komfort podczas intensywnych treningów


TABELA ROZMIARÓW
(przy wyborze rozmiaru proszę kierować się długością wkładki, podaną w cm)
:

Dostępne wysokości obcasa:

6.5 cm, 7.5 cm

UWAGA!!!!

Natychmiast po zakupie proszę o maila z wybranym rozmiarem i wysokością obcasa.

Dostawa i płatność
od 30,00 zł

Lokalizacja: Augustów, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Paczka pocztowa priorytetowa
pierwsza sztuka
30,00 zł
kolejna sztuka
30,00 zł
maksymalnie w paczce
1
Dodatkowe informacje

Wysyłka bezpośrednio z magazynów od producenta z zagranicy. Dostawa 10-25 dni roboczych (zwykle 15 dni roboczych).

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Edyta Borzyszkowska
Zarzecze 17
16-300 Augustów
Dodatkowe informacje

Reklamacje- zasady i warunki


   

 1. Reklamacje dotyczące usługi pomocy w zakupie można zgłaszać pisemnie lub na adres e-mail MANUFAKTURA. Zgłoszenie powinno zawierać oznaczenie osoby zgłaszającej reklamację (imię, nazwisko, adres zamieszkania, adres e-mail) oraz opis przyczyny reklamacji. Reklamacje będą rozpatrzone w terminie 14 dni od daty otrzymania zgłoszenia.
 2. W ramach świadczonej usługi pomocy w zakupie MANUFAKTURA pomaga Klientom w procedurze      reklamacyjnej, gwarancyjnej lub zwrotu produktu do Partnera.
 3. W związku z faktem, że MANUFAKTURA jest odpowiedzialny za prezentację i prawidłowy opis produktów Partnerów MANUFAKTURA przyjmuje na siebie odpowiedzialność wobec Klientów z tytułu rękojmi, na takich samych zasadach jak sprzedawca, jeżeli produkt sprzedany za pośrednictwem MANUFAKTURA ma wadę fizyczną lub prawną.
 4. W celu rozpoczęcia procedury reklamacyjnej z tytułu rękojmi należy zgłosić reklamację pisemnie lub na adres e-mail MANUFAKTURA podając imię i nazwisko Klienta lub osoby zgłaszającej, jej adres do korespondencji, nazwę produktu zakupionego z pomocą MANUFAKTURA oraz, o ile jest to możliwe, datę zakupu oraz możliwie szczegółowy opis problemu i żądania. 
 5. Zgłoszenie reklamacji, w przypadku klientów będących konsumentami w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego, powinno nastąpić nie później niż w terminie dwóch lat licząc od dnia wydania towaru, a w przypadku wad prawnych od dnia, w którym Klient dowiedział się o istnieniu wady, a jeżeli Klient dowiedział się o istnieniu wady dopiero na skutek powództwa osoby trzeciej – od dnia, w którym orzeczenie wydane w sporze z osobą trzecią stało się prawomocne.
 6. Klient zostanie poinformowany mailowo o sposobie rozpatrzenia reklamacji w terminie 14 dni od zainicjowania procedury reklamacyjnej. Jeżeli dla rozpatrzenia reklamacji niezbędne są oględziny produktu, termin 14 dniowy rozpoczyna swój bieg od dnia otrzymania produktu przez MANUFAKTURA (koszty dostarczenia towaru MANUFAKTURA zwraca Klientowi). Jeżeli oględziny      reklamowanego produktu nie są konieczne, MANUFAKTURA może zwrócić się do Klienta o nadesłanie zdjęć produktu lub opakowania. 
 7. W przypadku nieustosunkowania się MANUFAKTURA do reklamacji Klienta w terminie 14 dni przyjmuje się, że MANUFAKTURA uznał tą reklamację za zasadną.
 8. W przypadku uznania reklamacji za zasadną w terminie 14 dni od podjęcia decyzji, towar uszkodzony, w zależności od wyboru Klienta, zostanie naprawiony lub wymieniony na nowy, pełnowartościowy. Nowy towar zostanie wysłany po odesłaniu wadliwego. 
 9. Jeżeli Klient nie jest zainteresowany naprawą towaru lub wymianą na nowy, może żądać odpowiedniego obniżenia ceny lub odstąpić od umowy. W przypadku odstąpienia od umowy MANUFAKTURA zwróci Klientowi zapłaconą cenę w pełnej wysokości oraz poniesione koszty wysyłki towaru. 
 10. Klient nie może odstąpić od umowy, jeżeli wada produktu jest nieistotna. 
 11. W przypadku uznania reklamacji za nieuzasadnioną MANUFAKTURA przedstawi szczegółowe uzasadnienie podjętej decyzji oraz niezwłocznie odeśle Klientowi reklamowany towar.
 12. W razie uznania reklamacji Klienta za zasadną, Klient powinien, w miarę możliwości, dokonać zwrotu reklamowanego produktu w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu (zwrot towaru w oryginalnym opakowaniu nie jest warunkiem uznania reklamacji).

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Edyta Borzyszkowska
Zarzecze 17
16-300 Augustów

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

ZWROT PRODUKTU - Odstąpienie od umowy


1. Klientom będącym konsumentami w rozumieniu przepisu art. 221 Kodeksu Cywilnego, przysługuje prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyn poprzez złożenie stosownego oświadczenia na piśmie, w terminie 14 dni (podstawa prawna: art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta - Dz. U. z 2014 r. poz. 827 z późn. zm.). Termin ten jest terminem nieprzekraczalnym i liczy się od dnia objęcia produktu w posiadanie przez Konsumenta lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik, a gdy dotyczy świadczenia usługi – od dnia zawarcia umowy. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem na adres MANUFAKTURA.

2. MANUFAKTURA każdorazowo informuje Klienta o prawie do odstąpienia od umowy przesyłając stosowne pouczenie w tym przedmiocie. Dla ułatwienia Skorzystania z prawa do odstąpienia od umowy, MANUFAKTURA przesyła Klientowi również formularz odstąpienia (Klient nie ma obowiązku korzystania z formularza).

3. Oświadczenie Klienta o odstąpieniu od umowy obejmuje zarówno usługę pomocy w zakupie jak i umowę kupna produktu Partnera, zawieraną z pomocą MANUFAKTURA. W takiej sytuacji, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. W szczególności Klient otrzymuje zwrot wszystkich poniesionych płatności, w tym kosztów dostawy, niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym oświadczenie w przedmiocie odstąpienia od umowy dotarło do MANUFAKTURA. MANUFAKTURA może jednak wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od Klienta do chwili otrzymania rzeczy z powrotem lub dostarczenia przez Klienta dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

4. MANUFAKTURA dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Klient, chyba że Klient wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.

5. Odstąpienie od umowy powinno nastąpić poprzez złożenie stosownego oświadczenia na piśmie w terminie 14 dni od objęcia produktu w posiadanie przez Klienta lub wskazaną przez Niego osobę. Dla zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.  

6. Jeżeli MANUFAKTURA nie poinformował Klienta o prawie do odstąpienia od umowy, prawo do odstąpienia od umowy wygasa po 12 miesiącach od upływu czternastodniowego terminu, o którym mowa powyżej. 

7. Jeżeli Klient został poinformowany przez MANUFAKTURA o prawie odstąpienia od umowy przed upływem terminu, o którym mowa w ust. 1, termin do odstąpienia od umowy upływa po 14 dniach od udzielenia konsumentowi informacji o tym prawie.

8. Oświadczenie w przedmiocie odstąpienia od umowy można przesłać pocztą na adres Maciej Borzyszkowski, 16-300 Augustów, ul. Zarzecze 17 lub elektronicznie na adres butylatino@wp.pl 

9. W przypadku skorzystania z prawa do odstąpienia od umowy, Klient ma obowiązek przesłać zakupiony produkt na adres MANUFAKTURA, który następnie we własnym zakresie przekazuje go z powrotem do Partnera. Produkt powinien być zwrócony w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Produkt powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń w trakcie transportu, w oryginalne opakowanie. Towar powinien zostać zwrócony wraz z dokumentami wydanymi przy jego sprzedaży. Zwrot produktu powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. MANUFAKTURA nie zwraca Klientowi bezpośrednich kosztów zwrotu rzeczy.

10. Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy, chyba że MANUFAKTURA nie poinformował konsumenta o prawie odstąpienia od umowy.

O sprzedającym
butylatino
85,7%
kupujących poleca tego sprzedającego

83

 

10

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,5

Czas wysyłki

3,8

Koszt wysyłki

4,2

Obsługa kupującego

4,4

Dane firmy

Kontakt

poniedziałek - niedziela
06:00 - 16:00

Informacje o sprzedającym


MANUFAKTURA Edyta Borzyszkowska (dawniej MANUFAKTURA Maciej Borzyszkowski)

ul. Zarzecze 17

16-300 Augustów

NIP 846-151-88-51Pozostałe informacje

Regulamin świadczenia usług dostępy jest po otwarciu poniższego linku:

https://drive.google.com/open?id=0B-jC5aP9bh5YZEdpY2FmaVhWSFU

Zakup na aukcji jest jednoznaczy z akceptacją regulaminu.

Numer oferty:6930870557
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Pozostałe przedmioty od tego sprzedawcy