Buk pospolity zwyczajny najszybszy zywoplot 100cm (6950719812)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
1,50 zł
z 10000 sztuk

Wysokość sadzonki (cm):

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 25,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 30,00 zł
 • lokalizacja: Kraków Skawina Wieliczka Bochnia, Polska
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • rodzaj rośliny: inny
 • wysokość sadzonki (cm): 100
 • waga (z opakowaniem): 1.0 [kg]
 • roślina w postaci: sadzonka z gołym korzeniem

KONTAKT

32 22 06 111 - Detal
503 332 334 - Hurt

sklep@sadzonki.org

Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości. Prosimy o kontakt w godzinach:
Pon - Pt: 9:00 - 17:00
Soboty: 9:00 - 15:00

PŁATNOŚCI

Konto:
62 1950 0001 2006 0836 7576 0002
sadzonki-org - ul. Prosta 195, 44-203 Rybnik

Wpłaty prosimy wykonywać za pośrednictwem allegro lub przelewem tradycyjnym.

WYSYŁKA

Przesyłka kurierska:
Przedpłata na konto - 25 zł
Przesyłka za pobraniem - 30 zł

Wysyłka sadzonek z gruntu zakupionych po 5.06.2017r. nastąpi na jesień w optymalnym terminie sadzenia tj. przełom września-październik­a.


zobacz wszystkie nasze aukcje

Wysyłka sadzonek z gruntu zakupionych po 5.06.2017r. nastąpi na jesień w optymalnym terminie sadzenia tj. przełom września-październik­a.

W sytuacji, kiedy sadzonki będą Państwu pilnie potrzebne, istnieje możliwość wysyłki wybranych sadzonek po 15 września.

Jednocześnie zaznaczamy, że najlepszym oraz polecanym terminem sadzenia będzie początek października.

Buk pospolity
"Fagus silvatica"

Oferujemy Państwu 3-letnie 3/0 sadzonki buka pospolitego
z odkrytym systemem korzeniowym w rozmiarze około 60-100 cm w cenie 1,50 zł
aby kupić taniej w pakietach szukaj w naszych aukcjach. Na innych aukcjach dostępne są roczne, 2, 3 i 4 letnie sadzonki w doskonałych cenach i najwyższej jakości.
Jeśli chcesz zobaczyć inne rozmiary buka pospolitego na naszych aukcjach kliknij w poniższy link:


NOWOŚĆ!
Hydrożel - koniec z częstym podlewaniem.
Wyjeżdż­asz na wakacje? Planujesz długi weekend?
Chcesz oszczędzić wodę? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie!
Już teraz możesz zamówić u nas niezastąpiony w Twoim ogrodzie lub na plantacji - HYDROŻEL "MAGAZYN WODY".
aby zakupić kliknij tutaj:

hydrożel

Wygląd: Drzewo osiągajace 30 m wysokości i więcej. Posiada zupełnie głądki, popielaty pień oraz szeroką koronę o średnicy do 20 m. Liście owalne lub eliptyczne osiągające długość 10-15 cm. Początkowo intensywnie zielone potem delikatnie matowe.
Bardzo dobrze reaguje na cięcie i strzyżenie dlatego polecany jest na żywopłoty. Podstawowy materiał dla budownictwa i stolarstwa. .
Wymagania: Preferuje gleby żyzne i świeże. Jest drzewem, które najlepiej rozwija się w cieniu. Bardzo dobrze znosi zanieczyszczenia powietrza sta dobrze przyjmuje się również w miastach. Nie znosi silnych mrozów.

Rośliny przed pakowaniem są sortowane (odrzucane są sadzonki uszkodzone, z niestandardowym czubkiem - nie spełniające wymogów jakości). Korzenie do wysyłki są zabezpieczane hydro/aqua żelem oraz ukorzeniaczem dla lepszego przyjęcia.

Materiał szkółkowany czyli przesadzony po 2 roku życia po siewie, to konieczny zabieg żeby wzmocnić rośliny oraz automatycznie wyeliminować najsłabsze jak i niewykształcone egzemplarze. Przy dużych nasadzeniach czyli na plantacje choinkowe odgrywa to decydującą rolę.

Średnia wielkość sadzonek podana w środku widełek wysokości.
ZAMAWIAJĄC U NAS WSPIERASZ POLSKICH PRODUCENTÓW!
Wszystkie nasze sadzonki są WOLNE OD CHORÓB - WYSIEW NA POLU NIE SZKLARNIA, TUNEL czy inny pojemnik!
Oferowane przez nas rośliny są produkowane na terenie Polski, nie są importowane, co ma bardzo duże znaczenie dla ich prawidłowego przyjęcia i wzrostu.
Sadzonki na zime czyli jesienią i wczesną wiosną (kiedy to przesadza się rośliny z gruntu) przed okresem wzrostu/wegetacji tracą na wyglądzie i kolorze. Późną wiosną latem budzą się do życia i powracają do normy jest to naturalny proces we wczesnej fazie życia drzew.
Sadzonki są wykopywane z gruntu maszynowo, ich korzenie są maksymalnie duże nie sprawiają problemów z przyjęciem. Radzę przed sadzeniem lekko przyciąć końcówki korzeni (do 20% z całości) oraz można powtórzyć zabieg z hydro/aqua żelem i ukorzeniaczem. Po otrzymaniu można sadzić bezpośrednio do gruntu, należy pamiętać o regularnym podlewaniu aż do przyjęcia się roślin.

Pozostałe sadzonki z gruntu znajdziesz na innych aukcjach

Super jakość!

Przede wszystkim oferujemy sadzonki z gruntu w bardzo dobrych cenach i doskonałej jakości.
Nawadnianie wiosną, latem jest nieocenione, w 1 roku nie stosować nawozów, tylko odżywki.

Jak sadzić iglaki?

 • Najlepiej zakupione iglaki sadzić od razu po ich nabyciu. Drzewka w pojemnikach można przechowywać do paru tygodni, te o odkrytych korzeniach moczymy przez godzinę w wodzie o temperaturze powietrza aby nie dopuścić do przeschnięcia korzeni.
 • Przed sadzeniem należy odpowiednio przygotować miejsce pod drzewka. Przede wszystkim usuwamy wszystkie chwasty. Następnie wykopujemy dół mniej więcej dwukrotnie większy od bryły korzeniowej sadzonej rośliny. Na spód dołka sypiemy żyzną ziemię ogrodniczą. Roślinę stawiamy na dnie i sprawdzamy czy jest umieszczona pionowo. Korzenie obsypujemy ziemią, a następnie udeptujemy ją. Wokół rośliny formujemy misę, którą wypełniamy wodą.
 • Gdy woda wsiąknie wierzch obsypujemy ziemię lub ściółkujemy powierzchnię misy korą, skoszoną trawą.
 • Pamiętajmy aby wokół rośliny pozostawić zagłębienie w którym będzie się zbierała woda.

Jak pielęgnować iglaki?

  Nowo zakupione rośliny są wrażliwe na suszę dlatego należy regularnie je podlewać. Jeśli jest bardzo gorąco warto zapewnić iglakowi cień za pomocą np. gęstej siatki. Wysokie i gęste rośliny przed ukorzenieniem mogą być niestabilne dlatego warto je przywiązać.

Zapraszamy na inne nasze aukcje

[DANE_EU]5mBtnRT6cfy­Wsmz926REALrKuZ/K+Pk­oiHlP12k/ahVHJfJbeQf­hyt7vOmQN++pBOF9ugXX­VNo1Wz5MR/ty1hoLfDIQ­LGSebepGZuthusqETzo0­lSPR/bg==[/DANE_EU]
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 62 1950 0001 2006 0836 7576 0002
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 25,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 200
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 30,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 200
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

sadzonki.org Piotr Grzywacz
Prosta 195
44-203 Rybnik
NIP: 642-180-01-90
REGON: 273315479
Sprzedającym w ramach Konta SADZONKIORG jest PIOTR GRZYWACZ prowadzący działalność gospodarczą pod firmą SADZONKI.ORG PIOTR GRZYWACZ wpisany do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń: ul. Prosta 193, 44-203 Rybnik, NIP: 6421800190, REGON: 273315479.

kontakt

 • poniedziałek - piątek 09:00 - 17:00
 • sobota 09:00 - 15:00
 • niedziela zamknięte

pozostałe informacje

Postanowienia dotyczące przedsiębiorców Odpowiedzialność Sprzedającego w stosunku do Kupującego nie będącego konsumentem, bez względu na jej podstawę prawną, jest ograniczona - zarówno w ramach pojedynczego roszczenia, jak również za wszelkie roszczenia w sumie - do wysokości zapłaconej lub należnej ceny oraz kosztów dostawy z tytułu umowy sprzedaży. Sprzedający ponosi odpowiedzialność w stosunku do Kupującego nie będącego konsumentem tylko za typowe szkody przewidywalne w momencie zawarcia umowy i nie ponosi odpowiedzialności z tytułu utraconych korzyści w stosunku do Kupującego nie będącego konsumentem. Wszelkie spory powstałe pomiędzy Sprzedającym, a Kupującym niebędącym konsumentem zostają poddane sądowi właściwemu ze względu na siedzibę Sprzedającego. Administrator danych osobowych Administratorem danych osobowych Kupujących biorących udział w Transakcjach Sprzedającego jest Sprzedający (dokładne dane Sprzedającego podane są na wstępie). Dane osobowe Kupujących Sprzedający otrzymuje od Grupy Allegro. Dane osobowe Kupującego są przetwarzane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz.U. 1997 Nr 133, poz. 883 ze zm.). Sprzedający zapewnia Kupującym realizację uprawnień wynikających z powyższej ustawy oraz z innych powszechnie obowiązujących przepisów. Cel zbierania danych i odbiorcy danych Dane osobowe Kupujących przetwarzane są wyłącznie w celach związanych z przeprowadzeniem Transakcji Sprzedającego i z realizacją umów sprzedaży zawartych w wyniku Transakcji Sprzedającego. Podstawą przetwarzania danych osobowych Kupującego jest konieczność realizacji umowy sprzedaży, której jest stroną lub podjęcia na jego żądanie działań przed jej zawarciem. Jeżeli Kupujący wyrazi uprzednią zgodę, to dane Kupującego mogą być przetwarzane także w innym celu, o którym mowa w udzielanej zgodzie przez Kupującego. W przypadku Kupującego, który korzysta ze sposobu dostawy przesyłką kurierską, Sprzedający udostępnia zebrane dane osobowe Kupującego wybranemu przewoźnikowi lub pośrednikowi realizującemu przesyłki na zlecenie Sprzedającego. Prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania Kupujący ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Każdej osobie przysługuje prawo do kontroli przetwarzania danych, które jej dotyczą, zawartych w zbiorze danych Sprzedającego. W celu realizacji uprawnień, o których mowa powyżej można przesłać stosowną wiadomość pisemnie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres Sprzedającego wskazany na wstępie. Dobrowolność podania danych osobowych Podanie danych osobowych przez Kupującego jest dobrowolne, aczkolwiek niepodanie wskazanych w Regulaminie Allegro danych osobowych niezbędnych do udziału w Transakcji i zawarcia umowy sprzedaży skutkuje brakiem możliwości udziału w Transakcji lub zawarcia umowy sprzedaży ze Sprzedającym. Dane niezbędne do zawarcia umowy sprzedaży lub udziału w Transakcji są każdorazowo wskazane na stronie internetowej Allegro. Prawo właściwe, język Umowa sprzedaży między Sprzedającym i Kupującym zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.

gwarancja

Rodzaj Gwarancji: sprzedającego

Okres gwarancji: 24 miesiące

Dodatkowe informacje

Sprzedawca udziela 2- letniej gwarancji na zakupiony towar na następujących zasadach:

- Jeżeli zakupiony u nas towar (sadzonka) obumrze całkowicie lub zachoruje w terminie 0-3 miesiąca od chwili zakupu i do zdarzenia dojdzie z przyczyn niezawinionych przez Kupującego, Sprzedawca zwróci 50% ceny sadzonki w formie rabatu na następne zakupy takiego samego rodzajowo towaru,

- Jeżeli do zdarzenia dojdzie pomiędzy 3-12 miesiące, Sprzedawca zwróci 20% ceny, a pomiędzy 12-36 miesiącem, 10% ceny, na zasadach jak wyżej. 

- Gwarancja obejmuje wyłącznie sprzedaż detaliczną dla Konsumenta i nie dotyczy przypadków, kiedy zakup został dokonany w ramach promocji lub wyprzedaży. Gwarancji nie podlegają również sadzonki, które zostały zniszczone przez podmioty trzecie, zniszczone wskutek nieprawidłowego nasadzenia, pielęgnacji lub ulokowania, a także wskutek działania siły wyższej (pożar, powódź, ulewne deszcze itp.). Koszt przesyłki odesłania oraz przesłania towaru nowego, pokrywa Kupujący. 

- Każda reklamowana na podstawie gwarancji sadzonka może podlegać wymianie gwarancyjnej tylko raz. W pozostałych przypadkach, klient ma prawo do złożenia reklamacji z tytułu rękojmi, zgodnie
z niniejszym regulaminem.