Buda Dla Psa z Przedsionkiem XL ,MISKI, GRATISY (6542594431)

zakończona
469,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 95,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 105,00 zł
 • lokalizacja: sycow
 • czas wysyłki: do 14 dni
 • stan: nowy
 • waga (z opakowaniem): 75.00 [kg]
+48 514-127-683

e-mail: d-box@wp.pl

e-mail: box4dog@wp.pl
Bank PKO nr konta:
83 1020 5297 0000 1402 0154 2034
Przelew 95 zł
Pobranie 105 zł
Wysyłka w paczce do samodzielnego montażu (3 paczki)
Paleta 150 zł
paleta pobranie 165 zł
Wysyłka na palecie w całości (Buda w całości ,przedsionek do dokręcenia)
Dostępny na stronie o mnie
D-BOX
Szosa Kępińska 41
56-500 SYCÓW
Polska

REGON: 021654171
NIP: 911-177-22-59
[ PL ] Polska
+48 514 127 683
+48 696 992 048
e-mail: d-box@wp.pl
e-mail: box4dog@wp.pl
[ CZ ] Czechy:
+420 735 866 256
email: box4dog@gmail.com
email: box4dog@wp.pl
[ DE ] Niemcy:
+49 176 223 22 960
email: box4dog.de@gmail.com
email: box4dog@wp.pl


Buda XL z przedsionkiem wersja z miskami w przedsionku.
CENA: 459 zł
PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST:
Buda XL z przedsionkiem i stojakiem z miskami wewnątrz dla psa rasy owczarek niemiecki, golden, seter, doberman, itp,
-wykonana z drewna iglastego montowanego na pióro-wpust
- impregnacja na wybrany kolor z palety poniżej. (jeżeli po zakupie nie zostanie podany kolor wysyłamy losowo)
-wyposażona w 10 stopek
-dach pokryty papą ,otwierany mocowany na zawiasach + blokada podtrzymująca dach.
- ocieplona w CAŁOŚCI styropianem 2 cm dach,podłoga i 4 ściany !(możliwość docieplenia 4 cm lub 6 cm)
-wnętrze budy w całości z płyty OSB twardej i odpornej na wilgoć !( nie stosujemy płyt pilśniowych i hdf )
Buda do samodzielnego montażu (3 Paczki), wysyłana kurierem w kartonie( w zestawie czytelna instrukcja,zawiasy i komplet wkrętów).
Gratisy:
-Kurtyna na wejście do budy!!!
- Wzmocniony próg !!!
-Blokada podtrzymująca dach!!!
-Miski rozmiar 20 cm ( 2 szt)
Na innych aukcjach dostepne inne wzory i rozmiary M , L , XXL !
Jesteśmy producentem !
Na życzenie wystawiamy fakture vat.
Skorzystaj z dostępnych opcji dodatkowych !!! (patrz tabelka niżej)
WYMIARY
Wymiary zewnętrzne: dł.205 cm x szer.84cm x wys.80cm
Legowisko dł.95cm x szer.64cm x wys.66/56cm
Przedsionek dł.73cm x szer. 89cm x wys.61/51cm
Wejście wys.51cm x szer. 35cm
Próg 5cm
KOLORY
OPCJE DODATKOWE
DODATKI
WZMOCNIENIA
OPIS CENA ZDJĘCIA POGLĄDOWE
Pokrycie dachu - rolowana dachówka 3D
Kolor: ceglasty
Opierzenie: drewno
180 zł‚

Pokrycie dachu - gont

Kolory gontu:
- grafit
- brąz
- ceglasty
- zielony
- opierzenie(stal)

kolor: ocynk

210 zł‚
Pokrycie dachu - blacha

Kolory blachy:
- ocynk
- brąz
- ceglasty,
- opierzenie (stal)

kolor: ocynk

180 zł‚
Docieplenie styropian 4 cm
Grubość styropianu - 4 cm
Dodatkowa warstwa ocieplenia
nie zmniejsza wymiarów legowiska
90 zł‚

Docieplenie styropian 6 cm
Grubość styropianu - 6 cm
Dodatkowa warstwa ocieplenia
nie zmniejsza wymiarów legowiska
150 zł‚

Okucia Okucie:
- narożniki pionowe
- dach z narożnikami zabezp. ostre kanty
- wejście - profil "c" zachodzący z dwóch
stron
140 zł‚

Wnętrze budy wykonane z drewna
Płyta OSB zastąpiona drewnem
80 zł‚
Kurtyna na przedsionek
Buda wyposażona w dodatkową kurtynę
na przedsionek
40 zł‚

Gotowy produkt w wersji wzmocnionej
Buda w wersji wzmocnionej dostępna na innych aukcjach
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. 83 1020 5297 0000 1402 0154 2034
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 95,00 zł
kolejna sztuka: 95,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 15 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 105,00 zł
kolejna sztuka: 105,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 15 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

kontakt

 • +48 514 127 683
  kontakt telefoniczny od poniedziałku do soboty 9:00 - 18:00

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
D-Box
Szosa Kępińska 43
56-500 Syców
Polska
 
. Licytacja, zakup na naszych aukcjach traktujemy jako wiążące. W tytule przelewu należy koniecznie podać NICK Allegro(Nazwa Użytkownika) oraz numer aukcji .To znacznie przyspieszy realizację zamówienia .Wpłaty za zakupiony towar należy dokonać w przeciągu 7 dni od daty zakupu .Zakupiony towar wysyłamy na adres podany w Allegro. Jeżeli towar ma zostać wysłany na inny adres niż podane jest to w Allegro proszę nas o tym poinformować meilem niezwłocznie zaraz po wygranej aukcji .Termin realizacji zamówienia do 14 dni roboczych nie licząc sobót i niedziel ( dotyczy licytowanych przedmiotów bez opcji dodatkowych) .Czas oczekiwania na zakupione przedmioty z opcjami dodatkowymi może się wydłużyć do 19 dni roboczych. Podane wymiary na aukcji mogą się różnić +/-3 cm .Wymiary zewnętrzne podane są łącznie z dachem. Kolory produktów mogą się nieznacznie różnić , uzależnione jest to ustawieniami komputera oraz monitora .Po wygranej aukcji proszę wysłać informację na mail z wybranym kolorem impregnatu (kolory dostępne na aukcji ), w przypadku kiedy kupujący po wygranej aukcji nie wyśle informacji odnośnie wybranego koloru, wówczas zakupiony towar wysyłamy losowo. 2.Wystawiamy Faktury vat na życzenie 3. Koszty przesyłek każdorazowo podane są w zakładce "DOSTAWA " na górze aukcji. Paczki wysyłamy od poniedziałku do piątku . Nie nadajemy paczek w soboty.

reklamacje

Gwarancje zwroty i reklamacje Podstawa prawna :USTAWA Z DNIA 27 LIPCA 2012 r O SZCZEGÓLNYCH WARUNKACH SPRZEDAŻY KONSUMENCKIEJ ORAZ ZMIANIE KODEKSUCYWILNEGO .Dz. U. Nr 141 z 5 września 2012r.,poz 1176 Formę zwrotu, reklamacji , wymiany towaru należy mailem uzgodnić PRZED WYSYŁKĄ!!! Nie przyjmujemy paczek wysłanych do nas za pobraniem pocztowym czy firmą kurierską. Reklamowany towar wraz z dowodem zakupu należy przesłać w ciągu 14 dni od daty złożenia pisemnej reklamacji .Zgłoszenie należy wysłać mailem, reklamacje są rozpatrywane w terminie 14 dni od daty otrzymania towaru od klienta .Warunkiem przyjęcia jest zwrot towarów nie posiadających śladów użytkowania , czystych , pozbawionych zapachów. Reklamowany towar należy odesłać w z dowodem zakupu w opakowaniu uniemożliwiającym uszkodzenie towaru. Koszty zwrotu (koszty przesyłki ) ponosi kupujący. TOWAR USZKODZONY MOŻE ZOSTAĆ ZWRÓCONY TYLKO W PRZYPADKU KIEDY PRZY DOSTAWIE ZOSTAŁ SPISANY PROTOKUŁ USZKODZENIA W OBECNOŚCI KURIERA .REKLAMACJA NIE ZOSTANIE UWZGLĘDNIONA W PRZYPADKU NIE ZASTOSOWANIA SIĘ DO POWYŻSZYCH INSTRUKCJI !!! Kupujący na naszych aukcjach akceptuje warunki regulaminu. Każde wyłudzenia , oszustwa itp. będą kierowane do Allegro oraz organów ścigania.

pozostałe informacje

1. Licytacja, zakup na naszych aukcjach traktujemy jako wiążące. W tytule przelewu należy koniecznie podać NICK Allegro(Nazwa Użytkownika) oraz numer aukcji .To znacznie przyspieszy realizację zamówienia .Wpłaty za zakupiony towar należy dokonać w przeciągu 7 dni od daty zakupu .Zakupiony towar wysyłamy na adres podany w Allegro. Jeżeli towar ma zostać wysłany na inny adres niż podane jest to w Allegro proszę nas o tym poinformować meilem niezwłocznie zaraz po wygranej aukcji .Termin realizacji zamówienia do 14 dni roboczych nie licząc sobót i niedziel ( dotyczy licytowanych przedmiotów bez opcji dodatkowych) .Czas oczekiwania na zakupione przedmioty z opcjami dodatkowymi może się wydłużyć do 19 dni roboczych. Podane wymiary na aukcji mogą się różnić +/-3 cm .Wymiary zewnętrzne podane są łącznie z dachem. Kolory produktów mogą się nieznacznie różnić , uzależnione jest to ustawieniami komputera oraz monitora .Po wygranej aukcji proszę wysłać informację na mail z wybranym kolorem impregnatu (kolory dostępne na aukcji ), w przypadku kiedy kupujący po wygranej aukcji nie wyśle informacji odnośnie wybranego koloru, wówczas zakupiony towar wysyłamy losowo. 2.Wystawiamy Faktury vat na życzenie 3. Koszty przesyłek każdorazowo podane są w zakładce "DOSTAWA " na górze aukcji. Paczki wysyłamy od poniedziałku do piątku . Nie nadajemy paczek w soboty. 4.Gwarancje zwroty i reklamacje Podstawa prawna :USTAWA Z DNIA 27 LIPCA 2012 r O SZCZEGÓLNYCH WARUNKACH SPRZEDAŻY KONSUMENCKIEJ ORAZ ZMIANIE KODEKSUCYWILNEGO .Dz. U. Nr 141 z 5 września 2012r.,poz 1176 Formę zwrotu, reklamacji , wymiany towaru należy mailem uzgodnić PRZED WYSYŁKĄ!!! Nie przyjmujemy paczek wysłanych do nas za pobraniem pocztowym czy firmą kurierską. Reklamowany towar wraz z dowodem zakupu należy przesłać w ciągu 14 dni od daty złożenia pisemnej reklamacji .Zgłoszenie należy wysłać mailem, reklamacje są rozpatrywane w terminie 14 dni od daty otrzymania towaru od klienta .Warunkiem przyjęcia jest zwrot towarów nie posiadających śladów użytkowania , czystych , pozbawionych zapachów. Reklamowany towar należy odesłać w z dowodem zakupu w opakowaniu uniemożliwiającym uszkodzenie towaru. Koszty zwrotu (koszty przesyłki ) ponosi kupujący. TOWAR USZKODZONY MOŻE ZOSTAĆ ZWRÓCONY TYLKO W PRZYPADKU KIEDY PRZY DOSTAWIE ZOSTAŁ SPISANY PROTOKUŁ USZKODZENIA W OBECNOŚCI KURIERA .REKLAMACJA NIE ZOSTANIE UWZGLĘDNIONA W PRZYPADKU NIE ZASTOSOWANIA SIĘ DO POWYŻSZYCH INSTRUKCJI !!! Kupujący na naszych aukcjach akceptuje warunki regulaminu. Każde wyłudzenia , oszustwa itp. będą kierowane do Allegro oraz organów ścigania.