BRYAN FERRY & ROXY MUSIC The Best Of Japan CD (6999891556)

zakończona

parametry

  • stan: używany
  • faktura: Nie wystawiam faktury

opis


BRYAN FERRY & ROXY MUSIC The Best Of (Japan CD)

po prostu wszystko, co najlepsze w karierze znakomitego wokalisty i jego zespołu
rzadkie już dziś japońskie wydanie z 1997 roku!!!

fantastyczne brzmienie

niewielki nakład - od lat wyczerpany (out of print)

bez OBI (zagubione przez poprzedniego właściciela albumu)

wyd. Virgin Japan
stan: excellent

całość w zaklejanej folii


gwarantuję, że każda wystawiona przeze mnie płyta to produkt oryginalny, wydany w Japonii!!!

stany zachowania: SEALED > MINT > NEAR MINT > EXCELLENT > VERY GOOD > GOOD


standardowe pudełko plastikowe nie jest oceniane - można je przecież w każdej chwili wymienić

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 9,00 zł

Lokalizacja: Toruń, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
List polecony priorytetowy
pierwsza sztuka
9,00 zł
kolejna sztuka
1,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
4 dni robocze
Dodatkowe informacje

Nie wysyłam za pobraniem. Szczegóły dotyczące płatności i wysyłki w rubryce "O mnie".

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
O sprzedającym
JAPANDISC
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

54

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Pozostałe informacje

JAPANDISC - taki nick sugeruje, i to całkiem słusznie, że od czasu do czasu znajdziecie tu Państwo przede wszystkim oryginalne japońskie wydania płyt (CD i winylowych). Przez wiele lat uzbieraliśmy sporą rodzinną kolekcję japońskich wydań płyt. Niektóre tytuły się zdublowały, do niektórych rzadziej wracamy. I stąd pomysł, aby w ramach porządkowania kolekcji wystawiać niektóre z nich na Allegro, które uważamy także za ciekawe miejsce spotkań hobbystów, a ci czasem coś kupują, czasem sprzedają, by móc wzbogacać zbiory. Płyty wystawiane mogą być niekiedy w niskich cenach (znacznie poniżej ich cen w Japonii) - tylko od Państwa zależy jednak ostateczna cena.

Bywa jednak, że takie niskie ceny rodzą pytania w rodzaju "czy to oryginał?". Uprzedzając je, gwarantuję oryginalność wszystkich oferowanych płyt!!!

Wszystkie oferowane płyty pochodzą z prywatnej kolekcji. Każda wystawiona na aukcji jest moją własnością, wszystkie dłużej niż 6 miesięcy. Wystawiane płyty są używane. Stany płyt i pudełek oraz poligrafii opisywane są jak najdokładniej. Proszę jednak wziąć pod uwagę, że szereg japońskich wydań CD oraz winyli to rarytasy od dawna niedostępne i mające po kilkanaście, a niekiedy nawet kilkadziesiąt lat. Nie można więc stawiać im takich samych wymagań jak płytom wydanym 2-3 lata temu. W razie wątpliwości proszę o dodatkowe pytania - jeszcze przed zalicytowaniem.

Gdy na sprzedaż trafia płyta zafoliowana – znaczy to, że po prostu jej w domu nie słuchaliśmy, nie trafiono w nasz gust, tytuł się nam zdublował. Moje aukcje to sprzedaż prywatna, płyty nie podlegają reklamacji, gwarancji, rękojmi, wymianie na inne oraz zwrotowi. Składając ofertę, akceptujecie Państwo ten warunek. Przy zakupach powyżej 1000zł (co się w przypadku płyt praktycznie nie zdarza) kupujący zobowiązuje się do odprowadzenia do Urzędu Skarbowego odpowiedniego do miejsca zamieszkania 2-procentowego podatku od czynności cywilno-prawnych. Proszę licytować rozważnie, bo oferty nie będą wycofywane. Zakończenie aukcji przed czasem jest możliwe: nim zacznie się licytacja poprzez wprowadzenie opcji "Kup Teraz" na życzenie kupującego. Zastrzegam sobie też możliwość zamknięcia aukcji przed czasem. Nie wysyłam za pobraniem. Możliwy jest czasem odbiór osobisty, ale proszę wpierw o taką opcję przed licytowaniem zapytać (po prostu nie zawsze mam na to czas).

Czas na płatność: 5 dni od zakończenia aukcji. W przypadku kłopotów z dotrzymaniem terminu proszę o wiadomość.

Może się oczywiście zdarzyć, w natłoku innych zajęć, że kupujący zapomni o zakończonej aukcji. Staram się wówczas przypomnieć mu o transakcji. Dalszy brak reakcji oraz wpłaty (mimo przypomnienia) oznacza anulowanie transakcji oraz zwrócenie się przez sprzedającego do Allegro o zwrot prowizji. Ten punkt to smutna konieczność wynikająca z doświadczeń na Allegro - po prostu niektórzy użytkownicy potrafią "w nieskończoność" przeciągać finalizację transakcji.

Wysyłka na adres kupującego uzyskany z Allegro. Wysyłka na inny adres jest oczywiście możliwa, ale pod warunkiem informacji o tym bezpośrednio po zakończeniu aukcji, a nie po kilku dniach, gdy przesyłka jest już spakowana i czeka na wysyłkę.

Płyty będą wysyłane jak najszybciej po potwierdzeniu wpłaty przez bank – w ciągu 2-3 dni (chyba że na przeszkodzie staje weekend lub święta). Dotyczy to także wpłaty poprzez PayU! Przesyłki - zawsze poleconym priorytetem, odpowiednio zabezpieczone. Od momentu nadania przesyłki za jej dalsze losy odpowiada Poczta Polska. Zainteresowani mogą otrzymać informację o terminie nadania, numerze przesyłki itp. Może się zdarzyć (choć oczywiście nie powinno!), że przesyłka zaginie. Oczywiście w takiej sytuacji kupujący otrzyma zwrot kwoty wpłaconej za wylicytowaną płytę oraz kosztów samej przesyłki.

Rekompensata ta jednak nastąpi dopiero po złożeniu przez nadawcę reklamacji na poczcie (można to uczynić nie wcześniej niż po upływie 2 tygodni od dnia nadania) oraz uzyskaniu od pocztowców odpowiedzi o losach przesyłki i uznaniu przez nich reklamacji. W przypadku cenniejszych płyt warto zdecydować się na tzw. przesyłkę wartościową, czyli o określonej i ubezpieczonej wartości (koszty są wprawdzie wyższe, ale ryzyko wyeliminowane). W sprawie ustalenia kosztów przesyłki wartościowej proszę o kontakt po zakończeniu aukcji (zależą one bowiem nie tylko od wartości, ale też wagi i gabarytów przesyłki). Wysyłka przesyłek o wartości większej niż 80 zł jako standardowego poleconego priorytetu odbywa się na ryzyko kupującego. To ograniczenie wynika z praktyk pocztowców, którzy w przypadku ewentualnej reklamacji nie będą chcieli zrekompensować wyższych kosztów, uznając, poniekąd słusznie, że cenniejsze przedmioty powinny być wysyłane przesyłką wartościową. W przypadku wygrania większej liczby płyt - niezbędny jest kontakt w celu precyzyjnego ustalenia kosztów wysyłki. Mimo najszczerszych chęci nie da się wysłać kilku płyt poleconym priorytetem za taką samą opłatą jak jednej płyty.

Życzę powodzenia w licytacji. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania dotyczące wystawionych przeze mnie płyt.

Pozdrawiam

JAPANDISC

Oferty kupna
użytkownikcenadata
R...2
cena
30,00 zł
data
piątek, 20 października, 19:20:57
m...k
cena
29,99 zł
data
piątek, 20 października, 19:20:14