Brodzik ROCA Malaga Square Flat - 90 x 90 x 4 cm (7062191293)

zakończona

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Nie wystawiam faktury
 • dłuższy bok (cm): 90 [cm]
 • głębokość (cm): 4 [cm]
 • krótszy bok (cm): 90 [cm]
 • kształt: kwadratowy
 • producent: Inny producent
 • uszkodzony: nie

opis

Brodzik ROCA Malaga Square Flat

kwadratowy 90 x 90 x 4 cm

otwór odpływowy o średnicy 9 cm

nr katalogowy A276255000

Brodzik ROCA Malaga Square Flat to jeden z najpłytszych brodzików na rynku (4 cm). Brodzik wykonany jest z wysokogatunkowego akrylu sanitarnego o gr. 3,2 mm. Przystosowany do montażu na posadzce w rogu pomieszczenia.

Brodzik nowy, zebezpieczony fabrycznie folią.

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 18,00 zł

Lokalizacja: Otwock, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
18,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
-

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
O sprzedającym
33siek
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

8

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Pozostałe informacje

Skala wg której dokonuję oceny płyt winylowych:

 • M (MINT) - nowy egzemplarz w nienaruszonej folii fabrycznej
 • NM (NEAR MINT) - płyta w stanie idealnym, nie powinna wykazywać różnic w porównaniu z egzemplarzem nowym; powierzchnia okładki, jak również narożniki i krawędzie bez zauważalnych zmian
 • EX (EXCELLENT) - płyta w stanie doskonałym, posiada niewielką ilość papierówek bez istotnego wpływu na brzmienie; w trakcie odsłuchu może występować delikatny szum i pojedyncze trzaski, najczęściej w trakcie przerw między utworami; powierzchnia okładki bez istotnych zmian; na narożnikach i krawędziach mogą wystąpić niewielkie uszczerbki (otarcia, załamania)
 • VG (VERY GOOD) - płyta w stanie bardzo dobrym, posiada większą ilość widocznych papierówek i pojedyncze drobne ryski o zauważalnym wpływie na brzmienie; w trakcie odsłuchu może występować szum i słyszalne trzaski na powierzchnia okładki możliwe niewielkie zmiany (przebarwienia, zaplamienia); na narożnikach i krawędziach mogą wystąpić większe uszkodzenia (otarcia, załamania, naderwania)
 • G (GOOD) - płyty w tym stanie praktycznie nie pojawiają się na moich aukcjach; ew. egzemplarze są bardzo dokładnie opisane i sfotografowane


Skala wg której dokonuję oceny płyt cd:

 • M (MINT) - nowy egzemplarz w nienaruszonej folii fabrycznej
 • NM (NEAR MINT) - płyta w stanie idealnym, nie powinna wykazywać różnic w porównaniu z egzemplarzem nowym; poligrafia bez zauważalnych zmian
 • EX (EXCELLENT) - płyta w stanie doskonałym, posiada niewielką ilość drobnych rys bez wpływu na odtwarzanie; poligrafia bez istotnych zmian, jedynie na narożnikach i krawędziach mogą wystąpić niewielkie uszczerbki (otarcia, załamania)
 • VG (VERY GOOD) - płyta w stanie bardzo dobrym, posiada większą ilość zarysowań bez wpływu ma odtwarzanie; poligrafia z niewielkimi zmianami, na narożnikach i krawędziach mogą wystąpić większe uszkodzenia (otarcia, załamania, naderwania)
 • G (GOOD) - płyty w tym stanie praktycznie nie pojawiają się na moich aukcjach; ew. egzemplarze są bardzo dokładnie opisane i sfotografowane

UWAGA !!! pudełko od płyty cd nie podlega ocenie, o ile nie jest poważnie uszkodzone (pęknięte, połamane)