Bransoletka granatowa (6541762764)

zakończona
9,99 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • List polecony ekonomiczny 7,50 zł
  • Przesyłka kurierska 23,00 zł
  • lokalizacja: Mogilno
  • czas wysyłki: do 7 dni

Bransoletka z drobnych koralików w kolorze granatowym w dwóch wielkościach.Boki są z drobniejszych,środek z większych koralików.Długość bransoletki 18,5 cm.Stan bardzo dobry, proszę zobaczyć zdjęcia ,przedstawiają stan faktyczny. Serdecznie zapraszam do licytacji. Na innych moich aukcjach znajdą Państwo wiele ciekawych przedmiotów.

Więcej informacji pod numerem telefonu:

669051034 lub

609332083

Galeria zdjęć
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 23,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 8 dni
List polecony ekonomiczny 7,50 zł
kolejna sztuka: 0,50 zł
maksymalnie w paczce: 20
przybliżony czas realizacji: 10 dni
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
Lidia Łabuszyńska
Plac Wolności 15a
88-300 Mogilno
Polska
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

reklamacje

Reklamacje przyjmuję w formie pisemnej lub elektronicznej w ciągu 7 dni od daty otrzymania przesyłki. W przypadku przesyłki kurierskiej reklamacje będą uwzględnione tylko wtedy gdy do reklamacji będzie dołączony protokół szkody spisany w obecności kuriera dostarczającego paczkę.

pozostałe informacje

Przed przystąpieniem do licytacji proszę zapoznać się z treścią poniższego regulaminu. Licytując towar oświadczają Państwo, że treść regulaminu jest Im znana i zrozumiała oraz, że w pełni go akceptujecie. 1. Proszę uważnie czytać opis aukcji, a pozwoli to uniknąć nieporozumień. 2. Przed licytacją proszę się dokładnie zastanowić nad kupnem, ponieważ nie odwołuję ofert.3. W razie jakichkolwiek uwag, obaw lub pytań proszę o kontakt.4. Po wygranej aukcji pieniądze za zakupiony towar należy wpłacić na konto lub PayU w ciągu 7 dni od daty zakończenia aukcji. Identyczne zasady obowiązują w przypadku wygrania na kilku aukcjach.5. W przypadkach losowych, gdy dokonanie terminowej wpłaty nie jest możliwe, proszę o kontakt. Pozwoli to uniknąć nieprzyjemności dla obu stron.6. Jeśli środki nie wpłyną na konto lub PayU w ciągu 7 dni, a nie zostanę wcześniej poinformowana o zmianie terminu zapłaty, powiadamiam allegro i po otrzymaniu zwrotu prowizji wystawiam odpowiedni komentarz.7. Przesyłki są wysyłane w ciągu 7 dni od zaksięgowania środków na koncie lub PayU.8. Przesyłki wysyłam listem poleconym (Poczta polska) lub kurierem.9. Każda paczka wysyłana kurierem jest oznakowana i ubezpieczona. Towar zawijam szczelnie w folię bąbelkową i pakuję do kartonu lub koperty bąbelkowej. 10. Podany koszt wysyłki uwzględnia również koszt zapakowania (folia bąbelkowa, koperta itp.) .11. W razie odbioru osobistego można zapłacić za towar przy odbiorze, ale tylko wtedy, gdy odbiór nastąpi w ciągu 7 dni od daty zakończenia aukcji. W przeciwnym razie należy dokonać przelewu. Na wszelkie pytania odpowiem telefonicznie lub mailowo. Towar który sprzedaję pochodzi z moich prywatnych zbiorów.