Bransoletka Bursztyn Bałtycki Wielokolorowa (6999444544)

zakończona
179,00 zł
sprzedaż zakończona
Dostawa
 • Paczka pocztowa ekonomiczna 6,00 zł
 • Paczka pocztowa priorytetowa 10,00 zł
Zakupy od 1 000 zł darmowa dostawa
 • lokalizacja: Chełmno, Polska

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • płeć: produkt damski
 • rodzaj: rękodzieło
 • materiał: srebro pozłacane
 • kamień : bursztyn
 • długość całkowita (cm): 20 [см]

opis


Bransoletka z Bursztynu Bałtyckiego Wielokolorowa ze Srebrnymi, pozłacanymi detalami

Piękna bransoleta wykonana z naturalnego bursztynu bałtyckiego. Do nawleczenia kulek bransoletki została użyta elastyczna żyłka jubilerska, dzięki czemu bransoletka pasuje na każdą rękę.

Materiał: Bursztyn Bałtycki/ Pozłacane Srebro próby 925

Rozmiar: 8 x 8 mm / (0.31 x 0.31")

Długość: około 20 cm (7,8") - bransoletka jest elastyczna

Waga: 9.17 g (0.01 lb)
Kolor: Koniak

Jeśli potrzebują Państwo nietypowego rozmiaru, możemy go dla Państwa wykonać.

Każda bransoletka jest dziełem projektantów, którzy mają wieloletnie doświadczenie. Wszystkie bransolety wykonane są z prawdziwego bursztynu bałtyckiego, mogą nieznacznie się różnić wielkością i kolorem


Zakupione przedmioty wysyłamy w ciągu 48 godzin od zaksięgowania wpłaty.

Dokładam wszelkich starań, aby zakupiony przez Państwa przedmiot był starannie zapakowany i zabezpieczony przed uszkodzeniami. Bardzo proszę jednak o sprawdzenie przesyłki podczas jej odbioru.

Sprawdź inne nasze aukcje z biżuterią z bursztynu bałtyckiego.

W razie pytań proszę
o kontakt na adres mailo
wy: borealamber@gmail.co­m

Piękno bursztynu bałtyckiego deceniane jest na całym świecie od tysięcy lat. Bursztyn uważany jest za pierwszy cenny kamień używany do produkcji biżuterii. Naukowcy uważają, że jest to substancja organiczna - żywica pochodząca ze starożytnych sosen, które rosły w północnej Europie w czasach prehistorycznych.

Oprócz naturalnego, organicznego piękna, bursztyn posiada również właściwości lecznicze. Ze względu na dużą zawartość kwasu bursztynowego (3% - 8%) jest doskonałym przeciwutleniaczem o właściwościach przeciwzapalnych i antyseptycznych.
W Chinach bursztyn nazywany był, Hu-Po co oznacza "duszę tygrysa". Wedługo tamtejszych wierzeń bursztyn daje odwagę i siłę dzikiego tygrysa.
Dziś prezentujemy Państwu nasz bałtycki bursztyn w nowoczesnym i designerskim wydaniu.
Możecie Państwo znaleźć nas tutaj:

Www.instagram.com/bo­realamber/

Dostawa i płatność
od 6,00 zł

Lokalizacja: Chełmno, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u BorealAmber za co najmniej 1 000,00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Paczka pocztowa ekonomiczna
pierwsza sztuka
6,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
Paczka pocztowa priorytetowa
pierwsza sztuka
10,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok

Adres do reklamacji

Boreal Amber
Skarpowa 81/3
80-145 Gdańsk
Dodatkowe informacje

 

GWARANCJA I REKLAMACJA

Jeżeli po otrzymaniu zakupionego Przedmiotu Kupujący stwierdzi w nim wady powinien niezwłocznie skontaktować się ze Sprzedawcą. Reklamacja może być złożona pisemnie listem tradycyjnym na adres:

Boreal Amber

Skarpowa 81/3

80-145 Gdańsk

lub za pomocą poczty e-mail: info@borealamber.com

Składając reklamację Sprzedawca zaleca podanie danych kontaktowych Kupującego, nazwę przedmiotu oraz dokładne opisanie przyczyn reklamacji i żądań wobec Sprzedawcy, a także dołączenie dokumentu sprzedaży bądź jego kserokopii.

Reklamacje rozpatrywane są w przeciągu 14 dni od ich wpłynięcia. Towar z wadą może zostać przez Sprzedającego naprawiony lub wymieniony na inny. Konsument może zażądać obniżenia jego ceny.

Sprzedawca może odmówić zadośćuczynienia żądania Konsumenta jeżeli doprowadzenie do zgodności z Umową, Towaru wadliwego w sposób wybrany przez Konsumenta jest niemożliwe albo w porównaniu z drugim, możliwym sposobem doprowadzenia do zgodności rzeczy z Umową wymaga nadmiernych kosztów.

Jeśli nie będzie możliwe naprawienie Towaru, Kupującemu będzie zwrócona równowartość ceny Towaru (z kosztem wysyłki i kosztem wysyłki zwrotnej do Sprzedającego).

Uszkodzenia i zaginięcia w trakcie transportu -W przypadku nie dotarcia lub uszkodzenia przesyłki wysłanej za pośrednictwem Poczty Polskiej procedura reklamacyjna przebiega zgodnie z regulaminem Poczty Polskiej (http://www.poczta-polska.pl/reklamacje). W przypadku nie dotarcia lub uszkodzenia przesyłki wysłanej za pośrednictwem innego doręczyciela niż Poczta Polska mają zastosowanie procedury reklamacyjne odpowiednie dla danej firmy spedycyjnej.

W przypadku nie dotarcia przesyłki do adresata wskutek podania nieprawidłowego lub niepełnego adresu odbiorcy (także, gdy podmiot dostarczający przesyłkę uzna podany adres za niewystarczający lub nieprawidłowy), wszystkie koszty związane z doręczeniem (także ponownym) przedmiotu ponosi Kupujący.

ODSTĄPIENIE OD UMOWY

Zgodnie z prawem Kupujący może odstąpić od umowy kupna-sprzedaży bez podania przyczyny w terminie 14 kalendarzowych dni od daty otrzymania towaru przez Kupującego (tj. od dnia objęcia rzeczy w posiadanie przez Konsumenta lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik). Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie e-mailem na adres info@borealamber.com oświadczenia o chęci zwrotu przedmiotu przed jego upływem.

Oświadczenie o chęci zwrotu powinno zawierać imię i nazwisko Kupującego, nazwę przedmiotu i ew. nr konta bankowego Kupującego, na które może zostać dokonany zwrot środków. Oświadczenie to powinno zostać wysłane (nie później niż 14 dni od otrzymania przesyłki) na adres e-mail info@borealamber.com lub listem tradycyjnym na adres Zwrotów i Reklamacji. 

Zwracany przedmiot należy odesłać na Adres Zwrotów i Reklamacji. Koszty związane z odesłaniem Towaru ponosi Kupujący zwracający Towar. Towar należy odesłać do 14 dni od zgłoszenia chęci zwrotu. Zaleca się, aby dokonując zwrotu Towaru Kupujący wysłał przedmiot na takich warunkach, na jakich wysłał go do Kupującego Sprzedawca - czyli np. przesyłką rejestrowaną (np. poleconą), bezpiecznie zapakowany.

Nie będą przyjmowane przesyłki odsyłane za pobraniem.

W przypadku odstąpienia od umowy Sprzedawca zwraca wszystkie otrzymane od Konsumenta płatności, w tym koszty dostarczenia Towaru do Konsumenta (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Konsumenta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy, zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedawcę) niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym Sprzedawca został poinformowany o wykonaniu przez Konsumenta prawa odstąpienia od umowy.

Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu Towaru - zgodnie z cennikiem przewoźnika, przy pomocy, którego Konsument dostarcza zwracany Towar do Sprzedawcy tj. Konsument odsyła Towar do Sprzedawcy na własny koszt, który nie podlega zwrotowi.

Zwrot płatności jest dokonywany przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jaki został przez Konsumenta użyty w pierwotnej transakcji, chyba, że wyraźnie Konsument zgodził się na inne rozwiązanie.

Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania przez Sprzedawcę Towaru lub do czasu dostarczenia Sprzedawcy dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

W przypadku odstąpienia od umowy Kupujący zobowiązany jest do zwrotu przedmiotu w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu.

Jeżeli wraz z przedmiotem dostarczony był paragon, to powinien on zostać odesłany wraz z przedmiotem. Jeżeli faktura, to kupujący ma obowiązek załączyć podpisaną fakturę korygującą.

Kupujący ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Przedmiotu będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza granice zwykłego zarządu.

Produkty, które wykonywane są na indywidualne zamówienie Kupującego, lub w których na życzenie Kupującego zostały dokonane jakiekolwiek zmiany w stosunku do wzoru i opisu prezentowanego na stronach Galerii (np. zmiany materiałów, z których produkt jest wykonany, zmiany rozmiaru) stanowią świadczenia o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu - w rozumieniu art.10 ustęp 3 punkt 4 ustawy z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Z dnia 31 marca 2000r., nr 22, poz.271) - nie podlegają reklamacji z tytułu niezgodności produktu z opisem i zdjęciami.

Nie jest możliwe złożenie reklamacji dotyczących wad i usterek, z których powodu obniżono cenę.

Zwroty
14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Magdalena Łącka - Wojciechowska
Skarpowa 81/3
80-145 Gdańsk

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

przyjmuję zwrot i wymianę

skontaktuj się ze mną w ciągu: 5 dni od dostawy

skontaktuj się ze mną, jeśli masz jakieś problemy z zamówieniem.

Nie można zwrócić ani wymienić następujących pozycji

nie akceptuję zwrotów za:

Zlecenia niestandardowe lub spersonalizowane

Warunki zwrotu:

Nabywcy są odpowiedzialni za zwrot kosztów wysyłki. Jeśli zwracany przedmiot jest uszkodzony, kupujący ponosi za niego odpowiedzialność finansową.

O sprzedającym
BorealAmber
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

9

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • 605194143
poniedziałek - niedziela
otwarte 24h

Informacje o sprzedającym

BorealAmber powstał z naszej długoletniej miłości do natury, ponadczasowego designu i sztuki. Samo słowo "boreal" oznacza z łaciny "północny" i wspaniale opisuje ono zarówno nas jak i nasz sklep. Do wytwarzania naszej biżuterii wykorzystujemy tylko i wyłącznie naturalny bursztyn bałtycki- najbardziej ceniony bursztyn na świecie. Ponadto my sami pochodzimy z Gdańska, który jest uznawany za światową stolicę bursztynu.  Czy wiedzieliście, że bursztyn był pierwszym kamieniem ozdobnym wykorezystywanym do wytwarzania biżuterii?  Bursztyn powstawał przez miliony lat by potem być odkrytym i pożądanym przez ludzkość od tysięcy lat!  My dziś podążając za duchem czasu prezentujemy bursztyn w nowoczesnej oprawie, z zachowaniem głębokiego szacunku do jego zachwycającej historii!  Szacunkiem dażymy również środowisko, z którego jest pozyskiwany oraz ludzką pracę, tak więc w duchu sprawiedliwego handlu współpracujemy tylko i wyłącznie z zaufanymi bursztynnikami.  

Poznaj zespół BorealAmber:  

Magdalena  Właścicielka, Fotografka, Projektantka  

Cześć! Mieszkam w Gdańsku i jestem długoletnim miłośnikiem bursztynu. Mam doktorat z oceanografii oraz pasjonuję się rozwojem biznesu, który jest ściśle związany z naturą, w szczególności z Morzem Bałtyckim. W Boreal Amber doradzam przy projektowaniu biżuterii i robię zdjęcia naszym produktom.  

Jakub  Właściciel, Dostawa surowców, Obsługa klienta 

 Cześć! Również mieszkam w Gdańsku z moją żoną, Magdaleną. Zawodowo zajmuję się psychologią a w czasie wolnym uwielbiam wszelakie sporty wodne! Jestem ogromnym miłośnikiem surowców najwyższej jakości, tak więc w naszej firmie zajmuję się kontaktem z bursztynnikami i projektantami z Gdańska.

Pozostałe informacje

email: borealamber@gmail.com
telefon: 605194143