brama garażowa uchylna bramy garażowe OKIENKA (6483871268)

zakończona
280,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

 • stan: nowy
 • rodzaj bramy: garażowe
 • uszkodzony: nie


Witamy na naszej aukcji!

Przedmiotem aukcji jest brama garażowa uchylna,ocieplona w atrakcyjnej cenie 280 zł za m2.Cena dotyczy bramy z 3 okienkami,bez furtki serwisowej(furtka dopłata 200 zl). Panel bramy ma położenie poziome.

Wymiary okienek:wys. - 33cm x szer. - 63,5cm

Brama uchylna wykonana jest z profili zamkniętych,co daje mocna i solidna konstrukcje.Wyposażo­na jest w sześć sprężyn atestowanych,które ułatwiają otwieranie i zamykanie.
ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ TRANSPORTU I MONTAŻU (WYCENA INDYWIDUALNA)
PODANA CENA DOTYCZY KOLORÓW STANDARDOWYCH
Podstawowe informacje techniczne:
 • ościeżnica i próg wykonane z profili zamkniętych ocynkowanych
 • skrzydło bramy i konstrukcja wewnętrzna zmontowane z profili zamkniętych ocynkowanych
 • poszycie z blachy stalowej ocynkowanej ogniowo i powlekanej akrylem w kolorze z palety RAL, zabezpieczonej folią ochronną
 • wytłoczenie blachy pionowe, trapez T-7
 • wszystkie metalowe podzespoły ocynkowane
 • system sprężyn naciągowych dopasowany indywidualnie do wymiarów bramy
 • zamek z jednostronną wkładką patentową ryglujący do boków
 • całość konstrukcji skręcana
 • uszczelki
 • ewentualne docieplenia styropianem z maskującym panelem PCV
 • brama otwierana ręcznie, dostosowana do montażu automatyki

REALIZACJA W CIĄGU 21 DNI ROBOCZYCH

SPRZEDAŻ RATALNA

Chcesz kupić towar na raty-nie dysponujesz gotówką?

Nic prostszego.

Rozwiązaniem jest dla Ciebie dogodny kredyt ratalny w Getingbank-niski procent,minimum formalności,decyzja o przyznaniu kredytu w parę minut podawana telefonicznie bezpośrednio od przedstawiciela banku.

Nie ciągniemy Cię do placówek bankowych,nie czekasz w kolejce,nie tracisz czasu na czekanie na decyzje.Pamiętaj!Cza­s to pieniądz.

Zobacz jak szybko i łatwo możesz zdobyć swój wymarzony towar.Sprawdz naszą ofertę.Nie bez powodu Getingbank jest liderem na rynku kredytów!

NOWOŚĆ!!! KOLOR VENGE!!!

BŁYSKAWICZNA WYMIANA BRAMY STAREJ NA NOWĄ - DOROBIMY BRAMĘ DO ISTNIEJĄCEGO OTWORU .
TO NIE PAŃSTWO DOPASOWUJECIE OTWÓR DO NASZEJ BRAMY
ALE MY ROBIMY BRAMĘ POD PAŃSTWA OTWÓR

OSZCZĘDZACIE PAŃSTWO CZAS I PIENIĄDZE WYDANE NA MURARZA

AUTOMATYKA!!!

Istnieje możliwość zamontowania automatu.

Kolory drewnopodobne

Zapewniamy transport i montaż!
Gwarantujemy uzgodniony termin dostawy!
Kopiowanie zdjęć i opisów zabronione!(Dz.U.nr 24 poz.83)

Zapraszamy i życzymy udanych zakupów

Zobacz nasze pozostałe aukcje:

Strona "o mnie" Wszystkie aukcje

płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 21 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

Firma: Iwona Dudzik, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Iwona Dudzik FPUH Pol Bram z siedzibą pod adresem: Czasław 68, 32-415 Raciechowice Organ, który zarejestrował działalność gospodarczą: Działalność gospodarcza wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o działalności Gospodarczej. Organ, który zarejestrował działalność gospodarczą: Wójt Gminy Raciechowice. Aktualny organ rejestrowy: Minister Gospodarki. Numer w rejestrze Nie dotyczy działalności gospodarczej wpisanej do CEIDG.

kontakt

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Prawo odstąpienia od umowy 1. Kupujący będący Konsumentem, który zakupił przedmiot na aukcji Sprzedającego może odstąpić od zawartej umowy sprzedaży bez podania przyczyn składając Sprzedawcy stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 (czternastu) dni licząc od dnia otrzymania zakupionego przedmiotu, a w przypadku umowy obejmującej wiele rzeczy dostarczanych osobno, partiami lub w częściach - licząc od dnia otrzymania ostatniej zakupionej rzeczy, partii lub części. Do dochowania tego terminu wystarczy wysłanie tego oświadczenia przez jego upływem (decyduje tu data nadania przesyłki na poczcie tzw. "data stempla pocztowego"). 2. Oświadczenie można złożyć na formularzu, którego wzór stanowi załącznik do regulaminu aukcji, ale nie jest to wymagane. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy Kupujący kieruje na adres przedsiębiorstwa Sprzedającego. 3. W przypadku skutecznego złożenia przez Kupującego oświadczenia, o którym mowa w pkt. poprzedzającym Sprzedający zwróci Kupującemu całą zapłaconą przez niego kwotę, obejmującą cenę sprzedaży - a jeżeli Kupujący opłacił również koszty przesyłki, także koszty przesyłki. 4. W przypadku, kiedy Kupujący wybrał sposób przesyłki inny niż najtańszy oferowany przez Sprzedającego, Sprzedający zwróci Kupującemu koszty przesyłki w wysokości nie wyższej niż koszt najtańszego oferowanego przez niego sposobu przesyłki. 5. Sprzedający może wstrzymać się ze zwrotem uiszczonej przez Kupującego kwoty do chwili otrzymania zwrotu zakupionego przedmiotu lub do chwili dostarczenia przez Kupującego dowodu jej odesłania Sprzedającemu - zależnie od tego, które z tych zdarzeń nastąpi wcześniej. 6. Kupujący który odstąpił od umowy na zasadach wyżej określonych jest zobowiązany do dokonania na koszt własny zwrotu Sprzedającemu zakupionego przedmiotu niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 (czternastu) dni licząc od dnia otrzymania przez Sprzedającego pisemnego oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie rzeczy przed jego upływem.

reklamacje

Adres do reklamacji FPUH Pol Bram Czasław 68, 32-415 Raciechowice Opis procedury reklamacji a. Sprzedający oferuje na swoich aukcjach przedmioty fabrycznie nowe, nieużywane i pełnowartościowe. W przypadku kiedy przedmiotem aukcji jest urządzenie używane, lub niepełnowartościowe, informacja o tym zostanie wyraźnie wskazana w opisie aukcji. Sprzedający jest obowiązany do dostarczenia rzeczy wolnych od wad. b. Sprzedający udziela gwarancji na sprzedawane przedmioty wyłącznie w przypadku, kiedy wraz z wydaniem przedmiotu Kupującemu wydano mu dokument gwarancji, albo Sprzedający w inny sposób złożył Kupującemu oświadczenie gwarancyjne, które określa obowiązki gwaranta i uprawnienia kupującego w przypadku, kiedy rzecz sprzedana nie ma właściwości określonych w oświadczeniu. c. Oświadczenie gwarancyjne, o którym mowa wyżej może być złożone również na stronie internetowej Sklepu oraz na trwałym nośniku, przy potwierdzeniu konsumentowi zawarcia umowy sprzedaży oraz jej warunków. d. Wszystkie reklamacje dotyczące przedmiotów kupowanych na aukcjach Sprzedającego (realizowane w trybie gwarancji jakości jak i w trybie rękojmi za wady) powinny być składane na piśmie, na adres do korespondencji podany w pkt. I regulaminu, albo w formie elektronicznej, na adres e-mail: biuro@pol-bram.pl. W razie konieczności przesłania reklamowanego towaru do Sprzedającego, Kupujący powinien poinformować o tym Sprzedającego oraz ustalić termin przesłania towaru. Koszt przesłania towaru zakupionego przez Kupującego ponosi Sprzedający. Kupujący powinien wypełnić i dołączyć do przesyłki protokół reklamacyjny, który zostanie mu przesłany przez Sprzedającego po otrzymaniu wiadomości o reklamacji. W protokole reklamacyjnym należy wpisać numer faktury zakupu towaru lub paragonu fiskalnego. e. Kupujący będący Konsumentem winien wskazać czy realizuje uprawnienie z gwarancji, czy też uprawnienie z rękojmi za wady towaru.

pozostałe informacje

Koszt zwrotu rzeczy W przypadku odstąpienia od umowy Sprzedawca nie ponosi kosztów odesłania towaru. Brak możliwości odstąpienia od umowy Konsument nie posiada prawa odstąpienia od umowy w przypadku kiedy przedmiotem zamówienia był przedmiot nieprefabrykowany, wykonywany na zamówienie i według podanej przez Kupującego specyfikacji, lub służący do zaspokajania jego zindywidualizowanych potrzeb Obowiązek dostarczenia rzeczy bez wad Sprzedający oświadcza, że wedle jego najlepszej wiedzy rzecz zakupiona nie posiada wad. Sprzedający zobowiązuje się dostarczyć Kupującemu rzecz wolną od wad, a w przypadku gdyby takie wady się ujawniły, umożliwia Konsumentowi korzystanie z gwarancji i rękojmi. Kodeks dobrych praktyk Sprzedający nie stosuje kodeksu dobrych praktyk. Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Krakowie. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce "Rozstrzyganie sporów konsumenckich".