bonie gzymsy listwy styropianowe profile (6482829641)

zakończona
14,90 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

  • stan: nowy
  • uszkodzony: nie

gzymsy elewacyjne

Dawno o już minęły czasy budowania prostych domów o szarych, nudnych fasadach. Elewacja jest wizytówką domu i osób, którzy w nim mieszkają. Jest wyrazem ich gustu i wyczucia estetyki. Najprostszym i najefektowniejszym sposobem na oryginalny wygląd domu na zewnątrz jest zastosowanie dekoracyjnych gzymsów styropianowych.

By Państwa dom wyróżniał spośród innych, należy przyozdobić okna oraz drzwi odpowiednimi zdobnymi gzymsami a na rogach warto zastosować bonie. To wszystko sprawi, że Państwa dom będzie indywidualny i jedyny w okolicy.

Przedmiotem aukcji są gzymsy elewacyjne. 1 mb listwy o wymiarach 13 x 3,5 cm wykonane ze styropianu EPS200, powlekane metodą natryskową.

PRODUKT KUPUJĄ PAŃSTWO BEZPOŚREDNIO U PRODUCENTA, BEZ MARŻ POŚREDNIKÓW.

LISTWY SĄ PRODUKOWANE NA NOWOCZESNYCH MASZYNACH, CO GWARANTUJE PRECYZJĘ WYKONANIA I WYSOKĄ JAKOSĆ .

GZYMSY SĄ BARDZO TWARDE, ODPORNE NA USZKODZENIA I WARUNKI ATMOSFERYCZNE. MOŻNA JE MALOWAĆ NA DOWOLNY KOLOR FARBAMI FASADOWYMI.

LISTWY SĄ WYKONANYWANE NA WYMIAR.

WZORY LISTEW SĄ PRZYKŁADOWE, MOŻEMY WYKONAĆ LISTWY WEDŁUG WZORÓW I WYMIARÓW KLIENTÓW.

PROJEKTUJEMY INDYWIDUALNE WZORY KOMPLETNYCH OBRÓBEK OKIEN, TAK ABY DOM BYŁ INDYWIDUALNY, JEDYNY I NIEPOWTARZALNY.

MAMY NA SWOIM KONCIE WIELE INDYWIDUALNYCH REALIZACJI BUDYNKÓW NOWYCH ORAZ ZABYTKOWYCH, TAK MIESZKALNYCH JAK I UŻYTECZNOSĆI PUBLICZNEJ (RESTAURACJE, HOTELE , PENSJONATY, ITP.).

W RAZIE PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT POD NUMEREM 698 163 067

DORADCA ODPOWIE NA WSZYSTKIE PYTANIA. ISTNIEJE RÓWNIEŻ MOŻLIWOŚĆ DOJAZDU I DOKŁADNEGO POMIARU OKIEN. PRZYJEDZIEMY I ZAPROJEKTUJEMY ŁADNY NIEPOWTARZALNY WZÓR.

NASI ARCHITEKCI MOGĄ RÓWNIEŻ WYKONAĆ PROJEKT ELEWACJI.Sztukateria elewacyjna była stosowana w architekturze już od starożytności. Są to elementy dekoracyjne (np. gzymsy, fasety, listwy, bonie, pilastry na zewnętrznych ścianach budynku). W obecnych czasach dzięki postępowi technologii elementy dekoracyjne wykonuje się ze specjalnej twardej odmiany styropianu "polistyrenu expandowanego" pokrytego nowoczesną masą utwardzającą zapewniającą twardość, trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. Tak wykonane elementy są lekkie i nadają się do bezpośredniego montażu i malowania na elewacji budynku.

W naszej ofercie znajdują się między innymi:

  • Gzymsy
  • Fasety
  • Bonie
  • Zworniki
  • Wsporniki
  • Kolumny
  • Otuliny
  • Łuki

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 20,00 zł
kolejna sztuka: 1,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua