BOCZEK PRZEDNI PRAWY SKÓRA CZARNA BMW E60 E61 (6950750210)

zakończona
149,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
  • Przesyłka kurierska 29,99 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 39,99 zł
  • lokalizacja: Zielona Góra, Polska

parametry

  • stan: używany
  • faktura: Wystawiam fakturę bez VAT
  • typ samochodu: samochody osobowe

opis

Witamy :)

Przedmiotem aukcji jest:

BOCZEK PRZEDNI PRAWY - PRZÓD PRAWY

BMW E60 E61

KOLOR: CZARNY

W STANIE BARDZO DOBRYM, JAK NA ZDJĘCIACH !!!

MOŻLIWY ODBIÓR OSOBISTY

NA TERENIE ZIELONEJ GÓRY I OKOLIC !!!

POSIADAMY WSZYSTKIE CZĘŚCI

DO SAMOCHODÓW MARKI BMW

m.in BMW E36 / BMW E38 / BMW E60 / BMW E61

BMW E39 / BMW E46 / BMW E65

ORAZ DO WIELU INNYCH MODELI !!!

JEŚLI CZEGOŚ POTRZEBUJESZ - ZADZWOŃ DO NAS

733-715-998

733-715-999

NA PEWNO POMOŻEMY :)

Zwroty
7 dni

Czas na odstąpienie od umowy

7 dni

Adres do zwrotu

Klinika Bmw
Plac Słowiański 18/3
65-069 Zielona Góra

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Ograniczenie prawa do odstąpienia

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy oferowana usługa została już wykonana w całości, za wyraźną zgodą kupującego poinformowanego uprzednio przez sprzedającego o utracie prawa odstąpienia od umowy (przepis z ustawy).

Dodatkowe informacje

REGULAMIN OBOWIĄZUJĄCY NA NASZYCH AUKCJACH: -NIE ZGADZAM SIĘ NA WYSYŁKĘ ZA GRANICĘ ! -PRZESYŁKI WYSYŁANE SĄ CODZIENNIE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU! -PRZEDMIOTY ZAKUPIONE DO GODZ. 12 WYSYŁANE SĄ TEGO SAMEGO DNIA -PRZED LICYTOWANIEM LUB KLIKNIĘCIEM ,,KUP TERAZ" DOKŁADNIE ZAPOZNAJ SIĘ Z OPISEM AUKCJI ORAZ REGULAMINEM, CENNIKIEM DOSTAWY I CZY DANY TOWAR SPEŁNIA TWOJE OCZEKIWANIA! -KLIKAJĄC PRZYCISK "KUP TERAZ" AKCEPTUJESZ REGULAMIN. -PO ZAKOŃCZENIU AUKCJI PROSZĘ POTWIERDZIĆ ZAKUP TOWARU ORAZ WYPEŁNIĆ FORMULARZ DOSTAWY (JEŚLI JEST INNY NIŻ W PROFILU ALLEGRO) -CZĘŚCI ELEKTRONICZNE I ELEKTRYCZNE (CZUJNIKI, MODUŁY, STROWNIKI, SILNICZKI, ITP.) NIE PODLEGAJĄ ZWROTOM !!! -NA ZAKUPIONY TOWAR UDZIELAMY GWARANCJI ROZRUCHOWEJ (14 DNI OD DATY ZAKUPU) -KAŻDA PRZESYŁKA JEST UBEZPIECZONA OD USZKODZEŃ POWSTAŁYCH W CZASIE TRANSPORTU! -NIE ODPOWIADAMY ZA USZKODZENIA POWSTAŁE W TRANSPORCIE! -W RAZIE USZKODZENIA PRZESYŁKI REKLAMACJĘ SKŁADA KUPUJĄCY U PRZEWOŹNIKA!!! -W PRZYPADKU REKLAMACJI TOWAR ODSYŁASZ NA WŁASNY KOSZT (PRZESYŁKI POBRANIOWE NIE BĘDĄ ODBIERANE)!!! DO PRZESYŁKI PROSZĘ DOŁĄCZYĆ NUMER KONTA BANKOWEGO NA KTÓRE PO UWZGLĘDNIENIU REKLAMACJI ZOSTANĄ PRZELANE ŚRODKI! -MOŻLIWOŚĆ ODBIORU OSOBISTEGO - 10 ZŁ -WYSTAWIAMY PARAGON , NIE WYSTAWIAMY FAKTURY VAT ZE WZGLĘDU NA TO IŻ JESTEŚMY PODMIOTEM GOSPODARCZYM WARUNKOWO ZWOLNIONYM Z PODATKU VAT! -LICYTACJA LUB KLIKNIĘCIE OPCJI ,,KUP TERAZ" JEST RÓWNOZNACZNA Z AKCEPTACJĄ ZASAD PANUJĄCYCH W NASZYM SKLEPIE!

O sprzedającym
autoczescizg1

Kontakt

  • 733 715 998
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Posiadamy wszystkie części do samochodów marki BMW m.in BMW E36 / BMW E34 / BMW E38 /BMW E39 / BMW E46 / BMW E65 / BMW E60 / BMW E61 oraz do wielu innych marek oraz ich modeli. JEŚLI POTRZEBUJESZ CZĘŚCI DO SWOJEGO SAMOCHODU - ZADZWOŃ DO NAS ! 733-715-998 NA PEWNO POMOŻEMY :)

Pozostałe informacje

NIE ZGADZAM SIĘ NA WYSYŁKĘ ZA GRANICĘ !