BOB DYLAN - REAL LIVE - LP - USA - CBS (6922299294)

Nikt nie licytuje, bądź pierwszy
aktualna cena
29,00 zł
do końca licytacji
czas do końca licytacji
::
Zakończona
Koszty dostawy
  • List polecony ekonomiczny 12,00 zł
  • lokalizacja: Piaseczno, Polska
  • stan: używany
  • faktura: Nie wystawiam faktury

Witam.

Zapraszam do zakupu płyty winylowej

BOB DYLAN

REAL LIVE

Wydawnictwo : CBS U.S.A

BS 2710

1984

OPIS :

OKŁADKA : Foto. G

PŁYTA : VG+ ( Delikatne trzaski w tle, słyszalne między utworami, bardzo sporadyczne pyki.) Brzmi bardzo ładnie. Bardzo dobre tłoczenie.

POLECAM !

INFO:

https://www.discogs.­com/Bob-Dylan-Real-L­ive/release/4598513

Warta swojej ceny.

Nigdzie nie przeskakuje.

Przeczytaj moje komentarze.

Bądź rozważny, rozpoczętych licytacji nie odwołuję .

Zastrzegam sobie prawo do zakończenia aukcji przed czasem.

Na wpłatę czekam 7 dni. Po tym terminie występuję o zwrot prowizji I wystawiam przedmiot ponownie.

Płyty odsłuchiwane na gramofonie TECHNICS SL – QD33

Plyty zabezpieczam folią bombelkową I kartonem.

W razie pytań proszę o tel. 501781933
Na życzenie wyślę więcej zdjęć.

NAJLEPSZA OFERTA JAKOŚĆ - CENA

Skala ocen płyt

IDEALNY (MINT) w skrócie M Prawie Idealny (Near Mint) w skrócie NM płyta: sama płyta jest nowa, bez śladów użytkowania na powierzchni i bez zmian w jakości dźwięku; okładka: okładka oraz dodatkowe elementy takie jak plakat, kartka z tekstami są w idealnym stanie. DOSKONAŁY (EXCELLENT) w skrócie Ex płyta: zdradza pewne ślady użytkowania, ale spadek jakości dźwięku jest minimalny; okładka: okładka i opakowanie mogą odznaczać się niewielkim zużyciem lub / i posiadać niewielkie zagięcia. BARDZO DOBRY (VERY GOOD) w skrócie VG (opcjonalnie VG+) płyta: była wielokrotnie odtwarzana, ale nie odznacza się znaczącym spadkiem jakości dźwięku, mimo zauważalnych znaków na powierzchni oraz niewielkich zarysowań; okładka: normalne zużycie i otarcia okładki i dodatkowych elementów bez znaczących wad. DOBRY (GOOD) w skrócie G (opcjonalnie G+) płyta: była tak często odtwarzana, że jakość dźwięku jest wyraźnie niższa; może pojawić się niewielkie zniekształcenie i średnie zadrapania; okładka: pojawiają się zagniecenia, zdarcie rogów, przetarcie krawędzi, blaknięcie kolorów i inne. ZADOWALAJĄCY (FAIR) w skrócie F płyta: nadaje się do odtwarzania, ale nie dbano o nią należycie, więc mogą pojawić się głośne trzaski, może przeskakiwać; okładka: naddarta, poplamiona i/lub zamazana. KIEPSKI (POOR) w skrócie P płyta: nie będzie dobrze grała z powodu zadrapań, brzydkich trzasków itp.; okładka: bardzo zniszczona lub częściowy jej brak. ZŁY (BAD) w skrócie B płyta: nie nadaje się do odtwarzania, może nawet być połamana; egzemplarz jedynie dla kolekcjonerów. okładka: bardzo zniszczona (np. w kawałkach) lub jej brak.

("+" i "-" odchylenia na plus lub minus od w/w stanów oraz "/" oznacza stan strony np: NM/VG - jedna strona NM druga VG lub też "vinyl od NM ...do VG")

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • 79 1140 2004 0000 3702 6201 7326
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony ekonomiczny 12,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

Dariusz Konca Piaseczno 05-500 Puławska 16/12A

kontakt

pozostałe informacje

O mnie Witam :)Przystępując do moich aukcji, chciałbym określić w miarę krótko i ściśle kilka danych :1. Nie odwołuję aukcji !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.2. Cena na Allegro jest ceną jedyną, wiążącą i ostateczną.3. Nie odpowiadam na pytania dotyczące 1 i 2.4. Na merytoryczne pytania chętnie odpowiem.5. Jako kupujący wykonuję przelew natychmiast !!!6. Jako sprzedający oczekuję na przelew 7 dni - po tym terminie :7. wypełniam FORMULARZ ZWROTU PROWIZJI i wysyłam do ALLEGRO, co wiąże się z negatywnym komentarzem oraz z punktem karnym dla kupującego !!!! 8. Przesyłki wysyłam w ciągu 24-48 godzin.9.Jako Sprzedający wystawiam komentarz jako drugi, jako Kupujący wystawiam pierwszy natychmiast po odebraniu przesyłki.10. Proszę licytować uważnie !!!11. Osoby z negatywnymi komentarzami mogą zostać usunięte z aukcji !!!Płyty analogowe jak i inne przesyłki starannie zabezpieczam !!!! Proszę zerknąć na moje komentarze.Jeśli do Twojego miejsca zamieszkania dochodzi INPOST i chcesz w ten sposób otrzymać przedmiot proszę o maila. Koszty wysyłki będą wtedy niższe o ok 20%. Różnicę zwracam przelewem lub w przesyłce.Przystąpienie do moich aukcji jest jednoznaczne z zaakceptowaniem niniejszych warunków. NUMER KONTA:79 1140 2004 0000 3702 6201 7326------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Pozdrawiamdk