BOAZERIA, PODBITKA, SZALÓWKA, DESKA ELEWACYJNA (6484067315)

zakończona
  • stan: nowy
  • uszkodzony: nie

O Nas

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z szeroką ofertą firmy. Specjalizujemy się w sprzedaży drewna budowlanego. Nasz Skład Drewna znajduje się w Pustelniku, w powiecie mińskim, w odległości 30 km od centrum Warszawy.

W naszym asortymencie znajdą Państwo tarcicę, więźbę dachową, deski, łaty, szalówkę, deskę podłogową itp.

Współpracujemy z najlepszymi firmami z branży, co umożliwia nam świadczenie usług najwyższej jakości. Staramy się nieustannie rozwijać i doskonalić w zakresie wiedzy na temat najnowszych technologii oraz produktów budowlanych. Nasi pracownicy doradzają naszym Klientom, proponując najkorzystniejsze rozwiązania przy zakupie drewna budowlanego, a także metodach jego impregnacji.

Przedmiot Aukcji :

Przedmiotem aukcji jest 1m2 deski boazeryjnej.

Deska boazeryjna (podbitka), grubość 20mm, szerokość 120mm w długościach 3 i 4m, Produkt jest wytwarzany ze specjalnie selekcjonowanego, suszonego i struganego drewna.email: biuro@drewno-mokka.p­l

Pn-Pt od 8.00 do 15.00

sobota 8.00 - 13.00

tel. 693 835 401 lub 601 231 375

Surowiec :

Oferowane przez nas drzewo sosnowe i świerkowe pochodzi z nieskażonych Lasów Państwowych, którym nadano liczne certyfikaty świadczące o przestrzeganiu Zasad Dobrej Gospodarki Leśnej, takich jak zrównoważone korzystanie z zasobów leśnych, ochrona przyrody i respektowanie praw ludności związanej z obszarami leśnymi.Oferta :

Na innych naszych aukcjach znajdą Państwo równierz:

TARCICE BUDOWLANA

· tarcica obrzynana i nieobrzynana

· tarcica sucha i mokra

· łaty, belki, krawędziaki

· więźba dachowa na indywidualne zamówienie

· deska obiciowa i szalunkowa

TARCICE STOLARSKA

- Deska boazeryjna (szalówka)

- Deska podłogowa

- Deska elewacyjna (otoczak)Impregnacja :

Tarcica na życzenie klienta impregnowana ciśnieniowo lub zanurzeniowo

zanurzeniowa - impregnacja środkiem FOBOS M2

ciśnieniowa - impregnacja środkiem KORASIT KSTransport materiałów :

Oferujemy także własny transport, co umożliwia nam szybką realizację zamówień. Koszt transportu wliczamy w cenę przy większych zamówieniach, jeżeli odległość od punktu Składu Drewna nie przekracza 30 km. W innych przypadkach cena transportu do negocjacji!.

Zdjęcia :

O Nas

Nasze aukcje to zawsze gwarancja udanych zakupów i 100 % satysfakcji, a zamieszczane opisy i zdjęcia są zgodne z prawdą !

Dane Kontaktowe

Skład Drewna Budowlanego

05-304 Goździówka 34a

PRACUJEMY W

GODZINACH

pn-pt 8.00 - 15.00

sob. 8.00 - 13.00

tel:. 693 835 401

tel:. 601 231 375

email: biuro@drewno-mokka.p­l

www.drewno-mokka.pl

Mapa dojazdu :

KLIKNIJ I ZOBACZ MAPE

SATYSFAKCJA GWARANTOWANA !!!
Twój zaufany sprzedawca !
[DANE_EU]5mBtnRT6cfy­Wsmz926REAFAmj92mH6c­QVZJFjAETmEINfTF581x­RCOW5/SwfZibvO8UFIV0­caJmaDKBJMBiwGWzB2N5­ij2s6[/DANE_EU]
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua