BMW E60 E61 PAS PRZÓD PRZEDNI WZMOCNIENIE ŁÓDZKIE (6930855359)

zakończona
65,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 20,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 30,00 zł
  • lokalizacja: Zduńska Wola, Polska
  • czas wysyłki: 24 godziny
  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT

PROSZĘ O SPRAWDZENIE STANU PACZKI W OBECNOŚCI KURIERA . W RAZIE USZKODZENIA ZAWARTOŚCI NALEŻY SPISAĆ PROTOKÓŁ USZKODZENIA TOWARU . REKLAMACJA MOŻLIWA WYŁĄCZNIE NA PODSTAWIE PROTOKOŁU SPISANEGO PRZY ODBIORZE PACZKI ORAZ WYPEŁNIENIE FORMULARZA REKLAMACJI POBIERZ TUTAJ
WIECEJ INFORMACJI ODNOSNIE REGULAMINU ZNAJDZIECIE PANSTWO NA STRONIE "O MNIE"


TEL : 694 111 423
TEL : 724 540 200
GODZINY OTWARCIA :
PN.-PT : 9.00-18.00
SOBOTA : 10.00-15.00


Przez PayU lub zwykły przelew bankowy na konto BRE BANK SA 18 1140 2004 0000 3702 6939 8572

WYSYŁKA ZA POŚREDNICTWEM FIRMY KURIERSKIEJ CODZIENNIE.

NIE WYSYŁAMY ZA POŚREDNICTWEM POCZTY POLSKIEJ.


* BMW E60 E61 03-10 r. PAS PRZEDNI WZMOCNIENIE

OKRES ZASTOSOWANIA :

BMW E60 , E61 : 06.2003-06.2010


stan techniczny :

CZĘŚĆ FABRYCZNIE NOWA

CENA ZA SZTUKĘ

KUPUJĄC KILKA PRZEDMIOTÓW ZA PRZESYŁKE PŁACISZ TYLKO RAZ ( PRZESYŁKA KURIERSKA, WAGA DO 30KG)
PROSZE SPRAWDZIĆ INNE MOJE AUKCJE, NIEWIARYGODNIE NISKIE CENY.

KAŻDA PACZKA SOLIDNIE ZAPAKOWANA .

201704


WYSYŁKA KURIERSKA - DOSTAWA 24H W CELU USTALENIA KOSZTÓW WYSYŁKI KOLEJNEGO PRZEDMIOTU PROSZE O KONTAKT TELEFONICZNY.

ZOBACZ NASZE POZOSTAŁE AUKCJE:

Strona "o mnie" Wszystkie aukcje

PaneleAllegro.pl

[DANE_EU]2HvqV5E9he6­w0sheBzDwP0+ApMXV+TL­7BxBB0AkUIA7YHaWcwE6­09VCk/WSwZD+Zh73ghoY­3VntcP01BnDvfHKe1GxR­00PPZYU1E8jNcUtFUQwA­bePhkPw==[/DANE_EU]
wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
Przesyłka kurierska 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
Przesyłka kurierska pobraniowa 30,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

Anna Kołuda Auto Części Nowe i Używane
kościuszki 17
98-220 Karsznice
NIP: 8291708132
REGON: 100898794

pozostałe informacje

Regulamin sprzedaży za pośrednictwem serwisu Allegro

1. Wszelkie niejasności, zapytania i wątpliwości prosimy bez skrępowania zgłaszać nam przed dokonaniem zakupu. Zawsze Chętnie pomożemy, ponieważ satysfakcja Klienta jest naszym priorytetem.

2. Kupujący jest zobowiązany w chwili otrzymania przesyłki sprawdzić jej stan i natychmiast zgłosić kurierowi jakiekolwiek podejrzenia co do uszkodzeń mogących powstać w transporcie.

3. W czasie biegu terminu 14 dni na odstąpienie od umowy Konsument powinien zadbać szczególnie o to, aby stan towaru nie uległ pogorszeniu, a w szczególności nie powinien dokonywać zmian wykraczających poza czynności, mające na celu stwierdzenie cech, charakteru i funkcjonowania rzeczy, np. usunięcie plomby (co dodatkowo prowadzi do utraty gwarancji producenta), numeru seryjnego lub innych zabezpieczeń jak folii ochronnej (której zdjęcie nie zawsze jest konieczne do zapoznania się z

produktem), a także rejestrowanie produktu na stronie producenta, z czym wiąże się uzyskanie dodatkowych świadczeń, o ile nie jest niezbędne dla sprawdzenia towaru.

4. W przypadku chęci zwrotu lub zamiany towaru nabytego przez Przedsiębiorcę (zakup na fakturę VAT) nie mają zastosowania przepisy prawa konsumenckiego, a jedynie indywidualnie ustalenia ze Sprzedającym, który co do zasady nie przyjmuje takich zwrotów.

5. W przypadku sprzedaży towaru w obrocie między przedsiębiorcami (na podstawie art. 558 § 1 k.c.) strony wyłączają odpowiedzialność Sprzedającego z tytułu rękojmi za wady fizyczne i prawne rzeczy, w

szczególności ustalają, iż Sprzedający nie ponosi żadnej odpowiedzialności także za wady ukryte przedmiotu sprzedaży.

6. Sprzedający co do zasady nie prowadzi za pośrednictwem Allegro sprzedaży hurtowej i zastrzega sobie prawo nie realizowania zamówień, które za takie uzna. Zamówienia hurtowe wymagają każdorazowo indywidualnego potwierdzenia i uzgodnienia ze Sprzedającym.

7. Jesteśmy płatnikiem podatku VAT 23%. Do każdej transakcji dołączany jest dowód zakupu w postaci paragonu fiskalnego. Jeżeli ma być wystawiona faktura VAT prosimy o wszystkie dane przed wysyłką. Faktura wysyłana jest w formie elektronicznej.

8. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem, zastosowanie mają przepisy prawa cywilnego oraz ustawy o prawach konsumenta. Wszelkie spory będą rozpoznawane przez Sąd właściwy dla siedziby Sprzedającego.

Organ, który zarejestrował działalność gospodarczą: Minister Gospodarki

Obowiązek dostarczenia rzeczy bez wad.

Sprzedawca oświadcza, iż wszystkie produkty oferowane przez niego na aukcjach są sprawne wolne od wad fizycznych i prawnych, za wyjątkiem produktów, których wady zostały wyraźnie wskazane w ofercie sprzedaży.

Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia

roszczeń oraz dostęp do tych procedur

Wszelkie spory związane z usługami świadczonymi przez Auto części nowe i używane Anna Kołuda będą rozstrzygane przez sądy powszechne. Klient będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Łodzi, Gdańska 38. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl , w zakładce Rozstrzyganie sporów konsumenckich