BMW E39 KLAPA POKRYWA PODŁOKIETNIKA 8196936 (7016332800)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
49,99 zł
Dostawa
  • Przesyłka kurierska 15,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł
  • lokalizacja: Szczecin, Polska
  • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

  • stan: używany
  • faktura: Wystawiam fakturę bez VAT

opisSprzedający

Strona "o mnie"
Inne moje aukcje
Moje Komentarze


Kontakt

Zadaj pytanie sprzedającemu

Telefon: 731885885Regulamin aukcji

W zakładce "O mnie"Rachunek bankowy

91 1140 2004 0000 3102 7536 5962Koszty przesyłki
Koszt wysyłki podany w opcjach aukcji

RD_BMWPARTS

SZCZECIN

PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST

KLAPA POKRYWA PODŁOKIETNIKA
DO BMW E39

STAN BARDZO DOBRY

#BEZ USZKODZEŃ

#SPRAWNA
#NR OEM :
8196936

POTRZEBUJESZ INNE CZĘŚCI?

ZADZWOŃ

ZAPRASZAMY

KONTAKT : 731 885 885


© PanelReklamowy

Dostawa i płatność
od 15,00 zł

Lokalizacja: Szczecin, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
1 dzień roboczy
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
15,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2-3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
1 dzień roboczy
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
20,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2-3 dni robocze

Punkty odbioru

RDauto
Welecka 21
72-006 Mierzyn
woj. zachodniopomorskie
email: kontakt@rdauto.pl
tel.: 731885885

  • poniedziałek - piątek 10:00 - 18:00
  • sobota 09:00 - 14:00

płatność tylko gotówką
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę bez VAT
Gwarancja
1 miesiąc

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

1 miesiąc
Dodatkowe informacje

NA CZĘŚCI UŻYWANE UDZIELAMY GWARANCJI ROZRUCHOWEJ. MOŻLIWOŚĆ ZWROTU LUB WYMIANY TOWARU W CIĄGU 14 DNI OD ZAKUPU TOWARU Z PARAGONEM LUB RACHUNKIEM I NIE USZKODZONYMI PLOMBAMI ZABEZPIECZAJĄCYMI.

Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

RDauto
Welecka 21
72-006 MIERZYN
Dodatkowe informacje

REGULAMIN WSZELKIE INFORMACJE NA TEMAT ZWROTÓW, REKLAMACJI I PRAW KONSUMENTA UMIESZCZONO NA KAŻDEJ AUKCJI W ZAKŁADCE "STRONA O MNIE" 1. Koszty wysyłki pokrywa kupujący wg podanych cen, chyba że inaczej podano w opisie danej aukcji. Wszystkie ceny podane na aukcja to ceny brutto 2. Odbiór osobisty jest możliwy tylko po wcześniejszym umówieniu się 3. Wysyłka za pobraniem możliwa tylko dla osób z min. 5 pozytywnymi komentarzami lub po wcześniejszym telefonicznym potwierdzeniu zakupu. 4. Domyślnym dokumentem sprzedaży jest paragon fiskalny. W PRZYPADKU WPŁAT NA KONTO, Z POMINIĘCIEM SYSTEMU PayU, KONIECZNIE PROSZĘ W TYTULE PRZELEWU WPISAĆ TEKST:" ALLEGRO" ORAZ NICK ALLEGRO!!! 5. Jeśli wysyłka ma być na inny adres niż w podany w Allegro, prosimy o odpowiednie wypełnienie formularz dostawy/zapłaty Allegro lub kontakt w celu podania właściwego adresu wysyłkowego (prośba o zmianę adresu wysyłkowego musi zostać wysłana z konta allegro bądź adresu e-mail zarejestrowanego przez Allegro) 6. Reklamacje będą uwzględniane tylko z dołączonym dowodem zakupu lub jego kopią (faktura, paragon) oraz wypełnionym formularzem zwrotu towaru.Formularz wysyłamy na e-mail po wcześniejszym zgłoszeniu chęci zwrotu towaru. 6a. Towar odsyłany w celu reklamacji lub zwrotu bez wcześniejszego ustalenia szczegółów zwrotu nie będzie przez nas przyjmowany i zwracany do nadawcy na jego koszt. 6b. Jeżeli kupujący stwierdzi jakąkolwiek niezgodność przedmiotu z opisem przedmiotu przysługuje mu prawo zwrotu po wcześniejszym kontakcie w celu ustalenia przyczyn niezgodności. 7. Towar reklamowany wysyłany jest na koszt kupującego bądź dostarczony przez niego osobiście po wcześniejszym uzgodnieniu. 8. Towar reklamowany kupujący wysyła bez pobrania ,a pieniądze dostaje przelewem na konto bankowe. 9. W przypadku zasadnej reklamacji towar naprawiony/wymieniony wysyłamy na Nasz koszt. W przypadku reklamacji bezzasadnych kupujący zostanie obciążony kosztem odesłania towaru. 10. Towary zakupione poprzez Allegro, Klient może zwrócić (po uprzednim uzgodnieniu ze sprzedawcą) bez podania przyczyny wciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki (Ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.). 11. Towar zwracany nie może nosić nowych śladów użytkowania, oraz koniecznie musi byćdołączony oryginał dowodu zakupu. 12. Zwracany towar dostarczany jest na koszt kupującego. 13. W przypadku problemów z dostawą towaru prosimy kontaktować się z Naszą firmą. 14. Na wpłatę oczekujemy max. 7dni roboczych, po tym terminie wystawiamy negatywny komentarz, a zaistniałą sytuację zgłaszamy do Allegro. 15. Towar wysyłamy NATYCHMIAST po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie (z reguły trwa to 1-48 godzin), natomiast w przypadku wyboru opłaty za pobraniem najpóźniej W NASTĘPNYM DNIU ROBOCZYM (dni robocze: poniedziałek-piątek). Wysyłka odbywa się do godziny 13.00, wpłaty zaksięgowane po tej godzinie (oraz zakupy z opcją przesyłki pobraniowej dokonane po 13.00) są traktowanej jako dokonane w kolejnym dniu roboczym.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

RDAUTO
WELECKA 21
72-006 MIERZYN

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 1. Koszty wysyłki pokrywa kupujący wg podanych cen, chyba że inaczej podano w opisie danej aukcji. Wszystkie ceny podane na aukcja to ceny brutto 

2. Odbiór osobisty jest możliwy tylko po wcześniejszym umówieniu się 

3. Wysyłka za pobraniem możliwa tylko dla osób z min. 5 pozytywnymi komentarzami lub po wcześniejszym telefonicznym potwierdzeniu zakupu. 

4. Domyślnym dokumentem sprzedaży jest paragon fiskalny. W PRZYPADKU WPŁAT NA KONTO, Z POMINIĘCIEM SYSTEMU PayU, KONIECZNIE PROSZĘ W TYTULE PRZELEWU WPISAĆ TEKST:" ALLEGRO" ORAZ NICK ALLEGRO!!! 

5. Jeśli wysyłka ma być na inny adres niż w podany w Allegro, prosimy o odpowiednie wypełnienie formularz dostawy/zapłaty Allegro lub kontakt w celu podania właściwego adresu wysyłkowego (prośba o zmianę adresu wysyłkowego musi zostać wysłana z konta allegro bądź adresu e-mail zarejestrowanego przez Allegro) 

6. Reklamacje będą uwzględniane tylko z dołączonym dowodem zakupu lub jego kopią (faktura, paragon) oraz wypełnionym formularzem zwrotu towaru.Formularz wysyłamy na e-mail po wcześniejszym zgłoszeniu chęci zwrotu towaru. 

6a. Towar odsyłany w celu reklamacji lub zwrotu bez wcześniejszego ustalenia szczegółów zwrotu nie będzie przez nas przyjmowany i zwracany do nadawcy na jego koszt. 

6b. Jeżeli kupujący stwierdzi jakąkolwiek niezgodność przedmiotu z opisem przedmiotu przysługuje mu prawo zwrotu po wcześniejszym kontakcie w celu ustalenia przyczyn niezgodności. 7. Towar reklamowany wysyłany jest na koszt kupującego bądź dostarczony przez niego osobiście po wcześniejszym uzgodnieniu. 

8. Towar reklamowany kupujący wysyła bez pobrania ,a pieniądze dostaje przelewem na konto bankowe. 

9. W przypadku zasadnej reklamacji towar naprawiony/wymieniony wysyłamy na Nasz koszt. W przypadku reklamacji bezzasadnych kupujący zostanie obciążony kosztem odesłania towaru. 

10. Towary zakupione poprzez Allegro, Klient może zwrócić (po uprzednim uzgodnieniu ze sprzedawcą) bez podania przyczyny wciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki (Ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.).

11. Towar zwracany nie może nosić nowych śladów użytkowania, oraz koniecznie musi byćdołączony oryginał dowodu zakupu. 

12. Zwracany towar dostarczany jest na koszt kupującego. 

13. W przypadku problemów z dostawą towaru prosimy kontaktować się z Naszą firmą. 

14. Na wpłatę oczekujemy max. 7 dni roboczych, po tym terminie wystawiamy negatywny komentarz, a zaistniałą sytuację zgłaszamy do Allegro. 

15. Towar wysyłamy NATYCHMIAST po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie (z reguły trwa to 1-48 godzin), natomiast w przypadku wyboru opłaty za pobraniem najpóźniej W NASTĘPNYM DNIU ROBOCZYM (dni robocze: poniedziałek-piątek). Wysyłka odbywa się do godziny 13.00, wpłaty zaksięgowane po tej godzinie (oraz zakupy z opcją przesyłki pobraniowej dokonane po 13.00) są traktowanej jako dokonane w kolejnym dniu roboczym. 

O sprzedającym
RD_BMWPARTS
99,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

296

 

3

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

  • 731****** (pokaż)
poniedziałek - piątek
10:00 - 18:00
sobota
09:00 - 14:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Jesteśmy prężnie działającą firmą od 2013 roku na terenie Szczecina. Zajmujemy się sprzedażą części nowych i używanych do samochodów marki BMW oraz naprawa tych aut. Mamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie mechaniki i każdego dnia poszerzamy swoją wiedzę ,bo motoryzacja i marka BMW to nasza pasja. 

Zapraszamy do współpracy i zachęcamy do zakupów u nas.

Naszą siedzibę znajdziecie Państwo pod adresem

Ul. Welecka 21  

72-006 Mierzyn / k. Szczecina

Pozostałe informacje

SIEDZIBA FIRMY: RD_BMWPARTS UL. WELECKA 21 72-006 MIERZYN
Numer oferty:7016332800
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Do góry