BMW E38 SZYBA TYŁ LEWA ATERMICZNA PODWÓJNA (6542530894)

zakończona
80,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Allegro Kurier InPost 12,18 zł
 • Allegro Kurier InPost 15,68 zł
 • Przesyłka kurierska 28,00 zł
 • lokalizacja: LWÓWEK ŚLĄSKI
 • czas wysyłki: do 2 dni
 • stan: używany
 • strona zabudowy: lewe tylne
 • typ samochodu: samochody osobowe
 • marka samochodu: BMW
autoczescibmw@o2.pl 695 897 734695 897 734
autoczescibmw@o2.pl

AUTAWpłaty proszę kierować
na konto...


93 1020 2124 0000
8102 0138 6291

Szybką dostawę zapewnia...

..szczegółowe dane na temat wysyłki znajdą Państwo
w cenniku dostawy aukcji.

Wysyłka w 24h!
ORYGINALNA SZYBA BOCZNA TYLNA LEWA
PODWÓJNA ATERMICZNA PANCERNA
Z DRZWI
Z BMW E38
STAN DOBRY SPRAWNE REAL-FOTO

PRZED ZAKUPEM ZAPOZNAJ SIE
Z ZASADAMI NA STRONIE O MNIE
I ZAPYTAJ O DOSTEPNOSC TOWARU
MASZ WĄTPLIWOSCI CZY BEDZIE PASOWALO
DO TWOJEGO BMW PODAJ OSTATNIE 7 NUMERÓW VIN
TWOJEGO SAMOCHODU A JA SPRAWDZE CZY PASUJE
Uprawnienie do odstąpienia od umowy

1. Klientowi, będącemu konsumentem przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie lub email , w terminie 14 dni i wysyłając je na adres auto-czesci jacek kolodziej ul. partyzantów 13/10 59-600 lwowek slaski

lun na email:autoczescibmw@­o2.pl

2. Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru.

3. W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towaru należy zwrócić na poniższy adres sprzedającego.

4. Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń przesyłki w trakcie transportu.

VIII. Reklamacje dotyczące Towarów

1. Sklep odpowiada wobec Klienta będącego konsumentem, za niezgodność z Umową sprzedaży Towaru zakupionego przez tego konsumenta, w zakresie określonym Ustawą o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej.

2. Reklamacje, wynikające z naruszenia praw Klienta gwarantowanych prawnie, lub na podstawie niniejszego Regulaminu, należy kierować na adres siedziby sklepu lub na adres mailowy zobowiązuje się do rozpatrzenia każdej reklamacji w terminie do 14 dni, a gdyby to nie było możliwe, do poinformowania w tym okresie Klienta, kiedy reklamacja zostanie rozpatrzona. Odpowiedź na reklamację będzie udzielana drogą pisemną bądź elektroniczną.

3. Producent ponosi odpowiedzialność z tytułu gwarancji sprzedanego Towaru na warunkach oraz przez okres wskazany w karcie gwarancyjnej. Jeśli dokument gwarancyjny przewiduje taką możliwość, Klient może zgłaszać swoje roszczenia w ramach gwarancji bezpośrednio w autoryzowanym serwisie, którego adres znajduje się w karcie gwarancyjnej.


3. Reklamacje w zakresie świadczenia usług drogą elektroniczną

1. auto-czesci jacek kołodziej podejmuje działania w celu zapewnienia w pełni poprawnego działania Sklepu, w takim zakresie, jaki wynika z aktualnej wiedzy technicznej i zobowiązuje się usunąć w rozsądnym terminie wszelkie nieprawidłowości zgłoszone przez Klientów.

2. Klient zobowiązany jest niezwłocznie powiadomić Sklep o wszelkich nieprawidłowościach lub przerwach w funkcjonowaniu serwisu Sklepu Internetowego.


4. Postanowienia końcowe

1. Rozstrzyganie ewentualnych sporów powstałych pomiędzy Sklepem a Klientem, który jest konsumentem zostaje poddane sądom właściwym zgodnie z postanowieniami właściwych przepisów Kodeksu postępowania cywilnego.

2. Rozstrzyganie ewentualnych sporów powstałych pomiędzy Sklepem a Klientem, który nie jest konsumentem zostaje poddane sądowi właściwemu ze względu na siedzibę Sklepu internetowego.

3. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie mają zastosowanie przepisy Kodeksu cywilnego, przepisy Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz inne właściwe przepisy prawa polskiego.

ZAPRASZAM NA POZOSTAŁE AUKCJE
O mnie Inne aukcje Komentarze Do ulubionych sprzedających

design: ActivePage
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Kurier InPost 12,18 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni
Przesyłka kurierska 28,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 3 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Allegro Kurier InPost 15,68 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni
Przesyłka kurierska pobraniowa 32,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 3 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 2 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

Jeśli wybrałeś formę wysyłki Allegro Polecony InPost, Allegro Kurier InPost lub Allegro Paczkomaty InPost z darmowym zwrotem, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu zwrotu przedmiotu i będziesz mógł go dokonać bezpośrednio z poziomu list kupionych przedmiotów w Moim Allegro. Dodatkowo, jeśli wybrałeś Allegro Kurier InPost (za pobraniem), w cenie zawarte jest ubezpieczenie przesyłki do wartości 5.000 zł.
dodatkowe informacje
WYSTAWIAM PARAGON LUB FAKTURE VAT
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

kontakt

 • 695897734
  TELEFON DOSTEPNY 8- 20 SOBOTA 9-16

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
UDZIELAM GWARANCJI USTAWOWEJ RĘKOJMIA14 DNI OD DATY OTRZYMANIA TOWARUUMOZLIWIA ZWROT TOWARU BEZ PODANIA PRZYCZYNYDO ZWROTU MUSI BYC DOŁĄCZONY PARAGON ORAZ OSWIADCZENIE ZE TOWAR ZOSTAL ZWRÓCONY ODESŁANIE ZAKUPIONEGO PRZEDMIOTU JEST MOŻLIWE TYLKO W PRZYPADKU STWIERDZENIA JEGO NIESPRAWNOŚCI LUB NIEZGODNOŚCI Z ZAKUPIONYM NA ALLEGRO. WSZYSTKIE TOWARY SĄ ZNAKOWANE - USZKODZENIE " PLOMB ZABEZPIECZAJĄCYCH " POWODUJE UTRATĘ GWARANCJI ROZRUCHOWEJ . WSZELKIE KOSZTY ZWIĄZANE Z WYSYŁKAMI, SPRAWDZENIEM PONOSI KUPUJĄCY. OKRES ROZPATRZENIA REKLAMACJI WYNOSI DO 7 DNI ROBOCZYCH .NIE PRZYJMUJĘ ZWROTÓW ZA POBRANIEM.

reklamacje

SZCZEGUŁY USTALAMY TELEFONICZNIE LUB PRZEZ POCZTE ELEKTRONICZNĄ

pozostałe informacje

PRACUJEMY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 8-16 SOBOTA 9-14