Bluzka na szelkach klasyczna 36 miętowa HP65 (7209733651)

zakończona
14,90 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
 • Paczka24 15,00 zł
 • Przesyłka kurierska 20,00 zł
Zakupy od 500 zł darmowa dostawa
 • lokalizacja: Zielona Góra, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • rękaw: bez rękawów
 • cechy dodatkowe: falbana
 • płeć: produkt damski
 • rozmiar: 36 (S)
 • materiał dominujący: wiskoza
 • fason: klasyczny
 • szerokość na dole produktu (cm): 64.5
 • szerokość pod pachami (cm): 44
 • zapięcie: brak
 • długość całkowita (cm): 62
 • dekolt: prostokątny
 • kolor: odcienie zieleni
 • wzór dominujący: bez wzoru
 • marka: Bonprix

Opis

Wygodna, modna bluzka znanej marki Bonprix w kolorze miętowym, idealna na co dzień .

Krój prosty, fason luźny.

Dekolt prosty, marszczony

Na szelkach, ozdobionymi falbanką

Krój optycznie wysmukla i ukrywa niedoskonałości sylwetki.

Materiał dobrego gatunku, lekko naddaje się.

aukcja dotyczy bluzki miętowej 933995

Złożenie oferty zakupu oznacza zapoznanie się oraz akceptację regulaminu.

Materiał: 95% wiskoza, 5% elastan,

Szer. w pasie-odcięciu:51x2

Dostawa i płatność
od 15,00 zł

Lokalizacja: Zielona Góra, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u bella-fashion za co najmniej 500.00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
20,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
30
czas realizacji
2-3 dni robocze
Paczka24
pierwsza sztuka
15,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2-3 dni robocze
Dodatkowe informacje

Wysyłka wyłącznie kurierem po opłaceniu zakupów._Uwaga!!! usługa z cennika Paczka24 realizowana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej._NIE DORĘCZAMY PRZESYŁEK W SOBOTY,NA SKRYTKI POCZTOWE,PACZKOMATY I POSTE RESTANTE._Usługa Kurierska:1szt-15 zł,2-30szt-20 zł dotyczy zakupów dokonanych w przeciągu 7-miu dni i opłaconych jednym przelewem._Wysyłka gratis dotyczy zakupów do 30szt.w kwocie powyżej 1000zł dokonanych w przeciągu 7-miu dni i opłaconych w terminie jednym przelewem.

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Duriasz Sp z oo
Mickiewicza 52a
67-200 Głogów
Dodatkowe informacje

Reklamacje należy odesłać wraz z dowodem zakupu na adres: 

Duriasz Sp. z o.o. Ul. Mickiewicza 52a  

UWAGA Reklamacje bez dowodu zakupu i pisemnego zgłoszenia reklamacji nie będą rozpatrywane. 


Formularz reklamacji można pobrać ze strony 

http://bella-fashion.pl/takos-boss/pdf/formularz_reklamacji.pdf 


lub wyślemy po zgłoszeniu mailowym. 

Prosimy nie wysyłać paczek za pobraniem pocztowym/kurierskim ponieważ ich nie odbierzemy. 

W opisie reklamacji prosimy podać przyczynę reklamacji - dokładny opis reklamowanej wady, swoje dane , numer aukcji, login allegro wraz z numer konta na które mają zostać zwrócone pieniądze . 

Reklamacje rozpatrywane są do 14 dni roboczych od daty odebrania przesyłki, zwrot pieniędzy następuje do 14 dni od daty uznanej reklamacji na konto bankowe kupującego . 

Przy uznanej reklamacji zwracamy koszt odesłania reklamowanego zakupu nie większe jednak niż koszt listu poleconego . 

Jeżeli reklamacja jest naszym zdaniem bezzasadna, to odsyłamy towar po opłaceniu przez Kupującego kosztów wysyłki rejestrowanej. O odmowie uznania reklamacji i stwierdzeniu jej niezasadności Klient zostanie poinformowany droga mailową . 

Brak przesłania pieniędzy na odesłanie nie uznanej reklamacji skutkować będzie naliczaniem opłaty za magazynowanie towaru w wysokości 1zł/dzień magazynowania. 

Zły dobór rozmiaru , fasonu nie są podstawą do reklamacji towaru. 

Odpowiedzialność Sprzedawcy nie obejmuje w szczególności -wad, uszkodzeń nieprawidłowego działania lub obniżenia jakości rzeczy nabytych przez Kupującego powstałych w wyniku przypadkowego lub celowego uszkodzenia mechanicznego -uszkodzeń spowodowanych niedbałym lub niewłaściwym użytkowaniem -uszkodzeń powstałych w wyniku ingerencji osób trzecich. 

Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Zielonej Górze.

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Duriasz Sp. z o.o.
Mickiewicza 52a
67-200 Głogów

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Ograniczenie prawa do odstąpienia

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy oferowana usługa została już wykonana w całości, za wyraźną zgodą kupującego poinformowanego uprzednio przez sprzedającego o utracie prawa odstąpienia od umowy (przepis z ustawy).

Dodatkowe informacje

Prosimy koniecznie poinformować nas drogą mailową o chęci odstąpienia od umowy podając nr wszystkich ofert , które chcą Państwo zwrócić. 

UWAGA : Zwroty należy odesłać na własny koszt wraz z dowodem zakupu oraz złożonym stosownym oświadczeniem woli, na adres : 

Duriasz Sp. z o.o. ul. Mickiewicza 52a 


Formularz zwrotu można pobrać ze strony 

http://bella-fashion.pl/takos-boss/pdf/formularz_zwrotu1.pdf 


lub wyślemy go po zgłoszeniu mailowym. 

Prosimy nie wysyłać paczek za pobraniem pocztowym/kurierskim ponieważ ich nie odbierzemy. Kupujący ma prawo do zwrotu towaru w okresie do 14 dni od daty otrzymania przesyłki bez podania przyczyn według ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość (Dz.U. z dnia 24 czerwca poz.827 Art.27) . W razie odstąpienia od umowy , umowa uważana jest za niezawartą . 

Jeśli mamy dokonać zwrotu pełnej kwoty wartości zakupionego przedmiotu , to zwracany towar musi być w stanie niezmienionym czyli w takim stanie w jakim został przez nas wysłany - kompletny , nieuszkodzony oraz nie nosić śladów zużycia poza zużyciem koniecznym w granicach zwykłego zarządu zakupionym towarem (np. wynikającym z konieczności przymierzenia lub innego sprawdzenia towaru). Zwracany towar powinien posiadać nienaruszone metki producenta identyfikujące produkt , opakowanie w jakim został wysłany oraz załączony dowód zakupu. 

Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. UWAGA - zgodnie z prawem zakup nie konsumencki czyli na fakturę firmową wyklucza możliwości zwrotu . 

Pieniądze przelewane są na rachunek bankowy Kupującego w terminie do 14dni. 

W przypadku, gdy towar zostanie odesłany po wymaganym terminie, zwrot nie zostanie uznany. Informujemy , iż zgodnie z zapisem w Dz.U. z dnia 24 czerwca 2014 poz.827 Art.38 prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje w odniesieniu do umów: 

- o świadczeniu usług jeżeli wykonano usługę w pełni za Twoją wyraźną zgodą . 

- w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana , wyprodukowana według Twojej specyfikacji lub służąca zaspokojeniu Twoich zindywidualizowanych potrzeb.

- zawartej w drodze aukcji publicznej 

- w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu , której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych , jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

O sprzedającym
bella-fashion
99,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

8412

 

67

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,7

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Duriasz sp. z o.o.
ul. Spawaczy 11/30
65-119 Zielona Góra
REGON: 080055349
NIP: 9730849149

Kontakt

 • 530 *** *** (pokaż)
poniedziałek - piątek
10:00 - 14:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

 Duriasz sp. z o.o. 

ul. Spawaczy 11/30 

65-119 Zielona Góra 

NIP: 9730849149 

REGON: 080055349 

KRS: 0000243943 

Pozostałe informacje

Regulamin zakupów

- REGULAMIN 

1. Złożonych ofert kupna nie odwołujemy , nie kończymy aukcji przed czasem oraz nie sprzedajemy poza Allegro, użycie przycisku "Licytuj" lub "Kup Teraz" oznacza złożenie zamówienia i potwierdzenie przez kupującego obowiązku zapłaty. Brak wpłaty w wyznaczonym terminie oznacza anulowanie umowy. 

2. Na wpłatę czekamy do 7-miu dni od dnia zawarcia umowy sprzedaży towaru oraz umowy usługi dostawy, po tym terminie informujemy Allegro o niewywiązaniu się z umowy i zwracamy się o zwrot prowizji równocześnie wystawiając negatywny komentarz . 

3. Dokładamy wszelkich starań aby termin wysyłki zakupów nie był dłuższy niż 2 dni robocze licząc od dnia zaksięgowania wpłaty na koncie. Zastrzegamy sobie możliwość wydłużenia tego terminu z przyczyn losowych. 

4. Do ceny towaru należy doliczyć koszt usługi dostawy przesyłki zgodnie z wartościami podanymi w opisie aukcji i cenniku dostawy. 

5. Zakupy wieloprzedmiotowe dotyczą tylko i wyłącznie zakupów dokonanych w przedziale 7-miu dni na jednym koncie allegro max do 30szt. i opłaconych jednym przelewem najpóźniej dnia następnego po zakończeniu ostatniej licytacji , w tytule którego podano nazwę kupującego czyli login allegro i numery aukcji , numery aukcji można podać również drogą mailową. Nie łączymy przelewów ani loginów allegro , dotyczy to również zakupów dokonanych w kilku naszych sklepach, każde konto obsługiwane jest osobno. Nie istnieje możliwość dokładania kolejnych zakupionych rzeczy do już opłaconych transakcji . Prosimy o nie robienie dopłat do transakcji już opłaconych poprzez PayU bez uzgodnienia , ponieważ są one dla nas niewidoczne .

6. Jeżeli chcą Państwo aby przesyłka została wysłana na inny adres należy dokładnie wypełnić formularzu opcji dostawy FOD allegro , nie przyjmujemy zmian dostawy w "notatce dla sprzedającego" lub przesłanych mailowo. 

7. Chcąc otrzymać Fakturę Vat prosimy poinformować nas o tym mailowo podając wszystkie dane do FR. , oraz umieścić taką informację na karcie kupna w "notatce dla sprzedającego" , w innym przypadku zostanie wystawimy paragon . 

8. Wysyłka w dni robocze tylko na terenie Polski  - na stronie kuriera można "śledzić" przesyłkę na podstawie nr listu przewozowego, który otrzymają Państwo od firmy kurierskiej  . 

9. Wszystkie zdjęcia jakie posiadamy są już załączone do oferty . 

10. Zastrzegamy sobie prawo do marginesu błędu +/- 3 cm w podawanych przez nas wymiarach. 

11. Czasami towar może nie posiadać metek papierowych, posiadać drobne przybrudzenia , uszkodzone opakowanie , opakowanie zastępcze . Powyższe nie stanowi podstaw do reklamacji. (Towar typu Outlet , powystawowy, wyprzedaże, końcówki serii ) 

12. Nie dokonujemy zamian, wymian zakupionej odzieży. 

13. Gdy na zdjęciu widoczne są dodatki typu : paski ,szelki , szale, chusty, zapinki, broszki, zegarki itp. , to nie należą one do  oferty , chyba że tak stoi w opisie oferty. 

14. Odbierając przesyłkę proszę sprawdzić czy jest kompletna i nie została uszkodzona w trakcie transportu. W razie niezgodności ilościowej , jakościowej (wadliwy , uszkodzony towar) prosimy o spisanie PROTOKOŁU USZKODZENIA / BRAKU. 

15. Zwrot nadpłaconych pieniędzy powstały w wyniku pomyłki  Kupującego (np. nadpłata , podwójna wpłata, wpłata niezgodna z cennikiem  , po wymaganym terminie itp. ) dokonywany będzie na wskazane konto po  pomniejszeniu o koszty manipulacyjne nie mniej jak 1,50zł tytułem przelewu. 

16. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody spowodowane  podaniem przez Kupującego nieprawdziwych, nieaktualnych lub niepełnych  danych w formularzach, oraz nieprzestrzeganiem przez Kupującego warunków Regulaminu. 

17. Oświadczamy, że dostarczany zakup jest wolny od wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży. Płatności można dokonywać przelewem na dane : Duriasz sp. z o.o.  ul. Spawaczy 11/30 65-119 Zielona Góra 

Nr konta Bankowego: 65 1930 1060 2260 0242 7519 0001 

wysyłka w dni robocze od poniedziałku do piątku wyłącznie za pośrednictwem firmy kurierskiej  Inpost. 

Koszt usługi kurierskiej uzależniony jest wyłącznie od ilości wysyłanych rzeczy nie zaś od liczby paczek: 

Usługa Kurierska Inpost:  1szt - 15 zł , 

Usługa Kurierska Inpost:  od 2-ch do max 30-stu szt 20 zł : dotyczy zakupów dokonanych w przeciągu 7-miu dni i opłaconych jednym przelewem. 

Usługa Kurierska -wysyłka gratis -dotyczy zakupów zbiorczych do 30szt. w kwocie powyżej 500zł dokonanych w przeciągu 7-miu dni i opłaconych w terminie jednym przelewem.  

Uwaga - Usługa z cennika Paczka24 realizowana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej Inpost. 

Wysyłka tylko na terenie Polski.  NIE DORĘCZAMY PRZESYŁEK W SOBOTY , NA SKRYTKI POCZTOWE I POSTE RESTANTE 

Złożenie oferty zakupu oznacza zapoznanie się i akceptację regulaminu naszego Sklepu.

UWAGA ! NA CZAS URLOPU NIE ODPOWIADAMY NA MAILE , NIE ODBIERAMY TELEFONÓW . W TRAKCIE URLOPU WYSYŁKA BĘDZIE KONTYNUOWANA JEDYNIE NA ADRES PODANY W FORMULARZU WYSYŁKI DOŁOŻYMY WSZELKICH STARAŃ ABY NADAĆ PRZESYŁKĘ W MAX 48 GODZ. OD MOMENTU ZAKSIĘGOWANIA WPŁATY - SUGERUJEMY KORZYSTANIE Z AUTOMATYCZNEGO SYSTEMU PŁATNOŚCI PAYU, USPRAWNI TO I PRZYSPIESZY REALIZACJĘ ZAMÓWIENIA. 

Wyświetlenia:1
Numer oferty:7209733651
Zgłoś naruszenie zasad
Do góry

Na czasie