Bluza męska Redmond American Rib Bawełna 732/79__S (6541348867)

cena kup teraz
199,00 zł

kolor/wzór:

Koszty dostawy
 • Paczka48 gratis
 • Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie 10,00 zł
 • Niemcy 20,00 zł
 • lokalizacja: Suchy Las
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
 • płeć: produkt męski
 • waga (z opakowaniem): 0.40 [kg]
 • rozmiar: S
 • kolor: odcienie szarości i srebra
 • marka: Redmond
 • dostawa z Polski: tak
 • rodzaj: rozpinane, wkładane przez głowę, bez kaptura
APJ AGNIESZKA JANCZAREK ul. Obornicka 117/7, 62-002 Suchy Las Telefon: 600 197 077 E-mail: redmond.sklep@gmail.com
 •  

  Najwyższa jakość obsługi

  W trosce o jak najwyższą jakość usług do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

 •  

  Oryginalne produkty

  Kupując od oficjalnego dystrybutora firmy Redmond,  otrzymasz w 100% oryginalny produkt.

 •  

  Wysyłka w 24h

  Realizacja zamówienia w 24h. Czas dostawy do 5 dni roboczych

 •  

  30 dni na wymianę lub zwrot

  Masz prawo odesłać produkt lub go wymienić w ciągu 30 dni od jego otrzymania.

Bluza Redmond 

Fantastyczny produkt znanej marki Redmond wykonany jest z wysokiej jakości materiałów. Bardzo elegancki, ponadczasowy krój i detale sprawia, że będziesz czuć się modnie i rewelacyjnie. Jest to idealne rozwiązanie na każdą okazję

Cechy produktu

 • Bluza Rendmond (Authentic Daily Clothing)
 • materiał: 100% bawełny (american rib)
 • (dzięki temu produkt charakteryzuje się doskonałą jakością i miękkością)
 • klasyczny casual
 • dekold na zamek
 • gwarancja Komfortu noszenia
 • delikatne ściągacze w pasie i na nadgarstkach
 • produkt posiada komplet metek producenta
 • KOLEKCJA JESIEN/ZIMA 2016/2017

Zdjęcia produktu

Tabela rozmiarów

S M L XL XXL
Szerokość pod pachami (A) 54 cm 56 cm 58 cm 62 cm 66 cm
Długość całkowita - przód (B) 63 cm 63 cm 64 cm 65 cm 65 cm
Długość całkowita - tył (B) 63 cm 63 cm 64 cm 65 cm 65 cm
Długość rękawka 66 cm 68 cm 70 cm 71 cm 72 cm
A - Szerokość pod pachami B - Długość całkowita C - Długość rękawka od barku
 • Ten sam model

  w innych rozmiarach

  Zobacz
 • Inne modele

  ten sam rozmiar

  Zobacz
 • Wszystkie produkty

   

  Zobacz
APJ AGNIESZKA JANCZAREK ul. Obornicka 117/7, 62-002 Suchy Las Telefon: 600 197 077 E-mail: redmond.sklep@gmail.com
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 59 1950 0001 2006 0369 7711 0002
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka48 gratis
kolejna sztuka: gratis
maksymalnie w paczce: 20
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
Niemcy 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 4-6 dni roboczych
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie 10,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
przybliżony czas realizacji: 3-4 dni robocze
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
APJ AGNIESZKA JANCZAREK ul. Obornicka 117/7, 62-002 Suchy Las Telefon: 600 197 077 E-mail: redmond.sklep@gmail.com

dane sprzedawcy

APJ
Obornicka 117/7
62-052 Suchy Las
NIP: 9141436431
REGON: 302038463

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 30 dni

adres do zwrotu:
APJ
Obornicka 117/7
62-052 Suchy Las
 
1. Kupującemu przysługuje prawo do odstąpienia od zawartej ze Sprzedającym umowy sprzedaży w terminie 30 dni bez podawania przyczyny.2. Bieg terminu, o którym mowa w ust. 1 powyżej rozpoczyna się od dnia odebrania przez Kupującego przesyłki z Produktem. Potwierdzenie odbioru Produktu stanowi dokument przewozowy.3. Kupujący ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy. W przypadku zmniejszenia wartości rzeczy spowodowanej przez korzystanie z Produktu w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania danego Produktu, Kupującemu nie przysługuje prawo do skutecznego odstąpienia od umowy sprzedaży. 4. Sprzedający jest obowiązany zwrócić Kupującemu koszt Zamówienia w terminie 14 dni od dnia otrzymania przez Sprzedającego oświadczenia o odstąpieniu od umowy wraz z Produktem. 5. W sytuacji, w której Produkt stanowiący przedmiot umowy sprzedaży został zwrócony w terminie późniejszym niż dzień otrzymania przez Sprzedającego oświadczenia o odstąpieniu od umowy, Sprzedający zwróci Kupującemu koszt Zamówienia w terminie 14 dni od dnia otrzymania Produktu od Kupującego bądź dostarczenia mu dowodu nadania zwrotnego Produktu przez Klienta.6. Sprzedający nie jest obowiązany do zwrotu kosztu zwrotnej wysyłki Produktu objętego oświadczeniem o odstąpieniu od umowy sprzedaży.7. Zwracany towar musi być w oryginalnym opakowaniu oraz z kompletem metek.

reklamacje

1. Sprzedający ponosi odpowiedzialność z tytułu rękojmi za wady fizyczne (związanie z dostawą, mechanicznymi uszkodzeniami Produktów) i prawne Produktu w terminie do dwóch lat od daty odbioru Produktu przez Kupującego. 2. W chwili odbioru przesyłki z Produktem od przewoźnika, Kupujący ma obowiązek zweryfikować stan opakowania przesyłki. W przypadku stwierdzenia zniszczenia opakowania przesyłki, Kupujący ma obowiązek sprawdzić jej zawartość, stan Produktu oraz jego kompletność. 3. W przypadku stwierdzenia w obecności przewoźnika zniszczenia opakowania, jak również samego Produktu lub braku jego kompletności, sporządza się protokół reklamacyjny bądź oświadczenie o stwierdzonych wadach przesyłki i/lub Produktu, które to zostają opatrzone podpisami Kupującego oraz przewoźnika.4. Kupujący w przypadku stwierdzenia wad Produktów winien niezwłocznie, tj. w terminie 7 dni zgłosić Sprzedającemu stwierdzone wady w formie pisemnej, w taki sposób by zawiadomienie o wadzie dotarło do wiadomości Sprzedającego.5. Sprzedający w terminie 14 dni ustosunkuje się do zawiadomienia o wadzie Produktów zgłoszonego przez Kupującego.6. Koszt zwrotu wadliwego Produktu oraz ewentualny koszt przesłania nowego Produktu wolnego od wad Kupującemu, pokrywa Sprzedający. 7. Przesyłka z reklamowanym Produktem powinna zawierać dokładny opis reklamacji oraz adres zwrotny z numerem telefonu.8. Reklamacji nie będą podlegać jakiekolwiek przypadkowe lub celowe uszkodzenia mechaniczne (rozdarcia, pęknięcia itp.) oraz uszkodzenia spowodowane nieprawidłowym użytkowaniem. Zakupione Produkty należy również prać i czyścić zgodnie z zasadami podanymi na wewnętrznej stronie metki przez producenta Produktów.9. Reklamowany Produkt odesłany do Sprzedającego winien być czysty. 10. Produkt, którego reklamacja została rozpatrzona pozytywnie zostanie wymieniony na nowy tożsamy z poprzednim lub inny uzgodniony uprzednio z Kupującym. 11. Produkty wysłane w formie gratisów przyznawanych w programie lojalnościowym nie podlegają reklamacji.

pozostałe informacje

1. Wszystkie Produkty oferowane przez Sprzedającego są oryginalne i posiadają komplet metek producenta, a nadto pochodzą z legalnego źródła sprzedaży i są dopuszczone do sprzedaży na terenie Unii Europejskiej.2. Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za przerwy techniczne w korzystaniu przez Kupujących na stronie internetowej www.vip-brands.pl, a związane z: konserwacją, przeglądem, etc.)3. W zakresie nieuregulowanym niniejszymi OWS, zastosowanie mają przepisy Kodeksu cywilnego oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.4. W przypadku sporu pomiędzy Sprzedającym i Kupującym, wynikłym na tle Zamówienia, OWS czy indywidualnej umowy, strony będą dążyły do rozwiązania konfliktu w sposób polubowny. W sytuacji gdy strony nie dojdą do porozumienia, spór będzie rozstrzygał sąd powszechny wg właściwości wskazanej w przepisach prawa.5. Niniejsze OWS wchodzi w życie z dniem jego umieszczenia na stronie internetowej Sprzedającego i obowiązuje przez czas nieokreślony.6. Sprzedający zastrzega sobie prawo do zmiany postanowień niniejszego OWS. W przypadku wprowadzenia zmian, Kupujący zostaną o nich poinformowani poprzez wiadomość e-mail. Usuniecie konta indywidualnego Kupującego na stronie internetowej Sprzedającego w terminie 14 dni od otrzymania wiadomości e-mail, będzie równoznaczne z brakiem akceptacji zmian w OWS.