Bluza DPM COMBAT LIGHTWEIGHT - DCTA (170/112). (6542211153)

zakończona
15,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Paczka pocztowa ekonomiczna 13,00 zł
  • Paczka pocztowa priorytetowa 14,00 zł
  • lokalizacja: Trójmiasto
  • oryginał / Kopia: oryginał

Bluza DPM COMBAT LIGHTWEIGHT DCTA
SIZE 170/112

Bluza jest używana, pochodzi z demobilu armii brytyjskiej. Materiał na skutek użytkowania posiada wytarcia, szczególnie na plecach w okolicach barków oraz na kołnierzyku (materiał prześwituje), kolory żywe.

WYMIARY BLUZY:

A - 65CM

B - 65CM

C - 37CM

D - 64CM

E - 58CM

F - 74CM

UWAGA!:

Proszę zapoznać się z warunkami uczestnictwa w aukcji przedstawionymi w zakładce "Informacje od sprzedającego" .
Zdjęcia przedmiotu
kliknij, aby powiększyć
wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka pocztowa priorytetowa 14,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Paczka pocztowa ekonomiczna 13,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

Na moich aukcjach znajdują się przedmioty pochodzące z mojej prywatnej kolekcji, zarówno te pochodzące z przełomu XIX/XX wieku, okresu sprzed 1945 roku, jak i bliższe czasom współczesnym m.in. okresu PRL-u. Spektrum oferowanych przedmiotów jest bardzo szerokie z uwagi na bardzo rozległe moje osobiste zainteresowania. PRZED DOKONANIEM ZAKUPU, PROSZĘ BARDZO DOKŁADNIE ZAPOZNAĆ SIĘ Z ZAMIESZCZONYMI NA AUKCJI FOTOGRAFIAMI UKAZUJĄCYMI DOKŁADNIE OFEROWANY PRZEDMIOT. W PRZYPADKU JAKICHKOLWIEK WĄTPLIWOŚCI LUB TEŻ PYTAŃ DOTYCZĄCYCH PRZEDMIOTÓW, PROSZĘ O KORZYSTANIE Z FORMULARZA ZAPYTAŃ ZNAJDUJĄCEGO SIĘ NA STRONIE AUKCJI.

kontakt

  • 508-599-866
    Od poniedziałku do piątku, w godzinach od 10:00 do 15:00.

reklamacje

UWAGA! Zgodnie z przepisami prawnymi Unii Europejskiej (01.08.2003r.) "O zakupie towaru od osób prywatnych" informuję; że przedmioty wystawione na moich aukcjach nie podlegają gwarancji, rękojmi ani zwrotowi po dokonaniu transakcji. Sprzedawane na moich aukcjach przedmioty są przedmiotami używanymi co za tym idzie, są to przedmioty niepełnowartościowe (w przeciwieństwie do przedmiotów nowych), i jako takie nie posiadają gwarancji, jak i też nie udzielam na nie gwarancji. NIE PRZYJMUJĘ ZWROTÓW. Dokonując zakupu na moich aukcjach, wyrażasz zgodę się na powyższe warunki.

pozostałe informacje

Zasady obowiązujące na moich aukcjach: 1. Osoby bez pełnej aktywacji konta oraz z ilością pozytywnych komentarzy poniżej 10, proszę o potwierdzenie udziału w aukcji (wiadomość e-mail). UWAGA! Brak potwierdzenia skutkuje usunięciem z aukcji. 2. Nie wysyłam zakupionych przedmiotów za pobraniem. Nie wysyłam za granicę. 3. Wpłaty za zakupiony przedmiot, (Informacji potwierdzającej zakup) oczekuje do 4 dni po zakończeniu aukcji. Po tym terminie występuję o zwrot prowizji do allegro co wiąże się z negatywnym komentarzem dla Osoby która nie wywiązała się z transakcji. 4. UWAGA! Nie przyjmuję zwrotów. 5. Nie udzielam gwarancji na sprzedawane przedmioty (zaznaczam, są to przedmioty używane, nie posiadające gwarancji jak i też takowej prawnie udzielić nie mogę.)