Bluza adidas ESS Base FZ SLB CE1918 M szary (7210506349)

8 monet
do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
180,00 zł
z 2 sztuk

kolor/wzór:

Rozmiar:

Dostawa
 • Allegro Paczkomaty InPost darmowa
 • Przesyłka kurierska 15,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł
Zakupy od 350 zł darmowa dostawa
 • lokalizacja: Wieliczka, Polska
 • czas wysyłki: do 2 dni

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • marka: adidas
 • rozmiar: M
 • płeć: mężczyzna, chłopiec

Opis

Bluza adidas ESS Base FZ SLB CE1918 M szary

Teraz w promocyjnej cenie: 180,00zł!!!

PRODUCENT:ADIDAS

OPIS:

Adidas

Bluza męska

Esentials Base FZ SLB

Bluza męska Esentials Base FZ SLB marki Adidas doskonale sprawdzi się na co dzień, jak i podczas treningów. Posiada praktyczne kieszenie oraz kaptur.

Wykonana została z mieszanki bawełny 70% oraz poliestru 30%, dzięki czemu jest przyjemnna i wytrzymała.

Dostawa i płatność
od 0,00 zł

Lokalizacja: Wieliczka, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u sportplaneta za co najmniej 350.00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Allegro Paczkomaty InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
darmowa
kolejna sztuka
darmowa
maksymalnie w paczce
3
czas realizacji
3-4 dni robocze
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
15,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
3-4 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
2 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
20,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
3-4 dni robocze
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
2 dni robocze

Punkty odbioru

Wieliczka, Centrum Rekreacyjno - Edukacyjne "SOLNE MIASTO", sklep PLANETASPORTU
T. Kościuszki 15
32-020 Wieliczka
woj. małopolskie
email: sklep@planetasportu.com
tel.: 734 475 452

 • poniedziałek - niedziela 11:00 - 20:00

płatność kartą i gotówką
do odbioru w 10 dni roboczych
poinformujemy o terminie odbioru

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
12 miesięcy

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

12 miesięcy
Dodatkowe informacje

 

Wszystkie towary sprzedawane przez PLANETASPORTU zwaną w dalszej części SPRZEDAWCĄ objęte są gwarancją zgodnie z OGÓLNYMI WARUNKAMI GWARANCJI.


Firma PLANETASPORTU udziela gwarancji na okres 12 (dwunastu) miesięcy od daty sprzedaży, nie dłużej jednak niż do dnia skorzystania przez Klienta z przysługujących mu uprawnień z tytułu rękojmi za wady o ile nie zostały one skutecznie wyłączone, na cały oferowany asortyment  z wyłączeniem: bielizny, strojów kąpielowych oraz suplementów diety.  

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Planeta Sportu
ul. T. Kościuszki 15
32-020 Wieliczka
Dodatkowe informacje

Warunki zgłaszania reklamacji:

   


 1. Firma PLANETASPORTU zobowiązana jest dostarczać produkty bez wad. 
 2. Towar zakupiony w PLANETASPORTU jest objęty 2-letnią rękojmią. 
 3. W  przypadku, gdy dostarczony produkt ma wadę, podstawą rozpatrywania  wszelkich reklamacji są przepisy ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku  Kodeks cywilny (Dz.U. 1964 Nr 16 poz. 93 z późniejszymi zmianami). 
 4. Reklamacje należy zgłaszać firmie PLANETASPORTU pisemnie na adres siedziby firmy: ul. T.Kościuszki 15, 32-020 Wieliczka lub za pomocą poczty elektronicznej na adres: sklep@planetasportu.com 
 5. Poprawnie  złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres,  adres e-mail Klienta, datę zawarcia umowy stanowiącej podstawę  reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania kupującego,  dowód zakupu, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 
 6. Jeżeli  podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed  rozpatrzeniem reklamacji PLANETASPORTU zwraca się do składającego reklamację  o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 
 7. PLANETASPORTU rozpatruje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. 
 8. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. 
 9. W  przypadku sporów dotyczących rozpatrywania reklamacji Klient będący  konsumentem może zwrócić się o pomoc w kwestii pozasądowego sposobu  rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym  Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w  Krakowie. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur  rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem:  http://www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów  konsumenckich”. 
 10. Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr  dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów  pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma  ODR). Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę  internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i  przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu  dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy  sprzedaży lub umowy o świadczenie usług.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Planeta Sportu
ul. T. Kościuszki 15
32-020 Wieliczka

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

   

Zasady zwrotu produktu


 1. Zgodnie z  art. 27 Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. 2014  poz. 827) Klient będący Konsumentem ma prawo bez podawania przyczyny i  bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w ustępie 5  poniżej, odstąpić od zawartej umowy, składając firmie PLANETASPORTU oświadczenie o  odstąpieniu od umowy w terminie 14 dni od daty wejścia Klienta w  posiadanie zamówionego towaru lub w którym osoba trzecia inna niż  przewoźnik i wskazana przez Klienta weszła w posiadanie towaru. Po  upływie tego terminu uprawnienie do odstąpienia wygasa. Do zachowania  terminu na odstąpienie wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego  upływem. Oświadczenie o odstąpieniu należy kierować na adres siedziby  firmy: ul. T. Kościuszki 15, 32-020 Wieliczka, lub na adres mailowy:  sklep@planetasportu.com . Klient może sformułować oświadczenie samodzielnie bądź skorzystać ze wzoru oświadczenia o odstąpieniu od umowy. 
 2. W  przypadku odstąpienia od umowy Klient powinien poinformować firmę PLANETASPORTU o  zamiarze odstąpienia, przesyłając oświadczenie i wskazując jednocześnie  numer rachunku bankowego, na jaki, po złożeniu oświadczenia, winna być  zwrócona cena zakupu. Brak przekazania takiej informacji nie wpływa  jednak na skuteczność oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a ma na celu  jedynie przyspieszenie realizacji zwrotu. 
 3. PLANETASPORTU niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia  otrzymania oświadczenia Klienta o odstąpieniu od umowy, zwróci  konsumentowi koszty: towaru i pierwszej przesyłki.
 4. Klient,  korzystając z prawa odstąpienia od umowy, ponosi bezpośrednie koszty  zwrotu towaru (poczta, kurier). Przesyłki wysyłane za pobraniem oraz  przez paczkomat nie będą przez PLANETASPORTU przyjmowane. 
 5. Klient  powinien niezwłocznie po złożeniu oświadczenia o odstąpieniu odesłać  doręczony mu produkt wraz z dowodem zakupu (paragon), jednak nie później  niż w terminie 14 dni od dnia złożenia tego oświadczenia. Do zachowania  terminu wystarczy nadanie przesyłki z produktem przed jego upływem.  Jeżeli oświadczenie o odstąpieniu nie zostało złożone wcześniej Klient  powinien przesłać pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy wraz z  produktem.
 6. W przypadku skorzystania przez Kupującego z prawa  odstąpienia od umowy, Klient jest obowiązany odesłać towar w stanie  niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna do stwierdzenia  charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Klient ponosi odpowiedzialność  za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w  sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i  funkcjonowania rzeczy.

O sprzedającym
sportplaneta
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

266

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • 734 *** *** (pokaż)
poniedziałek - niedziela
11:00 - 20:00

Informacje o sprzedającym

Nasza firma to przedsiębiorstwo, którego celem nadrzędnym jest zadowolenie Klienta.

Firma bazuje na zespole doświadczonych pracowników i ekspertów. 


Nasz wewnętrzny kodeks wartości: 

Innowacyjność - wiemy, że innowacyjność to siła tworzenia coraz lepszych produktów i rozwiązań. 

Zaufanie i partnerskie podejście - tylko dzięki wzajemnemu zrozumieniu można budować długotrwałe, dobre kontakty biznesowe z wzajemną korzyścią dla obu stron. Szczególnie preferujemy otwarty model współpracy z ukierunkowaniem na potrzeby Klienta. 

Użyteczność - każdego dnia skupiamy się nad tym aby nasze produkty były jak najbardziej użytecznym i przyjaznym narzędziem. Dzięki temu nasi Klienci mogą podejmować coraz to nowe wyzwania biznesowe. 

Komfortowa obsługa Klienta - to główny cel naszych codziennych działań bo zadowolony Klient to źródło naszej wewnętrznej satysfakcji. 

Radość tworzenia - dbamy o naszych Klientów i pracowników, bo wierzymy że zadowolony pracownik tworzy najlepsze rozwiązania a najlepsze rozwiązania dają radość naszym Klientom. 


Zapraszamy do Współpracy

Pozostałe informacje

Jesteśmy do Państwa dyspozycji telefonicznie jak i mailowo, 7 dni w tygodniu w godzinach od 11:00 - 20:00. 

Wyświetlenia:6
Numer oferty:7210506349
Zgłoś naruszenie zasad
Do góry