BŁOTNIK CWIARTKA PRAWA TOYOTA YARIS I 1.0 VVT-I 3D (6860512734)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
350,00 zł
Raty PayU tylko dla zakupów przez koszyk o wartości od 300 zł do 20 000 zł
Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 150,00 zł
  • lokalizacja: LUBOŃ, Polska
  • czas wysyłki: natychmiast
  • stan: używany
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • strona zabudowy: prawe tylne
  • kolor: czarny
  • typ samochodu: samochody osobowe

PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST

BŁOTNIK ĆWIARTKA PRAWY TYŁ WERSJA 3 DRZWIOWA

TOYOTA YARIS I 1.0 VVT-I 3 DRZWI

UWAGA

CZĘŚCI SA SPRZEDAWANE RÓWNIEŻ NA MIEJSCU PRZED NACIŚNIECIEM KUP TERAZ PROSZĘ ZADZWONIĆ BY MIEĆ PEWNOŚĆ ZE DANA CZEŚĆ NIE ZOSTAŁA W MIĘDZYCZASIE SPRZEDANA!!

WIĘCEJ INFORMACJI POD NR.

667-202-444

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 150,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 1 dzień roboczy
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

T&M-EXCLUSIVE TOMASZ CISZAK WYSTAWIAMY PEŁNE FAKTURY VAT 23% SPRZEDAJEMY TOWAR TYLKO W PEŁNI SPRAWNY JEŚLI NIE SPEŁNIA OCZEKIWAŃ MOŻNA WYMIENIĆ NA INNY LUB ZWRÓCIĆ W CIĄGU 14 DNI.ZAPRASZAM DO ZAKUPÓW

kontakt

  • poniedziałek - sobota 08:00 - 18:00
  • niedziela zamknięte

pozostałe informacje

NIE MYJEMY   (nie mamy nic do ukrycia)  

I NIE "PICUJEMY" NASZYCH CZĘŚCI POD SPRZEDAŻ,WSZYSTKO W ORYGINALE!!!  

WSZYSTKIE CZĘŚCI SĄ PRZEZ NAS ZNAKOWANE.PROSZE SPRAWDZIC ZAWARTOŚC PACZKI W OBECNOSCI KURIERA (MA OBOWIAZEK POCZEKAC) JEŚLI ZAUWAŻĄ PAŃSTWO USZKODZENIA NALEŻY SPISAC PROTOKÓŁ SZKODU Z KURIEREM JEST TO NIE ZBEDNE DO REKLAMACJI Z FIRMĄ KURIERSKĄ. ZWROT PIENIĘDZY WYSTĘPUJE WYŁĄCZNIE ZA NASZE CZĘŚCI. CZĘŚCI ROZBIERANE NIE PODLEGAJĄ REKLAMACJI  W PRZYPADKU  ZWROTU CZĘŚCI ZE ZDEMONTOWANYMI ELEMENTAMI LUB WIDOCZNĄ INGERENCJĄ WEWNĄTRZ CZĘŚCI TOWAR NIE ZOSTANIE PRZYJĘTY PRZEZ SPRZEDAJĄCEGO.  NIE  ODBIERAMY ZWROTÓW WYSYŁANYCH DO NAS ZA POBRANIEM.   PO ODEBRANIU I  SPRAWDZENIU TOWARU, SPRZEDAJĄCY ZWRÓCI KUPUJĄCEMU ZAPŁACONĄ  KWOTĘ STANOWIĄCĄ WYŁĄCZNIE CENĘ ZWRÓCONEGO TOWARU WSKAZANĄ NA DOKUMENCIE  ZAKUPU NA WSKAZANY RACHUNEK BANKOWY.  W PRZYPADKU ZAKUPU CZĘŚCI NA FAKTURĘ PIENIĄDZE ZWRACAMY NA WSKAZANE PRZEZ KUPUJĄCEGO KONTO PO OTRZYMANIU PODPISANEJ FAKTURY KOREKTY    ZAKUPIONY TOWAR PŁATNY PRZELEWEM WYSYŁAMY DOPIERO PO ZAKSIĘGOWANIU WPŁATY NA NASZYM KONCIE. 

NAJLEPSZY I NAJSZYBSZY  KONTAKT TYLKO TELEFONICZNY JEŚLI NIE ODBIERAM PROSZĘ O SMS JAKIEJ CZĘŚCI POTRZEBA EWENTUALNIE STRONĘ POJAZDU LUB NUMER KATALOGOWY ODDZWANIAM W CIĄGU 30 MINUT. POZDRAWIAM

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
T&M_EXCLUSIVE TOMASZ CISZAK
Dworcowa 18C
62-030 Luboń
PL
Dodatkowe informacje

 1. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresemtomasz_ciszak@o2.pl, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: o imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, o datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, o przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, o wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 2. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 3. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 7 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. 4. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy: W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności za towar przesyłka zostaje odjęta. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: tomasz_ciszak@o2.pl. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres Dworcowa 18 62-030 Luboń Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy): [adres sprzedającego] Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numery oferty w Allegro [numery] . Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] . Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego] Login Allegro: [login kupującego] Adres: [adres kupującego] Data: [data odstąpienia od umowy] Forma zwrotu środków:[jeśli przelew podać nr rachunku bankowego] Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej] Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy: 1. W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru Obowiązek dostarczenia rzeczy bez wad: T&M-EXCLUSIVE Tomasz Ciszak zobowiązuje się dostarczać rzeczy bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży. 

reklamacje

Czas na reklamację z tytułu rękojmi: 1 rok (dla firm rękojmia wyłączona)

Adres do reklamacji:
T&M-EXCLUSIVE TOMASZ CISZAK
Dworcowa 18C
62-030 Luboń
PL
Dodatkowe informacje

 

Tylko i wyłącznie w ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy UŻYWANEJ lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci otrzymane od Kupującego płatności tylko i wyłącznie za wysłany towar. 

NA WSZYSTKIE CZĘŚCI DAJEMY 30-DNIOWĄ GWARANCJĘ.

W PRZYPADKU STWIERDZENIA USZKODZENIA LUB WAD CZĘŚCI, KUPUJĄCY ZOBOWIĄZANY JEST NIEZWŁOCZNIE DO ZWROTU ZAKUPIONEGO TOWARU W STANIE KOMPLETNYM, NIE NARUSZONYM.

W PRZYPADKU ZWROTU CZĘŚCI ZE ZDEMONTOWANYMI ELEMENTAMI LUB WIDOCZNĄ INGERENCJĄ WEWNĄTRZ CZĘŚCI TOWAR NIE ZOSTANIE PRZYJĘTY PRZEZ SPRZEDAJĄCEGO.

NIEDOPUSZCZALNE JEST DOKONYWANIE JAKICHKOLWIEK NAPRAW I PRZERÓBEK CZĘŚCI WE WŁASNYM ZAKRESIE, STOSOWANIA CZĘŚCI NIEZGODNIE Z PRZEZNACZENIEM POD RYGOREM UTRATY PRAWA DO ZWROTU CZĘŚCI

gwarancja

Rodzaj Gwarancji: sprzedającego

Okres gwarancji: 1 miesiąc