Błony RTG FUJI niebieskoczułe Super RX 18 x 24 cm (6482728191)

11 dni do końca
cena kup teraz
86,91 zł
z 100 sztuk
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 17,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 29,00 zł
Zakupy powyżej 500 zł
 • lokalizacja: Wrocław
 • czas wysyłki: do 4 dni

Witamy na aukcji Sklepu Zaopatrzenia Medycznego
Net-Med

KONTAKT:

Masz pytania dotyczące oferowanego asortymentu?
Skontaktuj się z Nami!
Tel: 536 246 995

SPOSOBY PŁATNOŚCI:

 • PayU
 • Zwykły przelew
 • Wystawiam faktury VAT

Błony RTG FUJI niebieskoczułe SuperRX 18x24 cm

MEGA PROMOCJA: 86.91 PLN

Cena brutto - VAT 8%


Błony te przeznaczone są do obróbki automatycznej w czasie 90 sek. i dłużej.

Dzięki wykorzystaniu unikalnych technologii FUJIFILM: Sigma – LIC Grain i Cross – oper, wykorzystanych w procesie produkcji filmów czułych na widmo światła niebieskiego, uzyskano film o najwyższych parametrach technicznych i jakościowych.

 • Wysoka czułość, wysoki kontrast oraz niskie zadymienie pozwalają na otrzymywanie radiogramów najwyższej jakości diagnostycznej przy minimalnym naświetleniu pacjenta.
 • Wybitne właściwości antystatyczne i gładkość Super RX zapewniają niezawodność w czasie rutynowej pracy diagnostycznej.
 • Filmy te są pokrywane dwustronnie warstwą ochronną, zabezpieczającą przed uszkodzeniami mechanicznymi i wyładowaniami elektrostatycznymi.
 • Współpracują z ekranami wzmacniającymi emitującymi światło niebieskie.
 • Posiadają wybitne właściwości antystatyczne oraz wysoką odporność na zarysowania.

Format błon: 18x24 cm

Opakowanie zawiera 100 sztuk

Filmy ogólnodiagnostyczne uniwersalne do obróbki automatycznej powinny charakteryzować się następującymi parametrami:

 • zadymienie początkowe Dmin - 0,22
 • zaczernienie maksymalne - 2,80
 • kontrast średni - 2,60
 • dawki regeneracyjne odczynników w obróbce automatycznej na 1 m²:
 • wywoływacz 0,4 l - utrwalacz 0,6 l
 • warstwa emulsyjna położona równomiernie.

W ofercie posiadamy błony niebieskoczułe i zielonoczułe firmy FUJI w rozmiarach:

· 13 cm x 18cm

· 15 cm x 30 cm

· 15 cm x 40 cm

· 18 cm x 24 cm

· 18 cm x 43 cm

· 20 cm x 40 cm

· 24 cm x 30 cm

· 30 cm x 40 cm

· 35 cm x 35 cm

· 35 cm x 43 cm

Oraz odczynniki FUJIFILM:

· ANATOMIX Wywoływacz 2x20

· ANATOMIX Utrwalacz 2x20

Nie płać za przesyłkę! Zrób zakupy w sklepie NetMed Zaopatrzenie Medyczne na kwotę powyżej 300 zł!

Masz pytania dotyczące oferowanego asortymentu?

Skontaktuj się z Nami!

Tel: 784 056 416 Email: info@netmed.com.pl

Zobacz nasze pozostałe promocje na innych aukcjach:

wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u net-med za co najmniej 500 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Idea Bank S.A. 92195000012006029662650002
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 17,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 5 dni
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 4 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 29,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 5 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

NetMed Zaopatrzenie Medyczne zajmuje się profesjonalną i konkurencyjną sprzedażą sprzętu i aparatury medycznej dla jednostek służby zdrowia, przychodni, gabinetów specjalistycznych, prywatnych klinik oraz Klientów indywidualnych. Podmiot prowadzący sklep: Joanna Kraińska DRUKNET Nasza działalność gospodarcza jest wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Ministra Gospodarki.

zwroty

czas na zwrot: 15 dni

adres do zwrotu:
 
POUCZENIE O PRAWIE DO ODSTĄPIENIA OD UMOWY KUPNA-SPRZEDAŻY Na podstawie art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 r., poz. 827) konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić na piśmie bez podania przyczyny. Możliwe jest odstąpienie od umowy w terminie 15 dni od dnia wydania rzeczy. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy należy wysłać drogą pocztową na adres siedziby Joanna Kraińska DRUKNET (wskazany powyżej), lub drogą elektroniczną na adres e-mail: info@netmed.com.pl. Termin 15-sto dniowy, liczy się od dnia wydania rzeczy, rozumianego jako objęcie rzeczy w posiadanie przez konsumenta lub wskazaną przez konsumenta osobę trzecią inną niż przewoźnik. Towar należy odesłać niezwłocznie po złożeniu oświadczenia o odstąpieniu od umowy, nie później niż w terminie 14 dni, w stanie niezmienionym. W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży towaru zakupionego w zestawie z innym produktem zwrotowi podlega cały zestaw. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny dla stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Koszty bezpośredniego odesłania (zwrotu) towaru do Sprzedawcy w związku z dokonanym odstąpieniem od umowy bez podania przyczyny w terminie 15 dni od dnia wydania rzeczy, ponosi konsument. Jeżeli konsument wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez przedsiębiorcę, przedsiębiorca nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów: 1) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; 2) w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 3) zawartej w drodze aukcji publicznej; 4) o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy. FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY (formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) Adresat: Joanna Kraińska DRUKNETul. Agrestowa 553-006 Wrocław Ja ........................niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy...................................... Data zawarcia umowy ................ Imię i nazwisko .......................... Adres .......................................... Podpis (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej) Data ............................................

pozostałe informacje

Konto bankowe: Idea Bank S.A.92 1950 0001 2006 0296 6265 0002