BLOK KOMPLETNY XSARA PICASSO 1.8 16V EW7 (6999935886)

zakończona

parametry

  • stan: używany
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • producent części: citroen (oryginalne OEM)

opis

POSIADAM CZĘŚCI .ZAKUPIONY TOWAR WYSYŁAM KURIEREM.WSZYSTKIE CZĘŚCI SPRZEDAWANE W MOJEJ FIRMIE TO WERSJA EUROPEJSKA.CZĘŚCI MECHANICZNE OBJĘTE SĄ 10 DNIOWĄ GWARANCJĄ, NATOMIAST CZĘŚCI ELEKTRYCZNE I ELEKTRONICZNE 3 DNIOWĄ GWARANCJĄ. KONTAKT 509836317. ////ZAPRASZAM DO UDANYCH ZAKUPÓW////.........­...............CZĘŚC­I O DUŻEJ WADZE LUB GABARYTACH WYSYŁAM PO WPŁACIE NA KONTO...............­...........KONTAKT 509836317.
Dostawa i płatność

Lokalizacja: GNIEZNO, Polska

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-

Punkty odbioru

KŁECKO
KOLONIA 20
62-270 KŁECKO
woj. wielkopolskie
email: judytkaianitka@wp.pl
tel.: 509836317

  • poniedziałek - piątek 09:00 - 16:00

płatność tylko gotówką
prosimy umówić się na odbiór

Faktura

Nie wystawiam faktury
Gwarancja
1 miesiąc

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

1 miesiąc
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

Judytka i Anitka AUTO-HANDEL Malicki Jacek
Kolonia 20
62-270 Kłecko
Dodatkowe informacje

1) przedmiotem sprzedaży są tylko rzeczy używane. Sprzedający dostarcza towar o cechach i przeznaczeniu widocznym w treści aukcji, a w szczególności w stanie widocznym na załączonych zdjęciach. Sprzedający nie odpowiada za zabrudzenia winikające z użytkowania towaru. 

2) Sprzedający jest odpowiedzialny za wady, które wynikły z przyczyny tkwiącej w rzeczy sprzedanej w chwili przejścia własności na Kupującego. 

3) Sprzedający jest zwolniony od odpowiedzialności, jeżeli Kupujący wiedział o wadzie w chwili zawarcia umowy.

4) Kupujący składający reklamacje może żądać obniżenia ceny bądź odstąpić od umowy. Z uwagi na charakter sprzedawanego towaru jako używanego, żądanie dostarczenia rzeczy wolnej od wad jest wyłączone.

5) reklamacja powinna zostać zgłoszona w formie elektronicznej na adres mailowy judytkaianitka@wp.pl

6) w opisie reklamacji należy podać wszelkie informacje i okoliczności dotyczące wadliwości zakupionego towaru, w szczególności rodzaj i datę wystąpienia wady. Ponadto należy opisać żądanie o obniżeniu ceny bądź też o odstąpieniu od umowy. Należy podać dane kontaktowe Kupującego, który zgłasza reklamację.

7) Sprzedający rozpatrzy reklamację w terminie 14 dni od dnia zgłoszenia. W przypadku nieudzielenia odpowiedzi przez Sprzedającego w tym terminie, po jego upływie uznaje się, że Sprzedający uznał reklamację Kupującego. 

Zwroty
14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Judytka i Anitka AUTO-HANDEL Jacek Malicki
Kolonia 20
62-270 Kłecko

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

1) odstąpienie od umowy może zostać złożone za pomocą formularza, który należy pobrać, uzupełnić, a następnie wysłać skan w formie elektronicznej na adres mailowy judytkaianitka@wp.pl

2) po odstąpieniu od umowy Kupujący ma obowiązek zwrócić rzecz Sprzedającemu niezwłocznie, nie później niz w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy. 

3) zwrot pieniędzy nastąpi po odebraniu przesyłki przez Sprzedającego - w terminie 7 dni. Zwroty dokonywane będą na numer konta bankowego Kupującego. Do przesyłki należy włożyć numerem konta bankowego, niewykonanie tego obowiązku przedłuży czas zwrotu pieniędzy. Przesyłki odesłane za pobraniem nie będą przez Sprzedającego odbierane.

4) koszty przesyłki zwrotnej towaru ponosi Kupujący.  

5) Uwaga! Należy pamietać, że Kupujący ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości produktu będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania produktu. Każdy ze sprzedawanych produktów jest przez Sprzedającego indywidualnie znaczony. Usunięcie znaczenia bądź widoczne uszkodzenia towaru będą rodziły odpowiedzialność odszkodowawczą Kupującego i tym samym zmniejszenie kwoty podlegającej zwrotowi. 

O sprzedającym
2004WASYL
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

208

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

  • 509836317
poniedziałek - piątek
09:00 - 16:00
sobota - niedziela
zamknięte