Blindspot [4 Blu-ray] Mapa Zbrodni: Sezon 1 Nowość (6912179803)

8 monet
zakończona
138,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • PACZKA W RUCHu gratis
  • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
  • E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie 9,00 zł
  • lokalizacja: Piaseczno, Polska
  • czas wysyłki: do 10 dni

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • opakowanie: w folii
  • liczba płyt w wydaniu: trzy i więcej

opis

Blindspot [4 Blu-ray]

Mapa Zbrodni: Sezon 1

WYDANIE:

Nowe, fabrycznie zafoliowane
Oryginal­ne, zagraniczne wydanie

UWAGI:

Płyty nie posiadają polskiej wersji językowej
Brak polskich napisów, lektora/dubbingu

VIDEO:

Video codec: MPEG-4
Video resolution: 1080p
Aspect ratio: 16:9 Widescreen

PŁYTY:

4 Blu-ray (Region B lub Region Free)

AUDIO:

English: DTS-HD Master 5.1

NAPISY:

English

Przed zakupem należy zapoznać się z zakładką Informacje od sprzedającego , gdyż jest ona integralną częścią opisu aukcji i zawiera ważne informacje o zasadach sprzedaży.

Zdjęcia w aukcji są poglądowe. Ze względu na to, że oferujemy wydania zagraniczne, okładki nie są w języku polskim i nie zawsze są w języku angielskim. Czasami okładka danej płyty lub pudełko zestawu, mogą w rzeczywistości różnić się od tych widocznych w aukcji. Jeżeli zależy Państwu na konkretnym wydaniu, prosimy o wcześniejszy kontakt.


Wszelkie pytania prosimy kierować drogą mailową:
zagranicznedvd@gmail­.com

[DANE_EU]5mBtnRT6cfy­Wsmz926REAFAmj92mH6c­QVZJFjAETmEINfTF581x­RCOW5/SwfZibvO8UFIV0­caJmaDKBJMBiwGWzB2N5­ij2s6[/DANE_EU]

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
przybliżony czas realizacji
Allegro Paczkomaty InPost
pierwsza sztuka:
8,60 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
10
przybliżony czas realizacji:
11-12 dni roboczych
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka:
17,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
10
przybliżony czas realizacji:
11 dni roboczych
Pocztex Kurier48
pierwsza sztuka:
10,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
10
przybliżony czas realizacji:
12 dni roboczych
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka:
0,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
-
przybliżony czas realizacji:
E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie
pierwsza sztuka:
9,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
10
przybliżony czas realizacji:
12-13 dni roboczych
PACZKA W RUCHu
pierwsza sztuka:
gratis
kolejna sztuka:
gratis
maksymalnie w paczce:
10
przybliżony czas realizacji:
12-13 dni roboczych
Paczkomaty 24/7
pierwsza sztuka:
11,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
10
przybliżony czas realizacji:
11-12 dni roboczych

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT

Reklamacja

2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata (dla firm rękojmia wyłączona)

Adres do reklamacji

EL NINO Małgorzata Padewska
Stara Iwiczna, ul. Fabryczna 2A
05-500 Piaseczno
Dodatkowe informacje

Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem zagranicznedvd@gmail.com lub w formie pisemnej na adres: EL NINO Małgorzata Padewska, Stara Iwiczna ul.Fabryczna 2A, 05-500 Piaseczno. 

Kupujący sam decyduje o wyborze podstawy prawnej reklamacji (rękojmi lub gwarancji). 

Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: 

- imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, 

- datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, 

- przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, 

- wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 

Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do Składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 

Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. 

Jeżeli reklamacja zostanie uznana, nowy towar zostanie do wysłany do Kupującego na koszt Sprzedającego. Jeżeli nie będzie możliwa wymiana towaru na nowy, Kupujący otrzyma zwrot pieniędzy na konto bankowe. 

Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej. Więcej informacji na stronach: https://uokik.gov.pl/wazne_adresy.php#faq595 oraz http://ec.europa.eu/consumers/odr/.

Zwroty

14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

EL NINO Małgorzata Padewska
Stara Iwiczna, ul. Fabryczna 2A
05-500 Piaseczno

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy - zawarcia umowy, Kupujący może odstąpić od umowy bez podawania przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci otrzymane od Kupującego płatności. 

Aby odstąpić od umowy zawartej w sklepie zagraniczneDVDpl, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli na adres e-mail: zagranicznedvd@gmail.com.

Przesyłkę należy nadać na adres: EL NINO Małgorzata Padewska, Stara Iwiczna, ul. Fabryczna 2A, 05-500 Piaseczno. 

W przypadku odstąpienia od umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania towaru, ponosi go Kupujący. Zwrot dokonanej płatności nastąpi niezwłocznie po otrzymaniu przez Sprzedającego zwróconego towaru (nie dłużej niż w terminie 14 dni), na konto bankowe wskazane przez Kupującego. Zwracana kwota obejmuje koszt towaru oraz koszt najtańszej przesyłki oferowanej przez sklep zagraniczneDVDpl (zgodnie z obowiązującymi przepisami sklep jest zobowiązany do zwrotu najtańszego zwykłego sposobu przesyłki dostępnego w ofercie, bez względu na to jaki środek transportu został wybrany przez Kupującego w momencie składania zamówienia). 

Sklep nie przyjmuje przesyłek za pobraniem. Zwrot wszelkich kosztów następuje po otrzymaniu przez sklep zwróconego towaru. 

W przypadku rezygnacji z zakupu (umowy kupna-sprzedaży) przed otrzymaniem towaru przez Kupującego (zakup przez pomyłkę, zakup zbyt dużej ilości przedmiotów, brak wpłaty za przedmiot zakupiony przez "Kup teraz") obowiązuje następująca procedura: 

O ile Kupujący nie zgłosi wcześniej informacji o rezygnacji z zakupu, na opłacenie zamówienia złożonego przez Allegro oczekujemy 7 dni od daty zakupu, po tym terminie występujemy o zwrot prowizji do Allegro z powodem "kupujący nie zapłacił". W przypadku zakupu "Kup teraz" i rezygnacji z umowy kupna-sprzedaży przez Kupującego, o zwrot prowizji występujemy w chwili poinformowania nas o rezygnacji z zakupu, a umowa zostaje rozwiązana dopiero po potwierdzeniu tego faktu stronie pośredniczącej, czyli Allegro i otrzymaniu zwrotu prowizji od serwisu. 

Kupujący otrzymuje zapytanie mailowe od Allegro z prośbą o potwierdzenie, iż nie doszło do transakcji. W przypadku niepotwierdzenia, zaprzeczenia lub braku odpowiedzi przez Kupującego na zapytanie Allegro, serwis nie zwraca nam prowizji, wobec czego transakcja nie może być anulowana - umowa kupna-sprzedaży jest realizowana i wystawiana jest faktura do opłacenia przez kupującego. 

Akceptując umowę kupna-sprzedaży ("Kup teraz"), Kupujący wyraża zgodę na przesłanie faktury w formie pliku PDF na adres mailowy podany w Allegro. Zwrot płatności po rezygnacji z zakupu zamówienia już opłaconego, następuje dopiero po potwierdzeniu tego faktu stronie pośredniczącej w transakcji - Allegro. Brak zaakceptowania informacji o zwrocie prowizji od Allegro, skutkuje odstąpieniem od zwrotu towaru. 

WAŻNE! Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje Kupującemu jeśli przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu. W przypadku sklepu zagraniczneDVDpl zwrotowi nie podlegają wszystkie nagrania dźwiękowe, wizualne lub audiowizualne sprzedawane na nośnikach DVD/Blu-ray/CD/Winyl, z których folia ochronna została zdjęta.