BLACKSTAR HT-1R lampowe combo reverb (6922302691)

zakończona
749,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

parametry

  • stan: używany
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT

opis

Na sprzedaż bardzo fajne combo lampowe Blackstar HT-1R

Jest to naprawdę bardzo udany model, oferujący świetny lampowy sound

Combo idealne do warunków domowych.

Zalety :

Dwa kanały (z czego i na cleanie i drive'ie można korzystać z gałki gain i volume wzmacniacza,€ a przy używaniu jeszcze potencjometru volume w gitarze mamy bardzo szerokie możliwości kreowania brzmień (i nie tylko cleany i przestery cieszą ucho, crunche też brzmią bardzo rasowo).

Zamiast kręcenia wieloma potencjometrami i szukania ustawienia które „gada”, mamy bardzo udaną i uniwersalną funkcję - potencjometr EQ modelujący brzmienia „od amerykańskiego do brytyjskiego” - to naprawdę bardzo upraszcza sprawę, a uzyskane brzmienia są bardzo satysfakcjonujące.

Reverb - ten model ma wbudowany bardzo przyzwoity cyfrowy reverb

Wyjście słuchawkowe/emulated output - chcąc poćwiczyć i nie narazić się domownikom, bierzesz combo, podłączasz gitarę i słuchawki i cieszysz się lampowym brzmieniem.

Opcjonalnie korzystając z tego gniazda mamy wyjście z emulacją kolumny - gniazdo jack przez które możemy wyemitować bardzo dobrze brzmiący sygnał o świetnej charakterystyce (już nie ma znaczenia że to tylko 1W mocy : jest soczyście i bezkompromisowo - tak podany sygnał np.do zewnętrznego interfejsu lub „w linię” do konsolety, daje dużo lepszy dźwięk niż wszelkie emulacje wzmacniaczy /ja przestałem korzystać z cyfrowych wzmacniaczy w Bossie GT-10, bo nie było porównania do sygnału z prawdziwego lampy/).

Wejście mp3/line-input (czyli podłączysz zewnętrzny cd, mp3 czy telefon i pograsz z podkładem który sobie puścisz).

Moim zdaniem combo jest idealne do grania i nagrywania domowego (zwłaszcza jeśli chodzi o brzmienie w słuchawkach ; mały głośnik przy 1 W mocy, już nie powoduje drżenia ścian, ale mimo małej mocy postawi dom na nogi, a w razie czego z tyłu jest wyjście na dodatkową kolumnę). Przy dodatkowym głośniku lub wpięciu w linię i na kameralnej próbie można zagrać.

Sprzedaję z pewnym żalem (combo jest małe, lekkie, nieenergochłonne, świetnie brzmiące i funkcjonalne, świetnie się "włącza do komputera"), ale niestety muszę zaopatrzyć się w coś większego z uwagi na wyjście z gitarą na zewnątrz.

Produkcja : "made under licence in Korea" (dzisiejsze są z Chin)


Stan przedmiotu bardzo dobry - combo używane wyłącznie w domu, nie jest zajechane, trzeszczące lub obite, posłużyło do nagrania z 30 utworów (przez wyjście emulated, więc głośnik prawie nie grał).

Polecam!

Zapraszam do kontaktu i zadawania pytań (mail lub tel 513 piętnaście 15 72).

Wystawiam fakturę VAT.
Koszty wysyłki do uzgodnienia.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Paczka pocztowa ekonomiczna
pierwsza sztuka:
24,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
1
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka:
0,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
-

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT