Blachodachówka REGLE jak blacha z posypką Łomianki (6910867622)

zakończona

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • uszkodzony: nie
  • rodzaj pokrycia: blachodachówka

opis

Witamy na naszej aukcji !
Oferujemy Państwu blachodachówkę modułową REGLE w powłoce poliuretanowej połyskującej - PURLAK (30 lat gwarancji!) firmy Blachy Pruszyński w cenie 17,10 zł za panel (z 8 % VAT).
Dostępna również wersja w powłoce poliuretanowej matowej-PURMAT w cenie 17,65 zł za panel (z 8 % VAT). Panel o wymiarach całkowitych 400 x 1223 mm, powierzchnia krycia 0,446 m2.Zdjęcia z naszej realizacji (kliknij na miniaturkę):

Panele dachowe REGLE to nowe pokrycie w ofercie stanowiące odpowiedź na coraz popularniejszy trend budowania domów z bali, zajazdów i restauracji o charakterze regionalnym. REGLE swym kształtem przypominają gont drewniany i są dedykowane głównie budynkom drewnianym oraz domom o architekturze stylu zakopiańskim.

Pokrycie REGLE w postaci jednomodułowych paneli produkowane jest w dwóch doskonałych powłokach: poliuretan połysk (5 kolorów) oraz poliuretan matowy PURMAT (6 kolorów).
Jest to jedyne pokrycie o takim kształcie na polskim rynku produkowane z blachy powlekanej, co wobec konkurencyjnych paneli z posypką czyni je znacznie tańszym. Niski profil, a więc i szeroka powierzchnia krycia (aż 1205 mm szerokości efektywnej) czynią wybór paneli REGLE jeszcze bardziej ekonomicznym.
Szybki i nieskomplikowany montaż za pomocą powlekanych gwoździ gwarantuje estetyczne wykończenie.

Zastosowane farby posiadają wyjątkową odporność na fotochemiczne procesy starzenia, co czyni ten wyrób idealnym rozwiązaniem do zastosowania w projektach, w których szczególnie istotne są walory estetyczne, wytrzymałość i trwałość koloru.

Więcej informacji na stronie producenta: http://www.pruszynsk­i.com.pl/
Oferta dotyczy zamówienia na kompletny dach (minimum 100 m2) wraz z akcesoriami (blacha płaska na obróbki, uszczelki, orynnowanie, itd.). W ofercie posiadamy profesjonalną usługę wykonania całego dachu.

W razie pytań podajemy dane kontaktowe. Chętnie udzielimy fachowej rady na temat dobrania materiału i wykonania Twojego dachu.
Kontakt:
*wyceny:
stalmetdachy@gmail.c­om 512 - 934 - 340

Zapraszamy na inne aukcje w naszym sklepie

Aby otrzymać wycenę należy przesłać zwymiarowany rzut dachu. Ewentualnie w przypadku braku skanu projektu akceptujemy też czytelny schematyczny rysunek z naniesionymi wymiarami rzeczywistymi. Można też przesłać wyliczone ilości materiału. Należy też podać planowany termin zapotrzebowania na materiał, orientacyjne miejsce dostawy i nr telefonu gdyby pojawiły się jakieś pytania z naszej strony. Brak w/w elementów wydłuży czas wykonania wyceny.

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka:
0,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
-

Faktura

Nie wystawiam faktury