Biurko z szufladą i półką biało-czerwone (6931007393)

zakończona
259,00 zł
sprzedaż zakończona
Dostawa
  • Przesyłka kurierska 29,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 39,00 zł
  • lokalizacja: Krzeszowice, Polska
  • czas wysyłki: do 5 dni

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • bohater: brak
  • płeć: chłopcy, dziewczynki

opis

Biurko z szufladą i półką biało-czerwone

Cena tylko 259,00 zł

Biurko z szufladą i wysuwaną półką na klawiaturę
kolor biało-czerwony
Biurko wykonane z płyty laminowanej o grubości 18 mm.
Pojemna szafka na książki i przybory szkolne
Wysuwaną szufladą.
Wysuwana półeczka na klawiaturę.
Zaokrąglone rogi blatu zapewniają bezpieczeństwo podczas nauki.
Pasuje kolorystycznie do wszystkich łóżek i mebli naszej produkcji.

W zestawie:

- zestaw montażowy

Podczas zakupu prosimy o informację na temat koloru łóżka

Wysokość: 74 cm

Szerokość: 90 cm

Głębokość: 50 cm

Półka na klawiaturę: 47,5 / 30 cm

Materiał: płyta laminowana (18mm)

Wszystkie nasze meble są wykonywane z najwyższej jakości płyt laminowanych o grubości 18mm. Producenci płyt laminowanych posiadają świadectwa, atesty i certyfikaty potwierdzające Klasę Higieny i Klasyfikację Ogniową.

Do wykończenia stosowane są obrzeża PCV zapewniające efekt wizualny a jednocześnie są odporne na uderzenia i zarysowania. które mogą powstać podczas codziennego użytkowania.

+48 518 848 965
Telefon komórkowy
+48 12 259 22 29
Telefon stacjonarny
kontakt@lelumeble.pl
Napisz do nas! Słuzymy radą i pomocą!
LeLu meble
ul. Henryka Sienkiewicza 8
32-065 Krzeszowice

NIP 676-197-81-65

Pracujemy: pon-pt 8-16

Oferujemy Państwo płatność za pośrednictwem systemu PayU jak również istnieje możliwość dokonania przelewu na nasze konto bankowe.

Nr konta do przelewu:
84 1140 2004 0000 3202 7692 5508

Na życzenie klienta wystawiamy faktury Vat

Towar wysyłamy zgodnie z terminem określonym w aukcji. Przesyłki nadajemy kurierem DPD.

14 dni na zwrot.

Informacje dotyczące reklamacje opisuje zakładka Informacje od sprzedającego
© panele aukcyjne mPanel.pl
Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 29,00 zł

Lokalizacja: Krzeszowice, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
29,00 zł
kolejna sztuka
19,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
6 dni roboczych

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
39,00 zł
kolejna sztuka
29,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
6 dni roboczych

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata

Adres do reklamacji

Lelumeble
Henryka Sienkiewicza 8
32-065 Krzeszowice
Dodatkowe informacje

 

Informację o reklamacji Klient zgłasza za pośrednictwem:

a)      poczty elektronicznej na adres: kontakt@lelumeble.pl 

b)      poczty tradycyjnej na adres: Lelumeble 32-065 Krzeszowice, Henryka Sienkiewicza 8

c)      telefonicznie +48. 12 259 22 29

1. Sprzedawca odpowiada za niezgodności rzeczy sprzedanej z umową, która stanowi wadę fizyczną rzeczy.

2. Sprzedawca w ciągu 14 dni ustosunkuje się do reklamacji Towaru  zgłoszonej przez Klienta i powiadomi go o sposobie dalszego  postępowania.

3. Celem rozpatrzenia reklamacji Towaru, Klient powinien przesłać lub  dostarczyć reklamowany Towar wraz z dowodem zakupu (jeśli to możliwe).  Reklamowany Towar należy dostarczyć lub przesłać na adres Sprzedawcy.  Sprzedawca zwraca Klientowi udokumentowane koszty przesyłki.

4. W sytuacji wystąpienia wady klient może złożyć do sprzedawcy reklamację z tytułu rękojmi i zażądać:
- wymiany towaru na nowy;
- naprawy towaru;
- obniżenia ceny;
- odstąpienia od umowy

 5. Towary sprzedawane przez Sprzedawcę mogą być objęte gwarancją  udzieloną przez odpowiedniego producenta bądź dystrybutora. Sprzedawca  nie udziela żadnej gwarancji na jakiekolwiek sprzedawane produkty.

6. Klient może zgłosić Sprzedawcy reklamację w związku z korzystaniem  z usług nieodpłatnych świadczonych drogą elektroniczną przez  Sprzedawcę. Reklamacja może być złożona w formie elektronicznej i  przesłana na adres poczty elektronicznej Sprzedawcy. W zgłoszeniu  reklamacyjnym Klient winien zawrzeć swój Login oraz opis zaistniałego  problemu. Sprzedawca niezwłocznie, lecz nie później niż w terminie 14  dni rozpatruje reklamacje i udziela odpowiedzi na adres poczty  elektronicznej Klienta, podany w zgłoszeniu reklamacji.

W razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: kontakt@lelumeble.pl lub telefonicznie: +48. 12 259 22 29. Udzielimy Ci wskazówek, jak szybko i bezproblemowo przeprowadzić reklamację.

Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur:

Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego  sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym  Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji  Handlowej w Krakowie Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i  procedur rozstrzygania sporów,  znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”.

Zmiana, rezygnacja z zamówienia, odstąpienie od umowy sprzedaży

Informację o odstąpieniu od umowy Klient zgłasza za pośrednictwem:

 a)      poczty elektronicznej na adres kontakt@lelumeble.pl 

 b)      poczty tradycyjnej na adres Lelumeble 32-065 Krzeszowice, Henryka Sienkiewicza 8

 1. Mają Państwo prawo odstąpić od umowy zakupu w terminie 14 dni od  daty otrzymania zamówionego towaru bez podania jakiejkolwiek przyczyny.
Prawo do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia otrzymania towaru
 Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, powinni Państwo  poinformować sprzedawcę o swojej decyzji w drodze jednoznacznego  oświadczenia, przesyłając je na adres Lelumeble 32-065 Krzeszowice, Henryka Sienkiewicza 8  lub za pośrednictwem poczty elektronicznej kontakt@lelumeble.pl . Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.
 Jeżeli skorzystają Państwo z tej możliwości, prześlemy Państwu  niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy  na trwałym nośniku w formie mailowej na wskazany przez Państwa adres  e-mail lub na adres pocztowy podany w oświadczeniu.
Aby zachować  termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo  informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia  od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

2. Skutki odstąpienia od umowy
W przypadku odstąpienia od  niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa  płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych  kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia  innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas),  niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w  którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa  odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu  takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w  pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na  inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w  związku z tym zwrotem. W przypadku płatności kartą płatniczą zwrot  środków zostanie wykonany na kartę. Możemy wstrzymać się ze zwrotem  płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam  dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi  wcześniej

3. Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz na adres Lelumeble 32-065 Krzeszowice, Henryka Sienkiewicza 8,  niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym  poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin  jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14  dni.

Brak możliwości odstąpienia od umowy:

Prawo  odstąpienia od umowy zawartej w ramach sprzedaży wysyłkowej nie  przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów:

1) o  świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za  wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem  świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci  prawo odstąpienia od umowy;
2) w której cena lub wynagrodzenie  zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie  sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do  odstąpienia od umowy;
3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz  nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub  służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;
4) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;
 5) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w  zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można  zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych,  jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
6) w której  przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na  swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami;
 7) w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena  została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie  może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od  wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli;
8) w  której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w  celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli przedsiębiorca  świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument  żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do  wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy  przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy;
 9) w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne  albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu,  jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
10) o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę;
11) zawartej w drodze aukcji publicznej;
 12) o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów  mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług  związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub  kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia  usługi;
13) o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane  na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za  wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i  po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia  od umowy.

WZÓR OŚWIADCZENIA O ODSTĄPIENIU OD UMOWY ZAKUPU

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy:

  (Oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)

  [DANE SPRZEDAJĄCEGO]
…………………………….
…………………………….
…………………………….

   Ja……………………………….niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy  sprzedaży następującej/ych rzeczy  ……….…………………………………………………………………………………………………………. .
Data zawarcia umowy to ………………………………………., data odbioru ……………………………………………….… .

  Imię i nazwisko………………………………………………………….
  Adres …..…………………….……..…………………………………….
  Data………………………………………………………………………….
…….……………………………………………………………………
  Podpis (tylko jeżeli formularz jest wysłany w wersji papierowej)

Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy: 

W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Lelumeble
Henryka Sienkiewicza 8
32-065 Krzeszowice

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 

Informację o reklamacji Klient zgłasza za pośrednictwem:
a)      poczty elektronicznej na adres: kontakt@lelumeble.pl
b)      poczty tradycyjnej na adres: Lelumeble 32-065 Krzeszowice, Henryka Sienkiewicza 8
c)      telefonicznie +48. 12 259 22 29
1. Sprzedawca odpowiada za niezgodności rzeczy sprzedanej z umową, która stanowi wadę fizyczną rzeczy.
2. Sprzedawca w ciągu 14 dni ustosunkuje się do reklamacji Towaru  zgłoszonej przez Klienta i powiadomi go o sposobie dalszego  postępowania.
3. Celem rozpatrzenia reklamacji Towaru, Klient powinien przesłać lub  dostarczyć reklamowany Towar wraz z dowodem zakupu (jeśli to możliwe).  Reklamowany Towar należy dostarczyć lub przesłać na adres Sprzedawcy.  Sprzedawca zwraca Klientowi udokumentowane koszty przesyłki.  
4. W sytuacji wystąpienia wady klient może złożyć do sprzedawcy reklamację z tytułu rękojmi i zażądać: - wymiany towaru na nowy; - naprawy towaru; - obniżenia ceny; - odstąpienia od umowy  
 5. Towary sprzedawane przez Sprzedawcę mogą być objęte gwarancją  udzieloną przez odpowiedniego producenta bądź dystrybutora. Sprzedawca  nie udziela żadnej gwarancji na jakiekolwiek sprzedawane produkty.
6. Klient może zgłosić Sprzedawcy reklamację w związku z korzystaniem  z usług nieodpłatnych świadczonych drogą elektroniczną przez  Sprzedawcę. Reklamacja może być złożona w formie elektronicznej i  przesłana na adres poczty elektronicznej Sprzedawcy. W zgłoszeniu  reklamacyjnym Klient winien zawrzeć swój Login oraz opis zaistniałego  problemu. Sprzedawca niezwłocznie, lecz nie później niż w terminie 14  dni rozpatruje reklamacje i udziela odpowiedzi na adres poczty  elektronicznej Klienta, podany w zgłoszeniu reklamacji.
W razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: kontakt@lelumeble.pl lub telefonicznie: +48. 12 259 22 29. Udzielimy Ci wskazówek, jak szybko i bezproblemowo przeprowadzić reklamację.
Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur:
Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego  sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym  Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji  Handlowej w Krakowie Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i  procedur rozstrzygania sporów,  znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”.
Zmiana, rezygnacja z zamówienia, odstąpienie od umowy sprzedaży
Informację o odstąpieniu od umowy Klient zgłasza za pośrednictwem:
 a)      poczty elektronicznej na adres kontakt@lelumeble.pl
 b)      poczty tradycyjnej na adres Lelumeble 32-065 Krzeszowice, Henryka Sienkiewicza 8
 1. Mają Państwo prawo odstąpić od umowy zakupu w terminie 14 dni od  daty otrzymania zamówionego towaru bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Prawo do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia otrzymania towaru  Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, powinni Państwo  poinformować sprzedawcę o swojej decyzji w drodze jednoznacznego  oświadczenia, przesyłając je na adres Lelumeble 32-065 Krzeszowice, Henryka Sienkiewicza 8  lub za pośrednictwem poczty elektronicznej kontakt@lelumeble.pl . Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.  Jeżeli skorzystają Państwo z tej możliwości, prześlemy Państwu  niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy  na trwałym nośniku w formie mailowej na wskazany przez Państwa adres  e-mail lub na adres pocztowy podany w oświadczeniu. Aby zachować  termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo  informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia  od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.
2. Skutki odstąpienia od umowy W przypadku odstąpienia od  niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa  płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych  kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia  innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas),  niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w  którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa  odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu  takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w  pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na  inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w  związku z tym zwrotem. W przypadku płatności kartą płatniczą zwrot  środków zostanie wykonany na kartę. Możemy wstrzymać się ze zwrotem  płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam  dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi  wcześniej
3. Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz na adres Lelumeble 32-065 Krzeszowice, Henryka Sienkiewicza 8,  niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym  poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin  jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14  dni.
Brak możliwości odstąpienia od umowy:
Prawo  odstąpienia od umowy zawartej w ramach sprzedaży wysyłkowej nie  przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów:  
1) o  świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za  wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem  świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci  prawo odstąpienia od umowy; 2) w której cena lub wynagrodzenie  zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie  sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do  odstąpienia od umowy; 3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz  nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub  służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; 4) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;  5) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w  zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można  zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych,  jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 6) w której  przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na  swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami;  7) w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena  została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie  może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od  wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli; 8) w  której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w  celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli przedsiębiorca  świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument  żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do  wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy  przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy;  9) w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne  albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu,  jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 10) o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę; 11) zawartej w drodze aukcji publicznej;  12) o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów  mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług  związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub  kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia  usługi; 13) o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane  na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za  wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i  po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia  od umowy.
WZÓR OŚWIADCZENIA O ODSTĄPIENIU OD UMOWY ZAKUPU
Oświadczenie o odstąpieniu od umowy:
  (Oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)  
  [DANE SPRZEDAJĄCEGO] ……………………………. ……………………………. …………………………….  
   Ja……………………………….niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy  sprzedaży następującej/ych rzeczy  ……….…………………………………………………………………………………………………………. . Data zawarcia umowy to ………………………………………., data odbioru ……………………………………………….… .  
  Imię i nazwisko………………………………………………………….   Adres …..…………………….……..…………………………………….   Data…………………………………………………………………………. …….……………………………………………………………………   Podpis (tylko jeżeli formularz jest wysłany w wersji papierowej)
Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy:
W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru

O sprzedającym
lelumeble
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

52

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,8

Koszt wysyłki

4,8

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

Kontakt

  • 518 848 965
  • 12 259 22 29
poniedziałek - piątek
08:00 - 16:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

 

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas  sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby  zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był  najwyższej jakości. 

Dzięki zaangażowaniu naszych pracowników, którzy chętnie udzielają porad, zakupy u nas stają się czystą przyjemnością.


 W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu  pod adresem email kontakt@lelumeble.pl lub telefonicznie pod numerem 518 848 965


 

Serdecznie zapraszamy!

LeLumeble.pl - Polski Producent Mebli

Pozostałe informacje

Na specjalne zamówienie możemy zmieniać rozmiary naszych mebli.