BitDefender Internet Security 5 PC / 1 rok NOWA (6542490195)

zakończona
179,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
 • lokalizacja: Kielce
 • czas wysyłki: do 2 dni
 • stan: nowy
 • rodzaj: klucz
 • platforma: tylko dla platformy PC
+48 666 638 333
pawel@nextforensics.­pl
/NEXTforensics
Specyfikacja Produktu
BitDefender Internet Security
5 PC / 1 ROK

Oprogramowanie z oficjalnej, polskiej dystrybucji, objęte polską pomocą techniczną, uprawniające do zakupu kontynuacji na kolejne okresy licencjonowania.

 • Wersja produktu: ESD (elektroniczna)
 • Ilość stanowisk: 5 komputerów
 • Okres licencji: 1 rok
 • Przeznaczenie: Dom i Firma
 • Typ licencji: NOWA
 • Wersja językowa: POLSKA

Wymagania systemowe: Systemy Operacyjne: Microsoft Windows 7(SP1), Microsoft Windows 8, Microsoft Windows 8.1, Microsoft Windows 10, CPU: Procesor Dual Core 1.6 GHz, Pamięć (RAM): 1 GB, Wolna przestrzeń na dysku: 1 GB wolnego miejsca (minimum 800 MB na dysku systemowym).

Cena: 179.00 zł
Opis Produktu

Bitdefender jest najlepszym antywirusem przeciwko e-zagrożeniom. Opiera się na nagradzanej technologii PRODUKTU ROKU i używa maszynowego uczenia się do walki z cyberzagrożeniami nie wpływając na wydajność urządzenia. Wyjątkowo łatwy w obsłudze, automatycznie podejmuje najlepsze decyzje o zabezpieczeniach, w tym o ochronie danych, zabezpieczeniach płatności i ochronie prywatności.

Firewall

Nowa wersja zapory zwiększa skuteczność wykrywania włamań, skutecznie ruchu przychodzącego i wychodzącego nawet przy połączeniu z siecią poprzez WiFi.

Potężny Antyphishing

Bitdefender skanuje i blokuje strony internetowe, które próbują ukraść dane finansowe, takie jak hasła lub numery kart kredytowych, albo podszywają się pod zaufane strony.

Antyspam

Zatrzymuje niepożądane wiadomości e-mail przed dotarciem do skrzynki odbiorczej, teraz w pełni oparty jest o technologię Cloud.

Asystent Rodzica

Blokuje nieodpowiednie treści, ogranicza przeglądane strony, gry online oraz wszelkie inne działania internetowe w określonych godzinach i powiadamia użytkownika o tym, że dziecko próbuje ominąć reguły. Dzięki aplikacji na Androida monitoruje także gdzie znajduje się dziecko i informuje użytkownika, gdy dziecko się przemieści.

Bitdefender Autopilot

Zapewnia bezproblemowe działanie antywirusa poprzez optymalne decyzje związane z bezpieczeństwem. Oznacza to brak wyskakujących okienek, brak alertów i ustawiania opcji.

Ochrona ransomware

Bitdefender blokuje wszystkie rodzaje nawet nowe i nieznane ransomware, zagrożenie, które szyfruje pliki użytkownika i żąda okupu za jego osobiste pliki. Możesz wybrać foldery, które chcesz chronić.

Sieć najbardziej zaawansowanego cyberbezpieczeństwa

Dziesiątki zaawansowanych technologii w chmurze łączy swoje kompetencje, umożliwiając szybkie skanowanie i superwydajną walkę z zagrożeniami.

Bitdefender Photon

Innowacyjna, ekskluzywna technologia, która w widoczny sposób poprawia szybkość i wydajność w ciągu kilku godzin przez stopniowe dopasowywanie do komputera.

Szybki skaner zagrożeń

Za pomocą jednego kliknięcia, skaner podatności automatycznie ostrzega o przestarzałym lub podatnym na zagrożenia oprogramowaniu, brakujących poprawkach zabezpieczeń systemu Windows i potencjalnie niebezpiecznych ustawieniach systemowych.

Tryby: gry, filmu, pracy

Bitdefender pozwala Ci skupić się na tym, co robisz. Wykrywa, kiedy grasz, pracujesz, czy oglądasz film i czasowo wyłącza wyskakujące okienka, dopasowuje ustawienia wizualne i zatrzymuje niepotrzebne programy w tle.

Pancerne zabezpieczenie dla transakcji online

Nie martw się o phishing lub wszelkiego rodzaju oszustwa online, kiedy robisz zakupy, przelewy, czy po prostu surfujesz po Internecie. Bitdefender może odfiltrować nieodpowiednie treści.

Aktywna kontrola zagrożeń

Technologia wykrywania behawioralnego działa, jako dodatkowa warstwa ochronna monitorując stale aktywne programy i oznacza podejrzane działania.

USB Immunizer

Immunizer USB uodparnia komputer na wirusy przenoszone na wymiennych dyskach Flash Drive. Przy podłączeniu dysku do komputera program wyłączy funkcję Autorun, której uruchomienie może spowodować zainfekowanie komputera.

Wielokrotnie nagradzany

Oprogramowanie firmy Bitdefender zdobyło wiele nagród i wyróżnień, w tym tytuł: "Wybór redakcji" PC Mag, wyróżnienia recenzentów takich jak CNET, Laptop Magazine, PC Pro, Webuser, PC Achat i Micro Actuel i najlepsze wyniki w testach wiodących organizacji branżowych łącznie z AV-Comparatives i VB100. Od kilku lat znajduje się w ścisłej czołówce testów najlepszego oprogramowania.


Informacje o wysyłce

Wysyłki licencji realizowane są w ciągu 24 - 48 godzin w dni robocze od momentu zaksięgowania płatności (na naszym koncie bankowym lub przy zapłacie PayU). Klient otrzymuje na adres email klucz produktu oraz link do pobrania oprogramowania.

Każ­da licencja generowana jest na indywidualne dane Klienta u oficjalnego, polskiego dystrybutora.
Przestrzegamy przed tanimi, nielegalnymi licencjami uzyskiwanymi z generatorów, które zwykle po jakimś czasie przestają działać!

 • Koszt przesyłki elektronicznej:
 • 0 PLN

Faktury i płatności

Płatności można dokonywać przez system PayU lub bezpośrednio na nasze konto bankowe. W przypadku tradycyjnego przelewu bankowego w tytule wpłaty prosimy o podanie nazwy użytkownika Allegro.
Do każdego zamówienia dołączona jest faktura VAT w formie elektronicznej.

 • 10 1140 2004 0000 3302 7624 6336
 • NEXTforensics Kakonin 45a, 26-004 Bieliny

Dane kontaktowe
NEXTforensics
Paweł Grzegorczyk
Kakonin 45a
26-004 Bieliny
NIP: 6572663354

+48 666 638 333
pawel@nextforens­ics.pl
/NEXTforensics


Sprawdź także inne nasze aukcje:
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • mBank 10 1140 2004 0000 3302 7624 6336
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 2 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

Nasza oferta na portalu Allegro skupia się na sprzedaży oprogramowania. Doświadczenie i pasja oraz indywidualne podejście do każdego Klienta pozwala nam zaoferować najwyższą jakość świadczonych usług. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu - rzeczowo i skrupulatnie odpowiemy na każde Twoje pytanie.

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
darmowy zwrot
 
1. Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa Klient, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyny w terminie 14 dni od otrzymania zamówionego produktu. 2. Zwrotowi nie podlegają świadczenia i produkty, od nabycia których, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa nie można odstąpić (w tym licencje elektroniczne na oprogramowanie które zostały już wygenerowane i przesłane Klientowi). 3. W przypadku zwrotu towaru Klient proszony jest o przesłanie drogą mailową na adres pawel(at)nextforensics.pl lub pocztową w formie pisemnej na adres NEXTforensics Kakonin 45a; 26-004 Bieliny oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy Klient może złożyć na formularzu, który stanowi załącznik do ustawy prawa konsumenckiego, na formularzu odstąpienia od umowy zamieszczonym poniżej lub w innej formie zgodnej z prawem konsumenckim. Formularz odstąpienia od umowy (formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) NEXTforensics Kakonin 45a 26-004 Bieliny NIP: 6572663354 email: pawel(at)nextforensics,pl Ja ..... niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy * / świadczenia następującej usługi /usług *: ..... numer aukcji ..... Data zawarcia umowy to ..... , data odbioru ..... Imię i nazwisko ..... Adres ..... Data ..... ..... (czytelny podpis Klienta) 4. Sklepu zwraca Klientowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostarczenia towarów. 6. Jeżeli Klient wybrał sposób dostawy towarów inny niż najtańszy zwykły sposób dostawy dostępny w sklepie, sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu Klientowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów i zwrócony zostanie koszt wysyłki najtańszej dostępnej formy dostawy oferowanej przez sklep dla zakupionych towarów. 7. W przypadku odstąpienia od umowy, umowa jest uważana za niezawartą. 8. Klient ma obowiązek zwrócić towary niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie towarów przed jego upływem.

reklamacje

1. W przypadku stwierdzenia przez Klienta wady lub uszkodzenia towaru o którym nie było mowy w opisie produktu zamieszczonym na stronie sklepu, Klient powinien niezwłocznie skontaktować się ze sprzedawcą drogą mailową na adres pawel(at)nextforensics.pl w celu ustalenia sposobu dalszego postępowania. 2. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych muszą zawierać niezbędne do jej rozpatrzenia dane w szczególności imię i nazwisko zamawiającego oraz opis przedmiotu reklamacji. 3. Do odsyłanego z powodu reklamacji towaru należy dołączyć wydrukowany i wypełniony formularz reklamacji o treści: Zgłoszenie reklamacyjne sporządzone w dniu ..... 1. Imię i nazwisko wnoszącego reklamację: ..... 2. Adres: ..... 3. Data dokonania zakupu: ..... 4. Nazwa towaru: ..... 5. Ilość zakwestionowanego towaru: ..... 6. Cena brutto: ..... 7. Dokument sprzedaży (w załączeniu) faktura nr: ..... 8. Dokładny opis wad i przedmiotu reklamacji: ..... 9. Data i okoliczności stwierdzenia wady: ..... 10. Żądanie reklamującego (naprawa towaru / wymiana towaru / zwrot pełnej ceny towaru / częściowy zwrot ceny towaru): ..... Oświadczam, że zapoznałem się z warunkami reklamacji określonymi w Regulaminie sklepu, w tym w szczególności z koniecznością dołączenia do niniejszego dokumentu faktury wystawionej w związku ze sprzedażą w/w towarów. Towar odsyła Klient na koszt Sprzedawcy. ..... (czytelny podpis Klienta) 4. Jeżeli otrzymany przez Klienta towar posiada wady lub uszkodzenia powstałe podczas transportu, może on zostać odesłany przez Klienta na adres sklepu. 5. W przypadku reklamacji koszt odesłania i wysłania towaru ponosi sprzedawca towaru. 6. W przypadku uznania reklamacji sklep dokonuje wymiany uszkodzonego produktu na nowy, a gdy ten sposób załatwienia reklamacji nie jest możliwy dokonuje zwrotu zapłaconej przez Klienta kwoty. Podstawą otrzymania zwrotu pieniędzy jest odesłanie do sprzedawcy podpisanej korekty faktury sprzedaży. 7. W przypadku wymiany lub reklamacji zakupionego towaru Klient proszony jest o kontakt mailowy lub telefoniczny ze sprzedającym w celu ustalenia dalszego toku postępowania.