BISZOFIT POŁTAWSKI NA STAWY RWĘ KULSZOWA 250ML (6482944351)

13 dni do końca
cena kup teraz
18,00 zł
z 15 sztuk
Koszty dostawy
 • List ekonomiczny 7,00 zł
 • List priorytetowy 8,00 zł
 • List polecony ekonomiczny 10,00 zł
 • lokalizacja: Kraków
 • czas wysyłki: natychmiast
 • stan: nowy
 • waga (z opakowaniem): 0.35 [kg]

Oficjalny dystrybutor Biszofitu Połtawskiego w Polsce firma Avista

Biszofit Połtawski 250ml Elit

Do Każdego zakupu dołączony jest paragon lub FV.

Jest on w oleistej ciekłej konsystencji, stosowany przede wszystkim do nacierań miejscowych kręgosłupa, kolan, rąk, stawów.

Najczęściej zadawane pytania:

1) Czym różni się biszofit elit 90ml, 250ml od profi 500ml 1000ml?

90ml i 250ml elit jest przeznaczony do nacierań, masażu, ma bardziej lepką konsystencje, zawiera olejek eteryczny z jałowca. 500ml 1000ml służy do miejscowych aplikacji kapieli (do miski) rąk, nóg, dobrze rozpuszcza się w wodzie nie zawiera olejku eterycznego z jałowca.

2) Czym różni się wasz Biszofit Połtawski od biszolinu, biszofitu wołgogradzkiego biszovitu.

--> Przede wszystkim tym, że nasz jest bezpośrednio wydobywany i produkowany na Ukrainie w Połtawie, dzięki czemu kupują państwo produkt oryginalny z największą ilością biszofitu bogatego w cenne minerały.

--> Mają państwo gwarancje oryginalności oraz niezmienionej konsystencji Biszofitu Połtawskiego.

--> Biszofit Połtawski jest wydobywany z odwiertów na głębokości 2,5 km na Ukrainie w Połtawie, gdzie znajduje się jedyne na skale światową miejsce wydobycia z takiej głębokości, co jest niezwykle ważne dla składu minerałów zawartych w Biszoficie. Proszę pamiętać o tym, że nowe źródła Biszofitu nie pojawiają się z dnia na dzień.

3) Który będzie najlepszy: 90ml elit, 1L profi, Biszofit chłodzący 100ml, Biszofit rozgrzewający 100ml, wiadro solanka?

Każdy z nich ma odpowiednią konsystencje do zabiegów i różnica polega jedynie na sposobie stosowania oraz dodatkowych składnikach.

4) Czy Biszofit Połtawski jest ekologiczny?

Produkt, który tworzył się setki tysięcy lat, nie miał styczności z powierzchnią zewnętrzną, jest wydobywany z zachowaniem największych standardów z pewnością możemy uznać za ekologiczny.

Przeciwwskazania: indywidualna nietolerancja na którykolwiek ze składników.

Skład: Aqau, Magnesium Chloride, Magnesium sulfate, Sodium chloride, Glycerin, Allantoin, Polysorbate 20, Juniperus commuunis oil, Abies sibirica oil, eucalyptus globulus oil, mentha piperita oil

PROWADZIMY SPRZEDAŻ HURTOWĄ

Rabaty dla hurtowni, sklepów zielarskich, gabinetów medycyny naturalnej.

biuro@biszofit.info

880-526-330

(12) 411-34-25Kopiowanie i rozpowszechnianie zdjęć i opisów zawartych w sklepie jest zabronione i podlega karze (zgodnie z Ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej Dz.U. 94 nr 24 poz.83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz.170 oraz Ustawie o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji Dz.U. nr 47 poz.211.Nie wyrażamy zgody na ich kopiowanie w całości lub w części. Kopiowanie i rozpowszechnianie zdjęć i opisów zawartych w sklepie jest zabronione i podlega karze (zgodnie z Ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej Dz.U. 94 nr 24 poz.83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz.170 oraz Ustawie o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji Dz.U. nr 47 poz.211).

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • FM Bank S.A. 15 2530 0008 2201 1094 4125 0001
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 14,00 zł
kolejna sztuka: 2,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
List polecony priorytetowy 11,00 zł
kolejna sztuka: 2,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
List polecony ekonomiczny 10,00 zł
kolejna sztuka: 2,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 3 dni
List ekonomiczny 7,00 zł
kolejna sztuka: 1,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 3 dni
List priorytetowy 8,00 zł
kolejna sztuka: 1,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: natychmiast
Paczkomaty 24/7 13,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 1-2 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 30,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 1-2 dni
Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: natychmiast
dodatkowe informacje
Przesyłka listem zwykłym ekonomicznym na odpowiedzialność kupującego. ( w razie zaginięcia nie da się jej reklamować na poczcie polskiej)
Wystawiam faktury VAT
Zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

kontakt

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Opis procedury reklamacyjnej Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem allegro@ lavi24.pl lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać: - imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, - datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, - przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, - wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 2. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 3. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. 4. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail. 2. Prawo odstąpienia od umowy Jeśli jesteś konsumentem i dokonałeś zakupu u nas, to możesz odstąpić od umowy w ciągu 14 dni od otrzymania przedmiotu. Aby to zrobić, pisemnie poinformuj nas o odstąpieniu. Masz obowiązek odesłać towar niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia, w którym odstąpiłeś od umowy, W ciągu 14 dni od daty przesłania oświadczenia, sprzedający powinien zwrócić Ci wpłaconą kwotę , może on jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Co więcej, jeżeli wybrałeś sposób dostarczenia przedmiotu inny, niż najtańszy oferowany przez sprzedającego, nie jest on zobowiązany do zwrotu poniesionych przez Ciebie dodatkowych kosztów. Pamiętaj też, że odsyłasz przedmiot na własny koszt oraz ,że Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Produktu będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Produktu. PODSTAWA PRAWNA: ustawa o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.)

reklamacje

FORMULARZA ODSTĄPIENIA OD UMOWY (formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) Avista Witold Korbecki Zabłocie 39 lok.107 30-701 Kraków Ja niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy numer oferty.,nr paragonu. login Allegro Data zawarcia umowy to , data odbioru Imię i nazwisko Adres Data Przesyłkę należy nadać na adres: Avista Witold Korbecki Zabłocie 39 lok.107 30-701 Kraków

pozostałe informacje

3. Brak możliwości odstąpienia od umowy Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje w odniesieniu do umów: 1) o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą klienta; 2) w której cena Towaru zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy; 3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji klienta lub służąca zaspokojeniu zindywidualizowanych potrzeb klienta; 4) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia; 5) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 6) w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami; 7) w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli; 8) w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 9) o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą klienta, przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. 4. Obowiązek dostarczenia rzeczy bez wad Wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie są fabrycznie nowe/chyba że opis wskazuje o czymś innym (np książki, gazety, porcelana). prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. 5. Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur: Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Rzeszowie. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: http:// www.uokik.gov.pl, w zakładce Rozstrzyganie sporów konsumenckich