!! Biologiczna oczyszczalnia ścieków dla 5 os !! (6908284874)

zakończona
6 300,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • waga (z opakowaniem): 160.0 [kg]
 • uszkodzony: nie

Biologiczne oczyszczalnie ścieków

Przydomowe
centrum ekologii

Oferujemy nowoczesną technologię hybrydową – biologiczne oczyszczalnie ścieków.
Sprzedajemy i montujemy przydomowe oczyszczalnie oparte na złożu biologicznym i osadzie czynnym. Taka konstrukcja gwarantuje skuteczną pracę nawet wtedy, gdy zabraknie prądu lub przy nieregularnych dopływach ścieków.
Grand System z Mińska Mazowieckiego to 10 lat gwarancji producenta, wsparcie doświadczonych specjalistów i skuteczny sposób na ochronę środowiska w Twoim domu!


Jak działają przydomowe oczyszczalnie?

Nasze biologiczne oczyszczalnie ścieków są oparte na systemie hybrydowym – złożu biologicznym i osadzie czynnym. Taka konstrukcja gwarantuje skuteczną pracę nawet wtedy, gdy zabraknie prądu lub przy nieregularnych dopływach ścieków. Jak to działa?
 1. W osadniku wstępnym ścieki poddawane są sedymentacji – siłą grawitacji oddzielane są zawieszone w nich ciała stałe. Następnie zgromadzone w osadzie czynnym mikroorganizmy rozkładają zawarte w ściekach substancje i związki organiczne.
 2. Następnie z osadnika wstępnego mieszanina ścieków z osadem czynnym przepływa grawitacyjnie do napowietrzanej komory nitryfikacji. Tutaj zajmują się nimi bakterie tlenowe, które dzięki cyklicznemu napowietrzaniu mogą dokonać kolejnego rozkładu substancji organicznych i biodegradacji zanieczyszczeń.

  Konstrukcja przydomowej biologicznej oczyszczalni ścieków gwarantuje cykliczne namnażanie się nowych szczepów bakterii. Dzięki temu cały proces za każdym razem przebiega stabilnie, sprawnie i skutecznie.

 3. Ostatni etap odbywa się w komorze klarowania, gdzie mieszanka ścieków i osadu czynnego poddawana jest ponownej sedymentacji. Stąd oczyszczone ścieki odpływają do odbiornika – rowu, rzeki, studni chłonnej lub drenażu.

Montaż

Dodatkowo oferujemy montaż zakupionych u nas przydomowych biologicznych oczyszczalni ścieków. Usługę wyceniamy po wstępnych oględzinach, a na wycenę wpływa m.in. położenie, odległość instalacji od budynku i sposób zagospodarowania odpływu.

Pomagamy w załatwieniu niezbędnych formalności – np. zgłoszenia budowy obiektu budowlanego niewymagającego pozwolenia na budowę ( pobierz wzór ).

Gwarancja

Udzielamy 10-letniej gwarancji producenta na sprzedawane przez nas zbiorniki.
Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych.
Kontakt
* Tel.Kom. 608 017 149
* Mail. oczyszczalnie@grand-­system.pl
Wysyłka
* Odbiór osobisty.
* Dowóz + montaż. Oferujemy dowóz zakupionych oczyszczalni, koszt uzależniony jest od odległości. Do 100 km w cenie towaru. Koszt montażu ustalany indywidualnie.
Płatności
* Przelew. Przedpłata na konto
* Gotówka. Płatność przy odbiorze towaru
Regulamin
Przypominamy, że proponujemy również montaż zakupionych przydomowych oczyszczalni. Usługę tę wyceniamy każdorazowo indywidualnie, po dokonaniu oględzin.

Pomożemy Ci wybrać urządzenie oraz sposób odprowadzania ścieków idealnie dopasowane do potrzeb Twojego domu przy uwzględnieniu warunków gruntowych oraz przepisów prawa budowlanego.
Napisz do nas i umów się na wizytę!

Kontakt

Nasi pracownicy pomogą Ci wybrać urządzenie idealnie dopasowane do potrzeb Twojego domu. Oferujemy również montaż przydomowych biologicznych oczyszczalni ścieków – napisz do nas i umów się na wizytę!
Grand System sp. z o.o.
ul. Kazikowskiego 3c
05-300 Mińsk Mazowiecki
Zapraszamy do kontaktu klientów nie tylko z woj. mazowieckiego
W dni robocze od 8 do 18.
GCS-AP2-R
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
dodatkowe informacje
Możliwy dowóz przez sprzedającego, koszt ustalamy w zależności od odległości.
Wystawiam fakturę VAT