BIOLOGICZNA OCZYSZCZALNIA BIO DUO HYBRYDA 4 (6911942175)

6 dni do końca
cena kup teraz
6 815,00 zł
z 20 sztuk
Raty PayU tylko dla zakupów przez koszyk o wartości od 300 zł do 20 000 zł
KONTAKT

AtmaONE
ul. Konstytucji 3 Maja 12/31
28-200 Staszów
tel.: 880 119 600
E-mail: biuro@atmaone.pl

wodmaxat@gmail.com

PŁATNOŚĆ

Przyjmujemy płatności PayU

DOSTAWA

Dostawa na terenie całego kraju - skontaktuj się w celu ustalenia szczegółów.

OFERUJEMY

Gwarancja na zbiornik

Instalacja oczyszczalni u klienta

Wsparcie wykwalifikowanego personelu

Ceny producenta

Przydomowa Biologiczna
Oczyszczalnia Ścieków
BIO DUO HYBRYDA 4

Dowiedz się jak działa oczyszczalnia hybrydowa


TERAZ TYLKO 6715 zł.

oczyszczalnia dla 4 osobowej rodziny

Oczyszczalnia Hybrydowa:

Hybrydowe oczyszczalnie ścieków przeznaczone są do oczyszczania ścieków bytowo-gospodarczych­, na każde warunki gruntowo-wodne. Bio DUO-Hybryda to mechaniczno-biologic­zna, hybrydowa oczyszczalnia ścieków, działające na zasadzie niskoobciążonego osadu czynnego i samoczyszczącego fluidalnego złoża biologicznego. Jest to skuteczne, trwałe i tanie w eksploatacji rozwiązanie przeznaczone w miejscach pozbawionych dostępu do systemu kanalizacji zbiorczej.
Dzięki zastosowaniu podwójnej technologii hybrydowej - niskoobciążony osad czynny + samoczyszczące fluidalne złoże biologiczne w dwóch niezależnych od siebie bioreaktorach – oczyszczalnia Bio DUO-Hybryda osiąga bardzo wysoki stopień redukcji zanieczyszczeń.

Systemy hybrydowe obecnie uznawane są za jedną z najbardziej skutecznych technologii oczyszczania ścieków, a przy tym mało wrażliwych na niekorzystne warunki pracy.

Systemy takie są dużo bardziej odporne na przeciążenia hydrauliczne, zmienne ilości dopływających ścieków i mogą przyjąć większy ładunek zanieczyszczeń niż system klasyczny (z osadem czynnym), ze względu na możliwość zgromadzenia większej ilości biomasy w dwóch postaciach. Są również odporne na okresowe braki prądu, wahania temperatury i chwilowy brak dopływu ścieków.

Dane oczyszczalni:

Typ oczyszczalni Bio DUO-Hybryda 4 (BDH 4)
Pojemność oczyszczalni 2500 L
Przeznaczenie/ilość RLM dla 4 osób
Przepustowość 0,6 m3/d
Zapotrzebowanie energii elektrycznej 0,76 kWh/d

W skład podstawowej oczyszczalni wchodzą:

 • pięciokomorowy zbiornik z PEHD o pojemności 2500L zawierający kompletne wyposażenie technologiczne;
 • fluidalne złoże biologiczne, węże i dyfuzory napowietrzające, system recylkulacji osadu;
 • komplet nadstawek zbiornika o wysokości 50cm;
 • moduł sterujący umieszczonym na większej nadstawce zbiornika zawierający: centralę sterującą pracą oczyszczalni, dmuchawa napowietrzająca o mocy 40W;
 • kompletna dokumentacja techniczna oczyszczalni zawierająca instrukcję obsługi, warunki gwarancyjne, certyfikaty i deklaracje;

PODWÓJNA MOC DWÓCH REAKTORÓW!!!

 • Dwa reaktory biologiczne – każdy reaktor posiada niskoobciążony osad czynny + samoczyszczące fluidalne złoże biologiczne w dwóch niezależnych od siebie komorach.
 • Równomierne i stabilne oczyszczanie ścieków przez co uzyskujemy wyższą redukcję zanieczyszczeń zawartych w ściekach niezależnie od pory roku.
 • Małe gabaryty- tania i szybka instalacja - mała powierzchnia niezbędna do jej montażu.
 • Bardzo długa żywotność i niezawodność urządzeń.
 • Możliwość gospodarczego wykorzystania ścieków oczyszczonych.
 • Brak konieczności dawkowania biopreparatów.
 • Niskie zużycie energii elektrycznej przekładające się na niewielkie koszty eksploatacji.
 • Oczyszczalnie można montować w trudnych warunkach gruntowo-wodnych.
 • Możliwość indywidualnej konfiguracji wyposażenia.

Oczyszczalnia posiada oznakowanie CE – została przebadana przez europejską notyfikowaną jednostkę badawczą na zgodność z normą PN – EN 12566-3+A2:2013 zapewniająca wysoką skuteczność oczyszczania potwierdzoną badaniami.
Oczyszczalnie produkowane są zgodnie z najnowszą normą, która pozwala uzyskać dotację na budowę przydomowej oczyszczalni ścieków.

30lat gwarancji na zbiornik
i 10lat na wyposażenie
Największa tego typu gwarancja
na rynku

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 03 9431 0005 2001 0025 8397 0001
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 300,00 zł
kolejna sztuka: 250,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

WODMAX
Konstytucji 3 Maja 12/31
28-200 Staszów
NIP: 8661258998
REGON: 364775868
Zajmujemy się sprzedażą oraz montażem przydomowych oczyszczalni ścieków. W naszej ofercie znajdą Państwo również: - instalacje wodno- kanalizacyjne - instalacje centralnego ogrzewania - przyłącza wodne i kanalizacyjne i inne usługi związane z gospodarką wodno-ściekową. WODMAX ul. Konstytucji 3 Maja 12/31, 28-200 Staszów NIP: 866 125 89 98 REGON: 364775868 MASZ WIĘCEJ PYTAŃ? ZADZWOŃ! Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu! NIE WAHAJ SIĘ, ZADZWOŃ, ZAPYTAJ! 880 119 600 wodmaxat@gmail.com ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

kontakt

 • 880 119 600
  Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu!

reklamacje

1.Wszelkie reklamacje dotyczące Usług należy zgłaszać na adres e-mail: wodmaxat@gmail.com lub pocztą na adres: WODMAX Grzegorz Gondek, ul. Konstytucji 3 Maja 12/31, 28-200 Staszów, w terminie 7 dni od daty ujawnienia się przyczyn reklamacji. 2.Rozpatrywane będą wyłącznie reklamacje złożone w języku polskim. 3.Zgłoszenie reklamacyjne powinno zawierać informacje w zakresie następujących danych Klienta składającego reklamację: a)imię i nazwisko/firma; b)adres poczty elektronicznej bądź adres zamieszkania i adres do korespondencji; c)przedmiot reklamacji; d)dokładny opis reklamowanej Usługi; e)przyczynę reklamacji. 4.Reklamacje wynikające z nieznajomości niniejszego Regulaminu i/lub przepisów obowiązującego prawa, jak również reklamacje zawierające nieprawidłowe lub niepełne dane wymagane zgodnie z ust. 3 powyżej, a także reklamacje zawierające niecenzuralne lub obelżywe słownictwo, nie będę uwzględniane. 5.Reklamacje rozpatrywane będą przez WODMAX w terminie 21 dni roboczych od daty doręczenia reklamacji. 6.O sposobie rozpatrzenia reklamacji osoba składająca reklamację poinformowana zostanie pocztą elektroniczną lub pocztą zwykłą. 7.Klient będący konsumentem może odstąpić od Umowy w terminie 10 dni od dnia dostarczenia towaru poprzez złożenie pisemnego oświadczenia o odstąpieniu Usługodawcy pod adresem: WODMAX Grzegorz Gondek, ul. Konstytucji 3 Maja 12/31, 28-200 Staszów. Do zachowania terminu wystarczy prawidłowe wysłanie oświadczenia w tym terminie. 8.W przypadku skutecznego odstąpienia od Umowy przez konsumenta, Umowę uważa się za niezawartą, a Strony zwracają sobie nawzajem, to co świadczyły, w niezmienionej formie, w terminie do 14 dni. 9.Uprawnienie do odstąpienia od Umowy nie dotyczy zamówienia towarów na specjalne życzenie, a więc Usług, których właściwości zostały przez konsumenta określone lub które są ściśle związane z jego osobą (stosownie do treści art. 10 ust. 3 pkt 4 i 5 ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Nr 22 poz. 271 z późn. zm.)).

pozostałe informacje

WODMAX - twój najlepszy instalator! Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą. Zajmujemy się sprzedażą oraz montażem przydomowych oczyszczalni ścieków. W naszej ofercie znajdą Państwo również: - instalacje wodno- kanalizacyjne - instalacje centralnego ogrzewania - przyłącza wodne i kanalizacyjne i inne usługi związane z gospodarką wodno-ściekową. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Dzięki temu możemy określić realne koszty realizacji inwestycji/zakupu oraz wybrać odpowiednie rozwiązanie techniczne. Nasze usługi są wykonane z najwyższą dokładnością - zarówno technicznie jak i wizualnie. Udzielamy również wsparcia w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych na budowę przydomowej oczyszczalni ścieków.