BIOGEL*PREPARAT WZMACNIAJĄCY PŁYTKĘ PAZNOKCIA 15ml (7113121378)

1 osoba kupiła 1 sztukę
3 dni do końca
cena kup teraz
25,00 zł
z 998 sztuk
Dostawa
 • Paczka48 9,00 zł
 • Przesyłka kurierska 13,00 zł
 • Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie 14,00 zł
 • lokalizacja: Łódź, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Nie wystawiam faktury
 • waga (z opakowaniem): 0.2 [kg]

opis


Agnieszka Adamczyk
tel.503339599


GG: 7721817

dadmczyk10@wp.pl

Przedpłata
list priorytet -8zł
Pobranie poczta - 15zł
Paczka kurier - 13 zł
Pobranie kurier - 15 zł

Wpłata na konto

ING Bank Śląski
33 1050 1461 1000 0090 7425 2041
 1. Na wpłatę czekam do 14 dni Po upływie tego terminu wysyłam odpowiedni komentarz,
 2. W tytule przelewu podaj swój nick z allegro,
 3. Po wygranej aukcji koniecznie poinformuj mnie o wyborze swoich kolorów,
 4. Proszę również o informacje o sposobie wysyłki (wpłata na konto lub za pobraniem),
 5. Komentarz wystawiam jako drugi.BIOGEL

NAIL CARE PROGRAM

PREPARAT WZMACNIAJĄCY PŁYTKĘ PAZNOKCIA
ZAWIERA AKTYWNĄ L-CYSTEINĘ

15ml

BIOGEL® jest preparatem służącym do natychmiastowej poprawy kondycji ultra cienkich i słabych paznokci. Jest przeznaczony dla paznokci szczególnie łamliwych i kruchych. Powinien być stosowany m.in. po każdorazowym zdjęciu tipsów i paznokci akrylowych, jak również dla normalnej, profilaktycznej ochrony płytki paznokciowej przed niekorzystnymi warunkami zewnętrznymi. Może być używany jako naturalny lakier oraz jako podkład pod emalię kolorową.

Preparat ma supernowoczesną formułę formaldehydową zupełnie odmienną od dotychczas stosowanych preparatów ochronnych. Nie tylko utwardza, ale też uzupełnia płytkę paznokcia i biologicznie oddziałuje na kreatynę (podstawowy budulec paznokcia) w taki sposób, że zmienia jej strukturę i wzmacnia ją. Tworzy mocny szkielet paznokcia, który staje się odporny na urazy i uszkodzenia. Preparat zawiera szereg aktywnych składników m.in. naturalną L-cysteinę, która biologicznie odnawia paznokieć, zwiększając jego przyrosty i grubość.

CEL

BIOGEL® jest odżywką przeznaczoną dla osób z poważnie osłabionymi paznokciami, które wymagają intensywnego, leczniczego programu wsparcia.

WYNIKI

Dodatkowym rezultatem użycia preparatu jest jego zdolność do ukrywania zażółceń i przebarwień. Nowa struktura kreatyny w paznokciu utrzymuje się przez długi czas po zakończeniu użycia preparatu i utrzymuje się aż do odrośnięcia nowej płytki paznokciowej.

Głównym składnik budulcowy paznokci i naskórka wokół paznokci jest keratyna. Jest to naturalny związek o bardzo zróżnicowanym składzie aminokwasów, z których powstają łańcuchy polipeptydowe. W keratynie występują: cystyna, arginina, glicyna, tyrozyna, fenyloalanina, lizyna oraz inne aminokwasy.

CO WPŁYWA NA STAN PAZNOKCI?

Cysteina(nazwa skrótowa Cys) jest aminokwasem kodowanym, endogennym, wchodzącym w skład wielu białek, zawierającym grupę tiolową, dzięki której jest zdolna do tworzenia mostków siarczkowych - jednego z czynników wpływających na trzeciorzędową strukturę białek. Jest pochodną kwasu alfa-aminopropionowego, w którego cząsteczce jeden z atomów wodoru został zastąpiony grupa sulfhydrylową -SH. Utlenianie tlenem z powietrza dwóch cząsteczek cysteiny, wskutek odebrania dwóch atomów wodoru z grup -SH – powstaje nowy aminokwas – cystyna i cząsteczka wody. Istnienie cysteiny w strukturze białka umożliwia pofałdowanie łańcucha cząsteczki (powstają mostki siarczkowe). Występuje w białkach włosa, naskórka i paznokci. Niedobór tego aminokwasu zawsze będzie się więc objawiała w pierwszej kolejności zaburzeniami rogowacenia, kruchością włosów, łamliwościa płytek paznokciowych, rozwarstwianiem się paznokci, rozdwajaniem końcówek włosa. Glutation również zawiera w budowie cysteinę, a pełni on nie małą rolę w naszym ustroju. Białkiem bogatym w cysteinę jest kazeina.

Aminokwasy - powinny być regularnie dostarczane paznokciom, ponieważ są niezbędne do ich wzrostu. Wykazano eksperymentalnie u zwierząt, że wśród niedoborów aminokwasów największą rolę pełni niedobór cystyny i jej składowej – cysteiny. To te aminokwas są głównie odpowiedzialny za ogólny stan i kondycję płytki paznokciowej. Niedobór cysteiny można łatwo poznać, po tym, że paznokcie tracą połysk i stają się cienkie i matowe. Przy dłuższym, utrzymującym się braku równowagi aminokwasowej może dojść do poważnego uszkodzenia płytki a nawet jej zaniku. Do tej pory kurację L-cysteinową stosowano prawie wyłącznie w postaci środków przyjmowanych doustnie. Stworzenie nowej jakości L-cysteiny, zdolnej do przenikania w głąb płytki paznokciowej otworzyły nowe możliwości w kosmetyce. BIOGEL® jest pierwszym preparatem pozwalającym w sposób zupełnie nieinwazyjny na natychmiastową, znaczną poprawę kondycji paznokci.

Węglowodany - paznokcie potrzebują prawidłowych ilości energii w ich postaci, ponieważ charakteryzują się wysokim metabolizmem. Macierz płytki, z której kształtuje się paznokieć, należy do najszybciej rosnącej tkanki człowieka. Dlatego też, należy cały czas pamiętać o zdrowej i urozmaiconej diecie.

Witaminy - Paznokcie są bardzo wrażliwe na ich niedobory, szczególnie na niedobór witaminy A. przy nieodpowiedniej ilości tej witaminy (niedoborze lub nadmiarze) płytka paznokciowa człowieka staje się bardzo słaba, sucha i łamliwe. BIOGEL® zawiera w swoim składzie również m.in. witaminy z grupy A i B.

Mikroelementy - ich niedobór ma duży wpływ na wzrost paznokci. Do najważniejszych mikroelementów mających wpływ na paznokcie oprócz cynku i miedzi zalicza się żelazo, żelazo, miedź. Pamiętając o tym w skład preparatu uzupełniono o żelazo, wspomagające działanie L –cysteiny

SPOSÓB UŻYCIA

Przy stosowaniu leczniczym – 2-3 razy w roku przez okres około 3 tygodni, - malując minimalnie 2 razy w tygodniu (oczywiście zmywając poprzednią warstwę).

przy stosowaniu wzmacniającym – nanieść na paznokieć i uzupełniać w miarę potrzeby (bez zmywania)

Ostrzeżenie: Preparat łatwopalny.
Chronić przed dziećmi. Unikać kontaktu z oUWAGA, GRATISY!!!

DO ZAKUPÓW za 20 zł

DODAJE WORECZEK STRUNOWY PLASTRÓW
JAKO GRATIS !!! Przy zakupie powyżej 100zĹ i wpłacie na konto wysyłka GRATIS!!! ZAPRASZAMY DO ZAKUPU NA NASZYCH AUKCJACH!


Zobacz nasze pozostałe aukcje:

Strona "o mnie" Wszystkie aukcje

PaneleAllegro.pl


Dostawa i płatność
od 9,00 zł

Lokalizacja: Łódź, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
13,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
2 dni robocze
Paczka48
pierwsza sztuka
9,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
200
czas realizacji
3 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
1 dzień roboczy

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
15,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
200
czas realizacji
2 dni robocze
Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie
pierwsza sztuka
14,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
200
czas realizacji
3-4 dni robocze
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
1 dzień roboczy
Dodatkowe informacje

ODBIOR OSOBISTY W CENTRUM HANDLOWEGO " PIASKI" NA RETKINI UL.WYSZYNSKIEGO 7A . tel.502325958 lub 503339599

Punkty odbioru

CENTRUM PIASKI BOX 3A
Wyszyńskiego7a
94-032 łódź
woj. łódzkie
email: dadamczyk9@wp.pl

płatność kartą i gotówką
do odbioru w 2 dni robocze
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Gwarancja
12 miesięcy

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

12 miesięcy
Dodatkowe informacje

 

Towar  reklamowany proszę odesłać na adres :

Hurtownia Allepaznokcie-Piaski
ul Wyszyńskiego 7 A 
Boks 1 (piwnica)
94-042 Łódź

Nr zamówienia który państwo otrzymali podczas dokonania zakupów jest przez nas traktowany jako "karta gwarancyjna" ważna przez okres trwania gwarancji.

Ujawnione w okresie gwarancji wady będą usunięte bezpłatnie w terminie nie dłuższym niż 30 dni roboczych od daty dostarczenia urządzenia .

Koszt dostarczenia urządzenia do serwisu ponosi kupujący , jeśli reklamacja była zasadna sprzedający zwraca koszt wysyłki na podane przez klienta konto nie wiecej jednak jak 13 zł (wysyłka pocztą polską, przesyłka ekonomiczna do 5kg),   koszty dostarczenia urządzenia po naprawie ponosi sprzedający pod warunkiem iż reklamacja gwarancyjna była uzasadniona, jeśli NIE koszt ponownej wysyłki produktu ponosi kupujący. 

W przypadku stwierdzenia usterki , należy dokładnie opisać występujące problemy oraz podać dokładne dane do kontaktu ( adres zwrotny , numer telefonu ) w/w dokument należy załączyć do reklamowanego urządzenia , w przypadku braku opisu usterki uszkodzony sprzęt nie będzie naprawiony i zostanie odesłany do nadawcy na jego koszt .

W przypadku stwierdzenia uszkodzenia zawartości paczki koniecznie należy  spisać protokół w obecności kuriera który ten dokument musi podpisać. Pismo należy dołączyć do uszkodzonego przedmiotu.

Urządzenie należy dostarczyć czyste i w orginalnym opakowaniu.

Sprzęt brudny nie będzie naprawiony i zostanie odesłany na koszt nadawcy

Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Sprzedaż Hurtowa I Detaliczna Adamczyk Agnieszka
Wyszyńskiego 7 a
94-042 Łódź
Dodatkowe informacje

Towar reklamowany proszę odesłać na adres : Hurtownia Allepaznokcie-Piaski ul Wyszyńskiego 7 A Boks 1 (piwnica) 94-042 Łódź Nr zamówienia który państwo otrzymali podczas dokonania zakupów jest przez nas traktowany jako "karta gwarancyjna" ważna przez okres trwania gwarancji. Ujawnione w okresie gwarancji wady będą usunięte bezpłatnie w terminie nie dłuższym niż 30 dni roboczych od daty dostarczenia urządzenia . Koszt dostarczenia urządzenia do serwisu ponosi kupujący nie odbieramy paczek za pobraniem , jeśli reklamacja była zasadna sprzedający zwraca koszt wysyłki na podane przez klienta konto nie wiecej jednak jak 13 zł (wysyłka pocztą polską, przesyłka ekonomiczna do 5kg), koszty dostarczenia urządzenia po naprawie ponosi sprzedający pod warunkiem iż reklamacja gwarancyjna była uzasadniona, jeśli NIE koszt ponownej wysyłki produktu ponosi kupujący. W przypadku stwierdzenia usterki , należy dokładnie opisać występujące problemy oraz podać dokładne dane do kontaktu ( adres zwrotny , numer telefonu ) w/w dokument należy załączyć do reklamowanego urządzenia , w przypadku braku opisu usterki uszkodzony sprzęt nie będzie naprawiony i zostanie odesłany do nadawcy na jego koszt . Urządzenie należy dostarczyć czyste i w orginalnym opakowaniu. Sprzęt brudny nie będzie naprawiony i zostanie odesłany na koszt nadawcy

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

sprzedaż hurtowa i detaliczna Agnieszka Adamczyk
Wyszyńskiego 7a
94-042 Łódź

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

ZWROT TOWARU BEZ PODANIA PRZYCZYNY: Zgodnie z Ustawą o ochronie niektórych praw konsumentów (...) z dnia 30 maja 2014 r. (Dz. U. z 2014 r. Poz 827), Kupującemu, który dokonał zakupu bez możliwości licytacji przysługuje prawo do zwrotu towaru w terminie 14 dni od dnia otrzymania przesyłki, bez podawania przyczyn. Prawo to dotyczy konsumentów, czyli osób fizycznych. Należy wypełnić formularz i odesłać nam go wraz z niechcianym towarem. Brak tego dokumentu znacznie wydłuży proces zwrotu pieniędzy Jeśli otrzymany towar nie spełnia Państwa oczekiwań, istnieje możliwość skorzystania z tego prawa. W tym celu prosimy wysłać towar na nasz adres korespondencyjny: Hurtownia Allepaznokcie-Piaski ul Wyszyńskiego 7 A Boks 1 (piwnica) 94-042 Łódź

O sprzedającym
darek1184
99,1%
kupujących poleca tego sprzedającego

876

 

6

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

Kontakt

 • 502325958
 • 426481093
poniedziałek - piątek
10:00 - 18:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Hurtownia Allepaznokcie Retkinia rozpoczęła swoją działalność w 2005 roku.  Głównym celem naszej działalności jest zagwarantowanie kompleksowej usługi poprzez bogatą ofertę wysokiej jakości produktów, skierowanych do osób z branży kosmetycznej i fryzjerskiej. Wyróżniamy się wysokimi standardami obsługi klienta, którzy mogą liczyć nie tylko na rozbudowaną ofertę, lecz również na profesjonalne doradztwo. Chcąc ułatwić klientom wybór produktów, dokładamy wszelkich starań, aby strona internetowa była przejrzysta. Dzięki kategoriom produktów, zainteresowani w krótkim czasie odnajdą preferowaną ofertę. Od kilku lat z doskonałym rezultatem pracujemy z gronem specjalistów należących do branży kosmetycznej i fryzjerskiej, którzy cenią sobie poziom naszych usług. Pozytywne opinie dotychczasowych Klientów gwarantują Ci najwyższą jakość, bezpieczeństwo i zadowolenie ze współpracy z nami.

Pozostałe informacje

HURTOWNIA ALLEPAZNOKCIE    Łódź Centrum Piaski ul Wyszyńskiego 7 A  Boks 3a (piwnica) 94-042 Łódź