Bielizna DOREANSE : MAJTKI 1355 : S : WZOREK (6912073997)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
20,00 zł
z 2 sztuk
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 10,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 15,00 zł
Zakupy od 200 zł wysyłka gratis
 • lokalizacja: łodź, Polska
 • stan: nowy
 • faktura: Nie wystawiam faktury
 • rozmiar: S
 • kolor: wielokolorowy
 • marka: Inna marka
 • fason: slipy
 • waga (z opakowaniem): 0.2 [kg]
 • dostawa z Polski: tak

model 1355

MAJTKI : S : WZOREK

Oryginalne slipy męskie wykonane z wysokogatunkowgo materiału.

Dopracowany pod każdym względem krój daje wysoki komfort noszenia,

a staranne wykończenie i materiał z jakiego został wykonany oferowany model - niewątpliwą trwałość.

Miły i delikatny w dotyku, dzięki czemu daje uczucie wyjątkowego komfortu.

Skład surowcowy: 45% Bawełna, 45% Modal, 10% Lycra

Kraj pochodzenia: Turcja

Oferowany model zapakowany jest w oryginalne pudełko z logiem firmy

PERUSS WYŁĄCZNY DYSTRYBUTOR MARKI DOREANSE NA POLSKĘ

wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u Doreanse-Peruss za co najmniej 200 zł.
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 10,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

Peruss
klementynkowa 42/2
92-777 łodź
NIP: 918-170-39-96
REGON: 950420459
Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki DOREANSE na Polskę. Mamy do zaoferowania Państwu najnowszą kolekcję wysokiej klasy bielizny MĘSKIEJ, DAMSKIEJ i DZIECIĘCEJ. DOREANSE od kilku sezonów stosuje przy produkcji bielizny dedykowanej dla Pań jak i Panów MODAL. Modal określa się mianem "soft skin". Materiał ten nie mechaci się, jest oporny na spieranie i kurczenie, a umiejętnie suszony nie wymaga prasowania.

kontakt

 • poniedziałek - niedziela 08:00 - 14:00

pozostałe informacje

Dot. płatności za pośrednictwem PayU:

PayU to operator płatności internetowych, pośredniczący w transakcjach pomiędzy bankami.

W związku z faktem, iż transakcja może zostać anulowana z przyczyn niezależnych od Sprzedającego, np. braku autoryzacji ze strony banku klienta, momentem zakończenia transakcji jest uznanie zleconej przez PayU kwoty płatności na rachunku bankowym Sprzedawcy.

Akceptacja płatności może trwać do 24 h. Wiąże się to czasami z utrudnieniami leżącymi po stronie banku, brakiem akceptacji danej karty kredytowej czy też brakiem środków na karcie. Wszystkie te problemy powodują opóźnienia w zaksięgowaniu prawidłowej płatności.

O Nas:

Jako wyłączny dystrybutor marki DOREANSE na Polskę, mamy do zaoferowania Państwu najnowszą kolekcję wysokiej klasy bielizny MĘSKIEJ,DAMSKIEJ,DZIECIĘCEJ.

DOREANSE od kilku sezonów stosuje przy produkcji bielizny dedykowanej dla Pań jak i Panów MODAL.

Włókna modalu powstają na bazie celulozy uzyskanej z drzew bukowych. Ten przyjazny dla skóry materiał charakteryzuje się wyjątkową gładkością i delikatnością, dzięki czemu daje uczucie wyjątkowego komfortu.

Największą zaletą tej tkaniny jest jej wysoka higroskopijność, czyli podatność na wchłanianie wilgoci. To poważny atut przy wyborze bielizny na lato oraz dla ludzi aktywnych. Modal jest bardzo przyjazny dla skóry, ponieważ utrzymuje ją suchą i umożliwia jej oddychanie.

Kolejnym atutem modalu jest jego błyszczący, atłasowy połysk, dzięki satynowemu wykończeniu zastosowanych włókien.

Modal określa się mianem „soft skin”. Materiał ten nie mechaci się, jest oporny na spieranie i kurczenie, a umiejętnie suszony nie wymaga prasowania.

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
Ptak Fashion City
ul.Żeromskiego 6, Nowa Hala G, Boks 118, Sklep DOREANSE
95-030 Rzgów
PL
Dodatkowe informacje

PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy zawarty jest w załączniku nr 2 do Ustawy o Prawach Konsumenta. Konsument ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia, w którym odstąpił od umowy, zwrócić Produkt Sprzedawcy. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Produktu będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Produktu. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy może zostać złożone: 1. Pisemnie na adres:Ptak Fashion City, Nowa Hala G, Boks 118, Sklep DOREANSE, 95-030 Rzgów, ul.Żeromskiego 6. 2. W formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: biuro@doreanse.eu; Konsument może zwrócić Produkt na adres: Ptak Fashion City, Nowa Hala G, Boks 118, Sklep DOREANSE, 95-030 Rzgów, ul.Żeromskiego 6.

reklamacje

Czas na reklamację z tytułu rękojmi: 1 rok (dla firm rękojmia wyłączona)

Adres do reklamacji:
Ptak Fashion City, Nowa Hala G, Boks 118 (Sklep DOREANSE)
ul.Żeromskiego 6
95-030 Rzgów
PL
Dodatkowe informacje

REKLAMACJA PRODUKTU 


Podstawa i zakres odpowiedzialności Sprzedawcy względem Klienta, jeżeli sprzedany Produkt ma wadę fizyczną lub prawną (rękojmia) są określone powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności w Kodeksie Cywilnym (w szczególności w art. 556-576 Kodeksu Cywilnego). Dla Umów Sprzedaży zawartych do dnia 24 grudnia 2014 roku podstawa i zakres odpowiedzialności Sprzedawcy wobec Klienta będącego osobą fizyczną, który nabywa Produkt w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą, z tytułu niezgodności Produktu z Umową Sprzedaży są określone powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności ustawą z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz.U. 2002 nr 141, poz. 1176 ze zm.). 

Zaleca się podanie przez Klienta w opisie reklamacji: 

(1) informacji i okoliczności dotyczących przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaju i daty wystąpienia wady; (2) żądania sposobu doprowadzenia Produktu do zgodności z Umową Sprzedaży lub oświadczenia o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od Umowy Sprzedaży; oraz (3) danych kontaktowych składającego reklamację – ułatwi to i przyspieszy rozpatrzenie reklamacji przez Sprzedawcę. Wymogi podane w zdaniu poprzednim mają formę jedynie zalecenia i nie wpływają na skuteczność reklamacji złożonych z pominięciem zalecanego opisu reklamacji. Sprzedawca ustosunkuje się do reklamacji Klienta niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia jej złożenia. Brak ustosunkowania się Sprzedawcy w powyższym terminie oznacza, że Sprzedawca uznał reklamację za uzasadnioną. 


Reklamacja może zostać złożona: 

1. Pisemnie na adres: Ptak Fashion City, Nowa Hala G, Boks 118, Sklep DOREANSE, 95-030 Rzgów, ul.Żeromskiego 6. 

2. W formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: biuro@doreanse.eu; Konsument może zwrócić Produkt na adres: Ptak Fashion City, Nowa Hala G, Boks 118, Sklep DOREANSE, 95-030 Rzgów, ul.Żeromskiego 6.