BIAŁY OWCZAREK SZWAJCARSKI - NAKLEJKI NA SAMOCHÓD (6910869598)

5 dni do końca
cena kup teraz
18,00 zł
Koszty dostawy
  • Paczka pocztowa priorytetowa 8,00 zł
  • lokalizacja: Warszawa, Polska
  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury

Naklejka przedstawiająca ulubioną rasę 11.5 x 11.5 cm na szybę plus druga taka sama np na samochód. W ofercie wiele innych ras. Zestaw zawiera dwie naklejki. Zdjęcia wykonane przez znanych artystów Joannę i Lesława Kost. Jeśli interesuje Państwa rasa, której nie ma w naszych aukcjach, prosimy o maila z podaniem wybranej rasy. Aukcja dotyczy zestawu naklejek przedstawionych na zdjęciu.Zdjęcia i wzory na naszych aukcjach są własnością autorów i wykorzystywanie ich bez zgody jest zabronione. Art 116 prawa autorskiego. Oprócz przedstawionych piesków, posiadamy wiele innych. Często kilka lub kilkanaście tej samej rasy. Wszystkich nie sposób wystawić - ponad 200 ras w wielu zdjęciach i rysunkach. Tylko u nas otrzymujesz produkt oryginalny, bezpośrednio od autorów. W przypadku zakupu większej ilości, prosimy o kontakt.

Nie wysyłamy za pobraniem. W przypadku odbioru osobistego, przed wybraniem opcji "kup teraz" prosimy o kontakt pod nr 692 907 147
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka pocztowa priorytetowa 8,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

KOSTGALLERY Joanna Kłobukowska-Kost ul.Homera 15a, 04-624 Warszawa NIP: 952-121-52-39 REGON: 146555012 Rejestracja: Urząd Gminy Warszawa-Wawer

kontakt

  • kost4dogs@gmail.com
    W ważnych sprawach prosimy o telefoniczne potwierdzenie maila. Reagujemy bez zbędnej zwłoki.

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
KOSTGALLERY Joanna Kłobukowska-Kost
ul.Homera 15a
04-624 Warszawa
Polska
 
Do tej pory nie mieliśmy żadnego zwrotu. Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Przed przystąpieniem do procedury zwrotu prosimy o kontakt telefoniczny.

reklamacje

Masz prawo do reklamacji. W każdym przypadku prosimy o kontakt telefoniczny.

pozostałe informacje

Jestem autorką wszystkich rysunków, fotografii i wzorów zamieszczonych na moich aukcjach. Zgodnie z ustawą z dnia 04.02.1994 r o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszystkie rysunki i fotografie zamieszczone na moich aukcjach, są moja własnością. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie bez mojej wiedzy i zgody jest zabronione.