BIAŁY LAMA. Jodorowsky, Bess. Stan BDB (6483668863)

zakończona
165,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Paczka pocztowa ekonomiczna 13,00 zł
  • Paczka pocztowa priorytetowa 16,00 zł
  • lokalizacja: Gliwice
  • stan: używany
  • rok wydania (xxxx): 2007
  • cechy: twarda okładka, kredowy papier

Postanowiłem wystawić na sprzedaż kilka komiksów z mojej kolekcji. Część z nich to duble, które z różnych powodów pojawiły się u mnie, część to pozycje unikatowe w mojej kolekcji. Zapraszam do zapoznania się z moimi ofertami ;).

Na samym początku zaznaczę, że jako kolekcjoner staram się dokładnie opisywać i fotografować ewentualne wady komiksów (nawet te tak małe, że pewnie część kupujących by ich nie zauważyła, a wystawiających – nie opisała :) ).

Na tej aukcji oferuję unikatowy komiks BIAŁY LAMA.

Komiks stworzony przez jednego z mistrzów współczesnego komiksu Alejandro Jodorowskiego, fantastycznie zilustrowany przez Georges'a Bessa. Powszechnie uważany za jeden z najlepszych komiksów tego autora.

Komiks wydany jako pierwszy w legendarnej kolekcji Egmontu Plansze Europy. Na chwilę obecną nie słyszałem by którekolwiek z wydawnictw planowało wznowienie.

Stan komiksu oceniam na BDB. Okładka jeszcze pięknie się błyszczy. Od ideału dzielą minimalne wady na okładce - przygięcia na rogu i górnym skraju okładki (widoczne na zdjęciach w linku podanym poniżej).

Więcej zdjęć można zobaczyć pod linkiem: https://www.aukcjone­r.pl/gallery-demo/23­054222.html Oczywiście, w razie zainteresowania mogę dosłać te i więcej dokładnych zdjęć na maila. Można też obejrzeć komiks przez zakupem :-)

Po wygraniu aukcji możliwy bezpłatny odbiór osobisty w Gliwicach, a także być może w Warszawie (w razie chęci odbioru w Warszawie proszę o wcześniejszy kontakt by ustalić czy będzie to możliwe).

Komiksy wysyłam bezpiecznie, pancernie opakowane i zabezpieczone (sam jestem kolekcjonerem i wiem, że dla wielu to ważne, więc robię to naprawdę starannie; w razie wątpliwości proszę o przeszukanie komentarzy :))!

Zapraszam na pozostałe aukcje

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka pocztowa priorytetowa 16,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Paczka pocztowa ekonomiczna 13,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua