BETONIARNIA SEMI MOBILNA ELKON 60 QM-60 KATALOG (6910609500)

zakończona
1,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • waga (z opakowaniem): 10000.00 [kg]

Węzeł betoniarski ELKOMIX-60 QUICK MASTER nie jest tylko rezultatem zaawansowanej technologii i inżynierskiej wiedzy ale także nową generacją wytwórni betonu.

Możliwe jest transportowanie wytwórni betonu jedynie za pomocą 2 TIR lub 2 jednostek kontenerów 40" a to wszystko dzięki wytężonej pracy działu Rozwoju i Innowacji, doświadczeniu a także precyzyjnym urządzeniom produkcyjnym.

Wytwórnia betonu ELKOMIX-60 QUICK MASTER w porównaniu z typowymi wytwórniami betonu stacjonarnymi czyli

DUŻE KORZYŚCI Z WYTWÓRNI ELKOMIX-60 QUICK MASTER:

  • Jednostka główna może być transportowana za pomocą jedynie 2 TIR (nie wymagane są nisko podwozia i do transportu jak w przypadku maszyn mobilnych innych dostawców)
  • Mniejszy koszt transportu.
  • Może być zainstalowana w ciągu tylko 1-2 dni.
  • Kompaktowy design i mała powierzchnia instalacji
  • Mniejszy koszt fundamentów (Węzeł betoniarski może być zainstalowany na płytach drogowych)
  • Łatwe przestawienie z jednego miejsca w drugie
  • Mniejsze koszty operacyjne i konserwacyjne
  • Większa wydajność za mniejszą inwestycję

MURABET Rzeczyca

Różne opcje konfiguracji:

AUTOMATYCZNY SYSTEM ZAŁADUNKU KRUSZYW - OPCJA

Z powodu kieszeniowego rozmieszczenia zasobników kruszyw w wersji kompaktowej 2x2 należy zrobić dwie betonowe rampy z dwóch stron aby ładowarka mogła przetransportować kruszywo z zasieków do zasobników kruszyw. Z powodu tego, że wytwórnia jest kompaktowa, można ją łatwo przeinstalować na nowe miejsce pracy. Przeszkodą może być zastosowanie betonowych ramp, które zwiększają koszt każdorazowego przestawienia węzła, a tym samym rentowności kontraktów. Z pomocą przychodzi ELKON, który zaprojektował specjalny automatyczny system załadunku kruszyw za pomocą kosza pośredniego z obrotnicą. System załadunku dodawany jest opcjonalnie do każdego węzła na życzenie klienta. Automatyczny System Załadunku kruszywa pozwala także zainstalować węzeł na mniejszej powierzchni instalacyjnej.

Jak widać na zdjęciu powyżej, system załadunku składa się z pośredniego kosza zasypowego (Picture-1), taśmy transportującej kruszywo pod odpowiednim kątem nad zasobniki kruszyw (Picture-2), obrotnicy, która rozdziela kruszywo dla odpowiedniej komory (Picture-3) oraz panelu sterowania.

Kruszywo ładowane jest z poziomu 0, i może być łatwo przetransportowane do odpowiedniego zasobnika zgodnie z dyspozycją operatora ładowarki, za pomocą obrotnicy, która opiera się na czujnikach zbliżeniowych. System może być opcjonalnie wyposażony w radiowy system sterowania pracą obrotnicy i całego systemu zgodnie z życzeniem klienta.

Automatyczny System Załadunku kruszyw może być również zastosowany do liniowego układu zasobników kruszyw.

Kruszywo transportowane jest za pomocą kosza na dodatkowy taśmociąg nad zasobnikami kruszyw, który dystrybuuje kruszywo do odpowiedniej komory.

AUTOMATYKA I STEROWANIE:

OPCJE DODATKOWE NA ŻYCZENIE KLIENTA:

FABRYKI

Obejrzyj najnowszy film o producencie ELKON i jego innowacyjnej technologii produkcji seryjnych węzłów betoniarskich


Aukcja dotyczy wyłącznie drukowanego katalogu z informacjami o węźle betoniarskim. W sprawie cen betoniarni i pełnej oferty prosimy o kontakt.

Szanowni Państwo. Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne jak i dołączone zdjęcia produktów nie zawierają uchybień lub błędów, w przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt telefoniczny bądź e-mailowy.

Obiekty referencyjne z Polski:

MURABET- Rzeczyca

Betoniarnie ODRA Sp. z o.o. NYSA

BUDPOL SP. Z O.O. Wola Rakowa Budowa Autostrady A1 Stryków-Tuszyn odc. 2

BETONMAX - MŁAWA

AGROCENTRUM - GRAJEWO


wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 1,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje