Berberys thunberga zielony w doniczce 0,5l PIĘKNY! (6482668061)

zakończona
1,50 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

  • wysokość sadzonki (cm): 5
  • rodzaj rośliny: inny
  • roślina w postaci: sadzonka w pojemniku 0,5-1l
  • kolor kwiatów: fioletowe, niebieskie
Opis przedmiotu

Witam, sprzedam sadzonki berberysa thunberga. Wspaniała roślina na szpalery, obwódki, żywopłoty. Jesienią pięknie wybarwia się na czerwono złoty kolor. Uwaga!!! Jest to, odmiana całkowicie mrozoodporna, nie wymarza w mroźne zimy. Sadzonki sprzedaję w doniczkach p9, ładnie zakorzenione. Są to rośliny 2 letnie. Sadzonki są ładnie rozrośnięte i okazałe, ponieważ zostały w zeszłym roku 3 krotnie cięte w celu szybkiego rozkrzewienia. Berberys rośnie bardzo szybko. Sadzonki w wysokości 20 cm+. Drodzy Klienci! Kupujecie u sprawdzonego producenta. Jesteśmy szkółką zarejestrowaną w PIORiN. Paczki do 30kg( zawierają do 60szt sadzonek) wysyłamy za 25zł Kurier Fedex

Nr rachunku do wpłaty: mBank 70 1140 2004 0000 3402 5751 5283 Adam Kubiak Kraszów 1 56-513 MiędzybórzProwadzimy sprzedaż hurtową. Więcej pytań pod nr tel 660413876

Zwroty i reklamacje
Informacje dodatkowe
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 25,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 60
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

Gospodarstwo szkółkarskie Barbara i Adam Kubiak Kraszów 1 56-513 Międzybórz tel 660413876 Gospodarstwo szkółkarskie Barbary i Adama Kubiak istnieje w Kraszowie od 2008r. Jesteśmy producentem młodzieży iglastej oraz liściastej w pojemnikach p9. Produkujemy duże partie jednolitego i wyrównanego materiału. Nasze sadzonki są zdrowe i wypielęgnowane. Pozostajemy w stałej współpracy oraz pod nadzorem Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa. Naszymi głównymi odbiorcami są szkółki, plantatorzy drzewek bożonarodzeniowych, zieleń miejska, wykonawcy ogrodów, firmy zajmujące się rekultywacją terenów powysypiskowych. Dlatego jeżeli szukacie Państwo pięknych roślin w dobrej cenie oraz miłej i profesjonalnej obsługi, zapraszam do współpracy.

reklamacje

Wszelkie reklamacje wynikające nie z naszej winy lecz winy kuriera, nie będą uwzględniane. Tzn. porozrywane lub zgniecione kartony, zgniecione rośliny ponieważ kurierzy rzucają paczkami, nieuprzejmość ze strony kuriera, opóznienia spowodowane błędami w serwisach kurierskich, brak kontaktu z kupującym w dniu dostarczenia paczki, ponieważ kupujący nie podał nr telefonu do kontaktu lub podał błędny adres. Za błędy firm kurierskich nie odpowiadamy! Wszystkie rośliny pakujemy bardzo starannie na czas transportu. Zwrotów nie przyjmujemy. Jeżeli z jakiś przyczyn rośliny nie spełniają wymogów kupującego, dosyłamy ten sam towar jeszcze raz.

pozostałe informacje

Wszystkie zakupione u nas rośliny są zdrowe i wypielęgnowane. Rośliny sprzedajemy w 0,5l pojemnikach, ładnie zakorzenione i zahartowane, gotowe do wysadzenia do ogrodu. Sadzonki wysyłamy zawsze w pojemnikach w których rosną, zabezpieczone na czas transportu. Średni czas transportu to 20 godzin. W miesiącach maj-sierpień sadzonki są regularnie przycinane co wpływa bardzo korzystnie na ich pokrój i zdrowotność. Jest to zabieg niezbędny aby utrzymać rośliny w świetnej kondycji i ładnym wyglądzie. Dlatego wielkości podane na aukcjach mogą się nieco różnić. Do jednej paczki mieści się max 60 sztuk roślin. Koszt przesyłki jednej paczki to 25zł.