BECZKA PLASTIKOWA 120L dekiel obejma pojemnik FV (6542244023)

zakończona
30,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Pocztex Kurier48 15,00 zł
  • Przesyłka kurierska 20,00 zł
  • Pocztex Kurier48 pobraniowy 20,00 zł
  • lokalizacja: Rzeszów / Chmielnik
  • czas wysyłki: 24 godziny
  • stan: używany
Masz pytania?
Chętnie na wszystkie odpowiemy

Telefon
784-070-727
Godziny otwarcia
poniedziałek-piątek 8:00-16:00
Adres
KULASAGROUP RECYKLING
Krzysztof Kulasa
36-016 Chmielnik 14a
NIP: 813-356-16-64
Przyjmujemy płatności


Mbank
27 1140 2004 0000 3002 4269 0482
Przemioty wysyłamy do 48h
od momentu otrzymania wpłaty

Paczki wysyłamy


KURIER POCZTEX 48 - każda 1 szt
Przelew - 15 zł
Pobranie - 20 zł

KURIER POCZTEX 24 - każda 1 szt
Przelew - 20 zł
Pobranie - 25 zł
Kupując na wielu aukcjach za przesyłkę płacisz tylko raz!

Wystawiamy paragony lub faktury VAT.

Przedmiotem niniejszej aukcji jest:

BECZKA PLASTIKOWA zbiornik 120L

Kanistry są po produktach chemicznych (chemia budowlana) - idealne na wodę na budowe, odpady, złom i inne .

Możliwość taniej wysyłki oraz faktury VAT.

Pojemniki posiadają w zestawie dekiel oraz obejmę zaciskaną klamrą.

Stan: jak na foto, ZABRUDZONE z zewnątrz, czyste w środku - nie nadają się na cele spożywcze !!!

KOLOR: niebieski

Zdjęcia przedmiotu
kliknij, aby powiększyć

Zobacz moje pozostałe aukcje:

Strona "o mnie" Wszystkie aukcje

PaneleAllegro.pl

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • BRE BANK SA 27 1140 2004 0000 3002 4269 0482
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Pocztex Kurier48 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Pocztex Kurier48 pobraniowy 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Kontakt możliwy jest w następujący sposób: - pocztą tradycyjną na adres siedziby przedsiębiorcy, - pocztą elektroniczną na adres: kulasagroup@gmail.com - telefonicznie pod numerami: +48 784-070-727 (pn - pt: 8-16 z wyłączeniem dni wolnych od pracy). Sprzedający zobowiązuje się dostarczyć rzecz bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży. Istotne cechy świadczenia i właściwości Towaru wystawionego w Transakcji określone są w opisie danej Transakcji. Cena Towaru będącego przedmiotem danej Transakcji podana jest opisie danej Transakcji i wyrażona jest w złotych polskich oraz zawiera wszystkie składniki, w tym podatek, cła oraz wszelkie inne składniki. Jednak cena Towaru nie zawiera kosztów przesyłki, które są wskazywane osobno w opisie danej Transakcji, chyba że opis danej Transakcji stanowi inaczej. Sprzedający udostępnia Kupującemu do wyboru następujące sposoby płatności: - płatność za pobraniem przy odbiorze przesyłki. - płatność za pomocą systemu PayU. - płatność przelewem tradycyjnym na rachunek bankowy Sprzedawcy. - płatność gotówką przy odbiorze osobistym. Informacje dot. rachunków bankowych Sprzedającego: - bank: mBank; numer rachunku: BRE BANK SA 27 1140 2004 0000 3002 4269 0482 Kupujący jest obowiązany do zapłaty ceny zgodnie z wybranym sposobem płatności, a w przypadku wyboru sposobu płatności innego niż za pobraniem, obowiązany jest dokonać płatności niezwłocznie po zawarciu umowy sprzedaży zgodnie z Regulaminem Allegro, chyba że opis danej Transakcji stanowi inaczej. W przypadku płatności przelewem tradycyjnym na rachunek bankowy Sprzedawcy zalecamy podawanie w tytule przelewu jedynie nazwy Konta Użytkownika w platformie handlowej Allegro – ułatwi to nam i przyspieszy księgowanie płatności. Transakcja, jej opis i cena Towaru jest wiążąca z uwzględnieniem charakteru danej Transakcji zgodnie z Regulaminem Allegro. Niektóre oferowane Towary objęte są również gwarancją. Fakt objęcia Towaru również gwarancją podany jest w opisie danej Transakcji. W przypadku Towarów objętych również gwarancją Sprzedający informuje, iż gwarancja na sprzedany Towar nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień Kupującego wynikających z tytułu rękojmi. Warunki gwarancji wskazane są w dołączanej do Towaru karcie gwarancyjnej.

reklamacje

Opis procedury reklamacyjnej: 1. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem kulasagroup@gmail.com lub w formie pisemnej na adres siedziby Sprzedawcy (36-016 Chmielnik 14a). Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: - imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, - datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, - przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, - wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 2. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 3. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. 4. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.