Bawełniana torba na zakupy COTTONEL czarny (6950746907)

zakończona
4,39 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
 • Pocztex Kurier48 11,00 zł
 • Pocztex Kurier48 pobraniowy 14,50 zł
 • Pocztex Kurier24 15,00 zł
Zakupy od 300 zł darmowa dostawa
 • lokalizacja: Siercza, Polska
 • czas wysyłki: do 3 dni

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • kolor: czerń
 • marka: Inna marka
 • płeć: produkt uniseks
 • wielkość: duża (mieszcząca A4)

opis

Producent:MID

Kod towaru: IT1347-03

Nazwa przedmiotu: Bawełniana torba na zakupy COTTONEL czarny

Cen kup Teraz: 4,39 zł brutto

Opis:

Bawełniana torba na zakupy z długimi rączkami. 105g/m2. Cotton, wymiary: 38X0,2X42 CM

O nas


POZORSKI TRADE
32-020 Wieliczka, Siercza 343
e-mail: pozorski@adres.pl

NIP:PL676 116 82 13
REGON: 356680513
BANK: IDEA BANK
Konto:44 1950 0001 2006 0441 4377 0002

Pracujemy od poniedziałku do piątku
od 8.00 do 16.00


zapraszamy do kontaktu
Sprzedaż detaliczna:
mail: sklep@pozorski.info
tel.12 376 53 70
mob: 501 444 309

Sprzedaż hurtowa:
mail: pozorski@adres.pl
tel. 12 376 50 75
mob: 501 132 970

tel/ fax: 12 278 42 95
GG:1329531
Skype:pozor343

Jak kupić:

1. Kliknij Kup Teraz

2. Wybierz sposób płatności

3. W przypadku wybrania przesyłki po przelewie wyślij kwotę wylicytowanego przedmiotu + koszt wysyłki.

4. Towar z zadeklarowaną opcją wysyłki po wpłacie na konto wysyłamy w dniu zaksięgowania należności na koncie firmowym.

Artykuły ze znakowaniem reklamowym.
Istnieje możliwość wykonania nadruku reklamowego dla zamówień, gdzie wartość towaru wynosi min., 500 zł.
W przypadku chęci skorzystania z tej opcji, bardzo prosimy o kontakt celem kalkulacji kosztów nadruku zależnych od ilości sztuk oraz ilości kolorów nadruku.
W zapytaniu bardzo prosimy o podanie kodu towaru, ilości sztuk oraz ilości kolorów znakowania.
Termin realizacji ze znakowaniem wynosi ok. 7 dni od daty akceptacji projektów nadruku.
Do realizacji zamówień ze znakowaniem niezbędny jest plik graficzny w jednym z formatów: cdr,ai,eps,pdf - edytowalny.

Dostawa

powyżej 300 zł
dostawa gratis
poniżej 300 zł
dostawa od 11 zł

Paczki wysyłamy Firmą Kurierską POCZTEX lub Pocztą Polską.Niezależnie od ilości zakupionych przedmiotów za wysyłkę płacisz tylko raz!

Aukcja wystawiona automatycznie przez dodatek do systemu Comarch ERP produkcji ALPOL IT
Dostawa i płatność
od 11,00 zł

Lokalizacja: Siercza, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u Pozorski_Trade za co najmniej 300,00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Pocztex Kurier48
pierwsza sztuka
11,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
500
czas realizacji
5 dni roboczych
Pocztex Kurier24
pierwsza sztuka
15,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
500
czas realizacji
4 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Pocztex Kurier48 pobraniowy
pierwsza sztuka
14,50 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
500
czas realizacji
5 dni roboczych
Pocztex Kurier24 pobraniowy
pierwsza sztuka
17,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
500
czas realizacji
4 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
12 miesięcy

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

12 miesięcy
1 miesiąc dla przedsiębiorców
Dodatkowe informacje

Na wszystkie oferowane przez sklep Pozorski Trade artykuły jest udzielana gwarancja 12 miesięcy.

Gwarancja jest udzielana dla Konsumentów.


POSTANOWIENIA DOTYCZĄCE PRZEDSIĘBIORCÓW

Niniejszy punkt  dotyczą wyłącznie Klientów i Usługobiorców nie będących konsumentami.

1. Zamawiający zobowiązany jest do sprawdzenia, czy dostarczony towar jest zgodny z potwierdzonym zamówieniem. W razie niezgodności Zamawiający winien niezwłocznie poinformować o tym na piśmie Dostawcę , jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia odbioru zamówionego towaru.

2. W wypadku, gdy dostarczony towar nie jest zgodny z potwierdzonym zamówieniem, Dostawca zobowiązany jest jedynie do uzupełnienia ewentualnych braków lub naprawy albo wymiany wadliwych towarów.

3. Dostawca nie będzie akceptować roszczeń, dotyczących wyrównania szkód wynikłych z powstałej zwłoki w odbiorze towaru, niemożności wykonania dostawy, uchybień w realizacji zobowiązań umownych i prawnych oraz zaistnienia winy przy zawieraniu umowy, chyba że szkody te powstały wskutek umyślnej działalności Dostawcy.


Zwroty
14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Pozorski Trade
Siercza 343
32-020 Wieliczka

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY 

1. Usługobiorca (Klient) będący jednocześnie konsumentem, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni (czternastu dni). Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Oświadczenie można wysłać w szczególności za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: pozorski@adres.pl lub też pisemnie na adres: Siercza 343 , 32-020 Wieliczka. 

2. W razie odstąpienia od umowy, umowa jest uważana za niezawartą, a konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. To co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie czternastu dni. Jeżeli konsument dokonał jakichkolwiek przedpłat, należą się od nich odsetki ustawowe od daty dokonania przedpłaty. 

3. Usługodawca (Sprzedawca ) dokona zwrotu na wskazany przez konsumenta numer konta bankowego lub w inny wskazany przez konsumenta sposób. 

4. Termin czternastodniowy, w którym Konsument może odstąpić od umowy, liczy się od dnia wydania Produktu, a gdy umowa dotyczy świadczenia Usługi Elektronicznej od dnia jej zawarcia. 

5.Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w wypadkach: (1) świadczenia usług rozpoczętej, za zgodą konsumenta, przed upływem terminu, o którym mowa powyżej w pkt 9.1 oraz 9.5;(2) dotyczących nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na informatycznych nośnikach danych po usunięciu przez konsumenta ich oryginalnego opakowania; (3) umów dotyczących świadczeń, za które cena lub wynagrodzenie zależy wyłącznie od ruchu cen na rynku finansowym; (4) świadczeń o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą; (5) świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu; (6) dostarczania prasy; (7) usług w zakresie gier hazardowych. 


POSTANOWIENIA DOTYCZĄCE PRZEDSIĘBIORCÓW

 

1. Niniejszy punkt Regulaminu oraz postanowienia w nim zawarte dotyczą wyłącznie Klientów nie będących jednocześnie konsumentami. 

2. W wypadku Klientów nie będących jednocześnie konsumentami Sprzedawca ma prawo ograniczyć dostępne sposoby płatności, w tym także wymagać dokonania przedpłaty w całości albo części i to niezależnie od wybranego przez Klienta sposobu płatności w Formularzu Zamówienia oraz faktu zawarcia Umowy Sprzedaży. 

3. W wypadku sposobu płatności innego niż płatność za pobraniem przy odbiorze przesyłki Klient nie będący jednocześnie konsumentem zobowiązany jest do dokonania zapłaty ceny z tytułu Umowy Sprzedaży w terminie 7 dni od dnia jej zawarcia, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej. 

4. Z chwilą wydania przez Sprzedawcę Produktu przewoźnikowi przechodzą na Klienta nie będącego jednocześnie konsumentem korzyści i ciężary związane z rzeczą oraz niebezpieczeństwo przypadkowej utraty lub uszkodzenia rzeczy. Sprzedawca w takim wypadku nie ponosi odpowiedzialności za utratę,ubytek lub uszkodzenie Produktu powstałe od przyjęcia jej do przewozu aż do jej wydania Klientowi oraz za opóźnienie w przewozie przesyłki. 

5. W razie przesłania Produktu do Klienta za pośrednictwem przewoźnika Klient nie będący jednocześnie konsumentem obowiązany jest zbadać przesyłkę w czasie i w sposób przyjęty przy przesyłkach tego rodzaju. Jeżeli stwierdzi, że w czasie przewozu nastąpił ubytek lub uszkodzenie Produktu,obowiązany jest dokonać wszelkich czynności niezbędnych do ustalenia odpowiedzialności przewoźnika. 

6. Odpowiedzialność Usługodawcy/Sprzedawcy w stosunku do Usługobiorcy/Klienta nie będącego jednocześnie konsumentem, bez względu na jej podstawę prawną, jest ograniczona - zarówno w ramach pojedynczego roszczenia,jak również za wszelkie roszczenia w sumie - do wysokości zapłaconej ceny oraz kosztów dostawy z tytułu Umowy Sprzedaży. Usługodawca/Sprzedawca ponosi odpowiedzialność w stosunku do Usługobiorcy/Klienta nie będącego jednocześnie konsumentem tylko za typowe szkody przewidywalne w momencie zawarcia umowy i nie ponosi odpowiedzialności z tytułu utraconych korzyści w stosunku do Usługobiorcy/Klienta nie będącego jednocześnie konsumentem.

O sprzedającym
Pozorski_Trade
99,3%
kupujących poleca tego sprzedającego

717

 

5

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

Kontakt

Informacje o sprzedającym

Pozorski Trade od 15 lat prowadzi działalność w zakresie dystrybucji artykułów reklamowych. Na wszystkich oferowanych artykułach na życzenie wykonujemy znakowanie reklamowe.(oferta znakowania dotyczy zamówień hurtowych ,minimalna wartość zamówienia wynosi 500 zł). Szeroki wybór, szybka realizacja oraz ciekawa oferta są atutami naszej oferty. W naszej ofercie znajdują się artykuły znanych marek oraz popularne artykuły przeznaczone na prezenty i upominki.

Pozostałe informacje

Oferty prezentowane na stronie Allegro są automatycznie generowane z systemu komputerowego Pozorski Trade. Oferty posiadające atrybuty np.kolor są doprecyzowywane w opisie jaki kolor jest oferowany na aukcji allegro.