BATTLEFIELD 4 PO POLSKU PS3 REAL FOTO JAK NOWA (6482708833)

zakończona
28,99 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • List polecony ekonomiczny 5,50 zł
 • List polecony priorytetowy 7,50 zł
 • lokalizacja: Gostyń
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: używany
 • wersja językowa gry: polska
 • wykorzystuje kontroler ruchu: nie
 • wersja: pudełkowa
 • granice wiekowe: dla młodzieży, dla dorosłych

BATTLEFIELD 4 PL

Pochodzi z polskiego sklepu. Polskie opakowanie i instrukcja obsługi. Gra w perfekcyjnym stanie, brak jakichkolwiek uszkodzeń. Idealnie nada się również na prezent.

STAN NOŚNIKA: JAK NOWA

STAN PUDEŁKA: BDB+
STAN INSTRUKCJI: JAK NOWA

JĘZYK: PL (dubbing)

Real foto - zawsze widzisz co kupujesz

Możliwy odbiór osobisty - nie mam nic do ukrycia.

W razie jakichkolwiek pytań odnośnie przedmiotu lub łączonych kosztów wysyłki kilku gier na różnych aukcjach proszę o kontakt mailowy przed zakupem. Wszystkie moje gry są domyślnie w stanie kolekcjonerskim, chyba że wyraźnie zaznaczono coś innego w opisie przedmiotu. Jedynie pudełka z zewnątrz mogą posiadać niewielkie mikro ryski od normalnego przechowywania. Jeśli w grze są jakieś jednorazowe kody DLC, należy domyślnie przyjąć, że zostały już wykorzystane. Jestem graczem a nie sprzedawcą, więc nie zarabiam na przesyłce - opcje wysyłki zgodne z aktualnym cennikiem poczty - zawierają już koszt opakowania i zabezpieczenia przedmiotu do wysyłki.


Istnieje możliwość zakończenia przed czasem, na pozostałych aukcjach inne gry z mojej prywatnej kolekcji. Kupując kilka gier w zestawie bedzie taniej.

ZOBACZ INNE MOJE AUKCJE

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 7,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni
List polecony ekonomiczny 5,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 4 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

kontakt

 • dejf84@wp.pl
  Zadaj pytanie kupującemu, odczytuję i odpisuję na maile minimum kilka razy w ciągu dnia

pozostałe informacje

UWAGI DLA KUPUJĄCYCH, KLIKAJĄC KUP TERAZ POTWIERDZASZ ZAPOZNANIE SIĘ Z PONIŻSZYMI INFORMACJAMI I ICH AKCEPTACJĘ: 1) Jednorazowe "kup teraz" uprawnia kupującego do pobrania gry tylko na jedną konsolę PS3. 2) Grę TRZEBA dodać ją do listy pobierania w przeciągu 12h, liczonych od chwili zalogowania się pierwszy raz do nowego konta z grą, jednak nie później niż 48h od momentu zakupu. Po tym czasie gra może nie być już dostępna do pobrania, zawarta transakcja allegro uznana będzie za prawidłowo wykonaną a wszelkie ewentualne reklamacje nie będą już rozpatrywane. Od powyższej sytuacji jest jedno odstępstwo - w szczególnych okolicznościach kupujący zaraz po zakupie ma prawo powiadomić mnie (tylko pisemnie poprzez email) o konkretnym z góry ustalonym innym terminie w którym gra będzie pobrana na konsolę. 3)Gra nie musi się pobrać od razu w 100%, można ją pobrać do końca nawet po kilku dniach, więc nie należy się przejmować szybkością stałego łącza internetowego. Jednocześnie przestrzegam przed próbami pobierania gry na bardzo niestabilnych (często zrywane połączenia) i szczególnie wolnych punktach dostępowych do internetu oferowanych przez niektórych dostawców sieci komórkowych, które z trudem są w stanie przeglądać nawet zwykłe strony internetowe.. Należy mieć na uwadze, że gra może w takiej sytuacji zostać bezpowrotnie utracona z winy usługodawcy internetowego i nie będzie podlegać wymianie! 4)Menadżer pobierania pamięta stan pobierania i po poprawnym wyłączeniu konsoli wznawia proces pobierania od ostatniego miejsca, jeśli używa się stałego łącza do internetu.