Bateria alkaliczna LR03 PHILIPS eXTREMELIFE 1,5V (6912029462)

zakończona
8,50 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • List polecony priorytetowy 8,00 zł
 • Paczka pocztowa priorytetowa 11,00 zł
 • Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 13,00 zł
Zakupy od 100 zł wysyłka gratis
 • lokalizacja: Łódź, Polska
 • czas wysyłki: do 3 dni

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT

opis

Zakupiony towar można odebrać osobiście w naszym sklepie w Łodzi przy ul. Pomorskiej 88 od poniedziałku do piątku w godzinach 11-18, w soboty w godzinach 10-14.

Nr rachunku bankowego:
60 1050 1461 1000 0090 3007 7755

BTO SP. Z O.O.
Fabryczna 25
90-341 Łódź

W tytule przelewu prosimy podać login Allegro!
Poczta Polska
- list polecony priorytetowy: 8,00zł
- przesyłka priorytetowa: 11,00zł
- przesyłka pobraniowa: 13,00zł

Kurier

- przedpłata: 15,00zł
- pobranie: 20,00 zł

UWAGA!

Każdy akumulator na życzenie klienta może zostać uformowany. Do ogniw dogrzewany nóżki, przyłącza lub przewody. Zajmujemy się także zgrzewaniem ogniw w dowolne pakiety. Z cenami dodatkowymi możecie zapoznać się Państwo dzwoniąc do nas bądź wysyłając e-maila.
Certyfikaty

Jako jedna z nielicznych firm posiadamy certyfikat NATO
(kliknij aby powiększyć) Szanowny Kliencie!
Informujemy, że zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów (Dz. U. Nr 22, poz.271 z późn.zm.) Klient ma prawo do odstąpienia od umowy kupna sprzedaży zawartej na odleglość bez podania przyczyny w przeciągu 10 dni od daty otrzymania towaru. Szczegóły realizacji zwrotów w Regulaminie Sklepu.Bateria alkaliczna
PHILIPS eXTREMELIFE LR03 rozmiar AAA

cena za 4 szt. - 1 blister

Baterie eXTREMELIFE dają do 30% więcej mocy niż inne baterie alkaliczne. Zastosowania: aparty fotograficzne, odtwarzacze CD, MP3 itp.

Dane techniczne:

 • Napięcie nominalne: 1,5V
 • Wymiary: 10,5 x 44,5mm
 • Rozmiar: AAA

Oznaczenia innych producentów:

LR03 / AAA / R03 / MN 2400 / Micro / AM4 / E92

Zobacz inne moje aukcje (bateryjka_bto):
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u bateryjka_bto za co najmniej 100 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
przybliżony czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka:
15,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
100
przybliżony czas realizacji:
4 dni robocze
List polecony priorytetowy
pierwsza sztuka:
8,00 zł
kolejna sztuka:
0,50 zł
maksymalnie w paczce:
3
przybliżony czas realizacji:
4 dni robocze
Paczka pocztowa priorytetowa
pierwsza sztuka:
11,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
5
przybliżony czas realizacji:
4 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
przybliżony czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka:
20,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
100
przybliżony czas realizacji:
4 dni robocze
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie
pierwsza sztuka:
13,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
5
przybliżony czas realizacji:
4-5 dni roboczych
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka:
0,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
-
przybliżony czas realizacji:

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT

Reklamacja

2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata (dla firm rękojmia wyłączona)

Adres do reklamacji

BTO Sp. z o.o.
Fabryczna 25
90-413 Łódź
Dodatkowe informacje

Formularz do wypełnienia reklamacji


http://www.bto.pl/Pliki/formularz_reklamacyjny.pdf

Zwroty

30 dni

Czas na odstąpienie od umowy

30 dni

Adres do zwrotu

BTO Sp. z o.o.
Fabryczna 25
90-431 Łódź

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Prawo do odstąpienia umowy oraz reklamacje


Towary Pouczenie o prawie odstąpienia od umowy oraz wzór formularza odstąpienia od umowyPrawo odstąpienia od umowyZgodnie z ustawą mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. W naszym sklepie macie Państwo na to jednak aż 31 dni! Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 31 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy (przykładowy wzór oświadczenia).


Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (BTO Sp. z o.o., Fabryczna 25, 90-341 Łódź, bateryjka@bto.pl, Telefon: +48 422071188, Faks: +48 42 672 4787) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną). Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.


Skutki odstąpienia od umowy


W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz lub na adres BTO Sp. z o.o. Fabryczna 25 90-341 Łódź, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy, które mogą zostać w zwykły sposób odesłane pocztą. My ponosimy koszty zwrotu rzeczy, które ze względu na swój charakter nie mogą zostać w zwykły sposób odesłane pocztą. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.Prawo do odstąpienia od umowy przez konsumenta jest wyłączone w przypadku:Umowy, w których przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.Umowy, w których przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia.Umowy, w których przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.Umowy, których przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami.Umowy, w których przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.Umowy w których cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. 


Usługi


Pouczenie o prawie odstąpienia od umowy oraz wzór formularza odstąpienia od umowy


Wyłącznie Klientowi będącemu Konsumentem przysługuje 14 dniowy termin do odstąpienia od umowy. Zgodnie z art. 22 (1) Kodeksu cywilnego za Konsumenta uważa się osobę fizyczną dokonującą z przedsiębiorcą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową (przykładowy wzór oświadczenia).


Prawo odstąpienia od umowy


Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia zawarcia umowy.Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (BTO Sp. z o.o., Fabryczna 25, 90-341 Łódź, office@bto.pl, Telefon: +48 42 672 42 02, Faks: +48 42 6724787) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną). Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.Skutki odstąpienia od umowyW przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.Jeżeli zażądali Państwo rozpoczęcia świadczenia usług przed upływem terminu do odstąpienia od umowy, zapłacą nam Państwo kwotę proporcjonalną do zakresu świadczeń spełnionych do chwili, w której poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy.


Prawo do odstąpienia od umowy przez konsumenta jest wyłączone w przypadku:

 • Świadczenia usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy.
 • Umowy w których cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. Konsument może skorzystać z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń. 

Chcąc skorzystać z możliwości polubownego rozwiązywania sporów dotyczących zakupów internetowych, Konsument może złożyć swoją skargę np. za pośrednictwem unijnej platformy internetowej ODR, dostępnej pod adresem:http://ec.europa.eu/consumers/odr/ § 21