Bateria / Akumulator MOSER ChroMini, ERMILA Bella (6910646205)

zakończona
19,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
  • List polecony ekonomiczny 9,00 zł
  • Pocztex Kurier48 14,00 zł
  • Pocztex Kurier48 pobraniowy 21,00 zł
  • lokalizacja: Florentynów, Polska
  • czas wysyłki: do 2 dni
  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT

Nowy AKUMULATOR 1,2 V do maszynki (np. MOSER CHROMINI)

akumulatorki AA (R6) NI-MH 1800 mAh

Moser ChroMini 1591

Ermila Bella 1590,

Tondeo Profi ECO XS S

Wella Contura HS40 HS60 HS61

Podana cena dotyczy jednego akumulatora firmy GP.

Zestaw gotowy do samodzielnego montażu

Przed zakupem dokładnie obejrzyj swój stary pakiet znajdujący się w obudowie.
Porównaj układ i wielkość ogniw z naszym zdjęciem i opisem.
Jeśli wszystko wygląda tak samo to zapraszamy do zakupu... :)

____________________­____________________­____________________­____________________­________
Masz pytania? pisz na mail: morepower@op.pl
lub dzwoń: 501 98 29 22

! POLECAM !
akumulator wkrętarki
bateria wkrętarki
ogniwo SC
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
List polecony ekonomiczny 9,00 zł
kolejna sztuka: 1,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 5 dni roboczych
Pocztex Kurier48 14,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 4 dni robocze
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Pocztex Kurier48 pobraniowy 21,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 4 dni robocze
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, Kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Odstąpieniu od umowy podlegają jedynie ogniwa, które nie zostały połączone w pakiety (pakiety są wykonywane indywidualnie do każdego zamówienia). Koszt przesyłki pokrywa Kupujący. Zwrot przedmiotu powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

reklamacje

Warunki gwarancji: Firma BATIMPACT zwana dalej gwarantem, udziela gwarancji na produkt wskazany w karcie gwarancyjnej dołączanej do dowodu zakupu i zobowiązuje się do jego naprawy, wymiany lub zwrotu kosztów zakupu z zastrzeżeniami zawartymi poniżej. Okres gwarancji wynosi 6 miesięcy od daty sprzedaży. Ujawnione w tym okresie ewentualne wady lub uszkodzenia objęte gwarancją powinny zostać niezwłocznie zgłoszone do gwaranta. Ogniwa, które zostały połączone w zamówione przez Kupującego pakiety podlegają jedynie reklamacji (naprawie lub wymianie na nowy), nie podlegają zwrotowi. W celu dokonania zgłoszenia gwarancyjnego, należy skontaktować się z gwarantem drogą mailową na adres mailowy biuro@batimpact.pl, następnie produkty należy dostarczyć bezpośrednio lub przysłać do siedziby gwaranta. Przed wysłaniem reklamowanej przesyłki należy uzgodnić z gwarantem najdogodniejszą formę przesyłki. Oddawane lub odsyłane do serwisu produkty powinny być kompletne i zawierać pisemny opis wady, kartę gwarancyjną i kopię dokumentu sprzedaży. Reklamacje bez załączonych ww. dokumentów nie będą rozpatrywane. Gwarant rozpatrzy zgłoszenie w ciągu 14 dni od jego otrzymania i wykona obowiązki wynikające z gwarancji lub pisemnie uzasadni odmowę uznania zgłoszenia gwarancyjnego. Wybór sposobu usunięcia wady lub uszkodzenia należy do gwaranta. Gwarancji nie podlegają produkty: Wykorzystane niezgodnie z przeznaczeniem, zaleceniami zawartymi w instrukcji obsługi, zaleceniami podanymi na opakowaniu lub zaleceniami sprzedawcy (np. ogniwa lub pakiety, które nie zostały poprawnie uformowane przez Kupującego) Z wadami powstałymi w wyniku uszkodzeń mechanicznych Które w skutek eksploatacji zmniejszyły lub utraciły w sposób naturalny przydatność do użytku

pozostałe informacje

Instrukcja obsługi akumulatorów: OGNIWA PRZED PIERWSZYM UŻYCIEM NALEŻY UFORMOWAĆ POPRZEZ NAŁADOWANIE ICH DO PEŁNA. Do lutowania służą wyprowadzone z ogniw blaszki. Nie należy lutować do obudowy ogniwa. Należy używać ogniw wyłącznie z narzędziem do którego są one przeznaczone. Ogniw nie należy ładować jeśli nie są całkowicie rozładowane, gdyż obniża to ich parametry. Po naładowaniu ogniwo nie powinno pozostawać w ładowarce. Ogniwo w miarę możliwości powinno być przechowywane w temperaturze pokojowej, nie zaleca się przechowywania ogniw w temperaturze poniżej 0 stopni lub powyżej 65 stopni Celsjusza. Z ogniwem należy obchodzić się ostrożnie. Nowych ogniw nie należy łączyć w pakiety ze starymi. Ogniwa należy trzymać z daleka od dzieci. Podczas łączenia jak i podczas pracy ogniw nie należy przekraczać temperatury 55 stopni Celsjusza.