Bateria / Akumulator MOSER 1854 GENIO - 2,4V - GP (6910646193)

zakończona
35,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
  • List polecony ekonomiczny 9,00 zł
  • Pocztex Kurier48 14,00 zł
  • Pocztex Kurier48 pobraniowy 21,00 zł
  • lokalizacja: Florentynów, Polska
  • czas wysyłki: do 2 dni
  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT

AKUMULATOR 2,4 V do maszynki (np. MOSER Genio)

akumulatorki AA (R6) NI-MH 1800 mAh - GP

Moser Genio plus 1854,

Arco 1854,

Ermila Genius 1854,

Wahl Power Plus 1855,

Adelar Cordless 1854,

Tondeo ECO

oraz inne...

ORYGINALNE OGNIWA MARKI GP

Zakup na tej aukcji jest równoznaczny ze złożeniem indywidualnego zamówienia wykonania pakietu zgodnego z opisem w ofercie.

Pakiety nasze wykonujemy ze świeżych ogniw pochodzących bezpośrednio od producenta.

Podana cena dotyczy jednego zestawu

składającego się z 2 szt. ogniw AA firmy GP.

Przed zakupem dokładnie obejrzyj swój stary pakiet znajdujący się w obudowie.
Porównaj układ i wielkość ogniw z naszym zdjęciem i opisem.
Jeśli wszystko wygląda tak samo to zapraszamy do zakupu... :)

Zestaw gotowy do samodzielnego montażu


____________________­____________________­____________________­____________________­________
Masz pytania? pisz na mail: morepower@op.pl
lub dzwoń: 501 98 29 22

! POLECAM !
akumulator wkrętarki
bateria wkrętarki
ogniwo SC
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
List polecony ekonomiczny 9,00 zł
kolejna sztuka: 1,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 5 dni roboczych
Pocztex Kurier48 14,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 4 dni robocze
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Pocztex Kurier48 pobraniowy 21,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 4 dni robocze
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, Kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Odstąpieniu od umowy podlegają jedynie ogniwa, które nie zostały połączone w pakiety (pakiety są wykonywane indywidualnie do każdego zamówienia). Koszt przesyłki pokrywa Kupujący. Zwrot przedmiotu powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

reklamacje

Warunki gwarancji: Firma BATIMPACT zwana dalej gwarantem, udziela gwarancji na produkt wskazany w karcie gwarancyjnej dołączanej do dowodu zakupu i zobowiązuje się do jego naprawy, wymiany lub zwrotu kosztów zakupu z zastrzeżeniami zawartymi poniżej. Okres gwarancji wynosi 6 miesięcy od daty sprzedaży. Ujawnione w tym okresie ewentualne wady lub uszkodzenia objęte gwarancją powinny zostać niezwłocznie zgłoszone do gwaranta. Ogniwa, które zostały połączone w zamówione przez Kupującego pakiety podlegają jedynie reklamacji (naprawie lub wymianie na nowy), nie podlegają zwrotowi. W celu dokonania zgłoszenia gwarancyjnego, należy skontaktować się z gwarantem drogą mailową na adres mailowy biuro@batimpact.pl, następnie produkty należy dostarczyć bezpośrednio lub przysłać do siedziby gwaranta. Przed wysłaniem reklamowanej przesyłki należy uzgodnić z gwarantem najdogodniejszą formę przesyłki. Oddawane lub odsyłane do serwisu produkty powinny być kompletne i zawierać pisemny opis wady, kartę gwarancyjną i kopię dokumentu sprzedaży. Reklamacje bez załączonych ww. dokumentów nie będą rozpatrywane. Gwarant rozpatrzy zgłoszenie w ciągu 14 dni od jego otrzymania i wykona obowiązki wynikające z gwarancji lub pisemnie uzasadni odmowę uznania zgłoszenia gwarancyjnego. Wybór sposobu usunięcia wady lub uszkodzenia należy do gwaranta. Gwarancji nie podlegają produkty: Wykorzystane niezgodnie z przeznaczeniem, zaleceniami zawartymi w instrukcji obsługi, zaleceniami podanymi na opakowaniu lub zaleceniami sprzedawcy (np. ogniwa lub pakiety, które nie zostały poprawnie uformowane przez Kupującego) Z wadami powstałymi w wyniku uszkodzeń mechanicznych Które w skutek eksploatacji zmniejszyły lub utraciły w sposób naturalny przydatność do użytku

pozostałe informacje

Instrukcja obsługi akumulatorów: OGNIWA PRZED PIERWSZYM UŻYCIEM NALEŻY UFORMOWAĆ POPRZEZ NAŁADOWANIE ICH DO PEŁNA. Do lutowania służą wyprowadzone z ogniw blaszki. Nie należy lutować do obudowy ogniwa. Należy używać ogniw wyłącznie z narzędziem do którego są one przeznaczone. Ogniw nie należy ładować jeśli nie są całkowicie rozładowane, gdyż obniża to ich parametry. Po naładowaniu ogniwo nie powinno pozostawać w ładowarce. Ogniwo w miarę możliwości powinno być przechowywane w temperaturze pokojowej, nie zaleca się przechowywania ogniw w temperaturze poniżej 0 stopni lub powyżej 65 stopni Celsjusza. Z ogniwem należy obchodzić się ostrożnie. Nowych ogniw nie należy łączyć w pakiety ze starymi. Ogniwa należy trzymać z daleka od dzieci. Podczas łączenia jak i podczas pracy ogniw nie należy przekraczać temperatury 55 stopni Celsjusza.