Bateria / Akumulator 14,4V wkrętarki CELMA 2,2Ah (6482532434)

zakończona
149,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Paczka pocztowa ekonomiczna 12,00 zł
  • Paczka pocztowa priorytetowa 14,00 zł
  • lokalizacja: Florentynów
  • stan: nowy
  • uszkodzony: nie

AKUMULATOR 14,4V do wkrętarki

CELMA

(FEB 14S)

pojemność 2200mAh

Zakup na tej aukcji jest równoznaczny ze złożeniem indywidualnego zamówienia wykonania pakietu zgodnego z opisem w ofercie.

Pakiety nasze wykonujemy ze świeżych ogniw pochodzących bezpośrednio od producenta.

Podana cena dotyczy jednego zestawu

składającego się z 12 szt. ogniw SC NI-MH firmy GP.

Pakiet wykonany z ogniw:

Zestaw gotowy do samodzielnego montażu


____________________­____________________­____________________­____________________­________
Przed zakupem dokładnie obejrzyj swój stary pakiet znajdujący się w obudowie akumulatora wkrętarki.
Porównaj układ i wielkość ogniw z naszym zdjęciem i opisem.
Jeśli wszystko wygląda tak samo to zapraszamy do zakupu... :)
Nasze pakiety są zakończone blaszką z dziurką, która ułatwia przymocowanie oryginalnych styków/przewodów.
Należy lutować tylko do blaszki. Nie rozgrzewać ogniw gorącą lutownicą - może to je uszkodzić!
Ogniwa NI-MH zastępują ogniwa NI-CD. Nie wykazują efektu "pamięci" jak ogniwa NI-CD
Masz pytania? pisz na mail: morepower@op.pl
lub dzwoń: 501 98 29 22

! POLECAM !
akumulator wkrętarki
bateria wkrętarki
ogniwo SC
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka pocztowa priorytetowa 14,00 zł
kolejna sztuka: 2,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
Paczka pocztowa ekonomiczna 12,00 zł
kolejna sztuka: 2,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

reklamacje

Warunki gwarancji: Firma BATIMPACT zwana dalej gwarantem, udziela gwarancji na produkt wskazany w karcie gwarancyjnej dołączanej do dowodu zakupu i zobowiązuje się do jego naprawy, wymiany lub zwrotu kosztów zakupu z zastrzeżeniami zawartymi poniżej. Okres gwarancji wynosi 6 miesięcy od daty sprzedaży. Ujawnione w tym okresie ewentualne wady lub uszkodzenia objęte gwarancją powinny zostać niezwłocznie zgłoszone do gwaranta. Ogniwa, które zostały połączone w zamówione przez Kupującego pakiety podlegają jedynie reklamacji (naprawie lub wymianie na nowy), nie podlegają zwrotowi. W celu dokonania zgłoszenia gwarancyjnego, należy skontaktować się z gwarantem drogą mailową na adres mailowy biuro@batimpact.pl, następnie produkty należy dostarczyć bezpośrednio lub przysłać do siedziby gwaranta. Przed wysłaniem reklamowanej przesyłki należy uzgodnić z gwarantem najdogodniejszą formę przesyłki. Oddawane lub odsyłane do serwisu produkty powinny być kompletne i zawierać pisemny opis wady, kartę gwarancyjną i kopię dokumentu sprzedaży. Reklamacje bez załączonych ww. dokumentów nie będą rozpatrywane. Gwarant rozpatrzy zgłoszenie w ciągu 14 dni od jego otrzymania i wykona obowiązki wynikające z gwarancji lub pisemnie uzasadni odmowę uznania zgłoszenia gwarancyjnego. Wybór sposobu usunięcia wady lub uszkodzenia należy do gwaranta. Gwarancji nie podlegają produkty: Wykorzystane niezgodnie z przeznaczeniem, zaleceniami zawartymi w instrukcji obsługi, zaleceniami podanymi na opakowaniu lub zaleceniami sprzedawcy (np. ogniwa lub pakiety, które nie zostały poprawnie uformowane przez Kupującego) Z wadami powstałymi w wyniku uszkodzeń mechanicznych Które w skutek eksploatacji zmniejszyły lub utraciły w sposób naturalny przydatność do użytku

pozostałe informacje

Instrukcja obsługi akumulatorów: OGNIWA PRZED PIERWSZYM UŻYCIEM NALEŻY UFORMOWAĆ POPRZEZ NAŁADOWANIE ICH DO PEŁNA. Do lutowania służą wyprowadzone z ogniw blaszki. Nie należy lutować do obudowy ogniwa. Należy używać ogniw wyłącznie z narzędziem do którego są one przeznaczone. Ogniw nie należy ładować jeśli nie są całkowicie rozładowane, gdyż obniża to ich parametry. Po naładowaniu ogniwo nie powinno pozostawać w ładowarce. Ogniwo w miarę możliwości powinno być przechowywane w temperaturze pokojowej, nie zaleca się przechowywania ogniw w temperaturze poniżej 0 stopni lub powyżej 65 stopni Celsjusza. Z ogniwem należy obchodzić się ostrożnie. Nowych ogniw nie należy łączyć w pakiety ze starymi. Ogniwa należy trzymać z daleka od dzieci. Podczas łączenia jak i podczas pracy ogniw nie należy przekraczać temperatury 55 stopni Celsjusza.