BASTIONY MROKU - R. Jordan, B. Sanderson (6908422831)

zakończona
95,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

  • stan: używany
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • okładka: miękka
  • rok wydania (xxxx): 2014

Bastiony mroku

Robert Jordan & Brandon Sanderson

SERIA KOŁO CZASU t. XIII

Świat nieuchronnie zmierza ku Tarmon Gai'don, Ostatniej Bitwie. Na północy rozpoczyna się ofensywa armii Cienia, hordom trolloków dowodzonych przez Myrddraale przeciwstawiają się, wciąż rozproszone, siły Światłości - Lan Mandragoran wznosi sztandar upadłego Malkier, Rodel Ituralde dowodzi desperacką i krwawą obroną Maradon.

Choć Rand al'Thor, Smok Odrodzony, przeżył duchowy przełom, który zwiastuje nadzieję dla świata, wciąż ma przed sobą ogromną pracę do wykonania: militarną i polityczną.

Egwene al'Vere zabiega o wielki sojusz królestw, niekoniecznie jednak w zgodzie z planami Randa, równocześnie musi zmagać się z wrogiem wewnętrznym, którym są Czarne Ajah kierowane przez Przeklętą Mesaanę ukrywającą się w Białej Wieży.

Elayne Trakand umacnia władzę nad Caemlyn i sąsiednimi królestwami.

Mat Cauthon staje wreszcie twarzą w twarz z prześladującym go gholam, a rozprawiwszy się z nim, rusza na straceńczą wyprawę do Wieży Ghenjei, żeby uwolnić przetrzymywaną tam Moiraine.

Armia Perrina Aybary rośnie w siłę, ale on sam musi się zmierzyć w Świecie Snów z tajemniczym mordercą wilków.

Tymczasem na południu wciąż trwa ofensywa Seanchan, a ich Imperatorowa snuje własne plany. Wedle Proroctw wkrótce ma się wszystko rozstrzygnąć...

Stan: bardzo dobry minus
Rok wydania: 2014
Stron: 1188
Oprawa: broszura
Format: 140x205
Tłumacz: Jan Karłowski

ISBN: 978-83-7506-944-0


Książki staram się wysłać natychmiast (najpóźniej 2–3 dni) po otrzymaniu wpłaty za książkę i przesyłkę. Książka wysyłana jest listem poleconym priorytetowym. Owinięta jest w karton, a jeśli pozwala na to jej wymiar włożona jest również do koperty bąbelkowej. Niestety nie ma możliwości odbioru osobistego.

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje