Balustrada stal nierdzewna samodzielny montaż (6910991900)

Od 04-08-2017 do 16-08-2017 sprzedający ma urlop

Możesz w tym czasie robić u niego zakupy, jednak wysyłka towaru może się opóźnić.
zakończona
240,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 35,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 42,00 zł
  • lokalizacja: Ludomy
  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • uszkodzony: nie
Chcielibyśmy przedstawić Państwu naszą firmę zajmującą się produkcją schodów i balustrad z wykorzystaniem drewna, szkła i stali nierdzewnej. Dostosowujemy rozwiązania do potrzeb klienta. Dysponując długoletnim doświadczeniem, odpowiednim parkiem maszynowym, a także wykwalifikowanymi pracownikami jesteśmy w stanie zaspokoić nawet najbardziej wyszukane gusta przy dużym stopniu skomplikowania, zachowując przy tym wysoki poziom jakości. Współpracujemy z dużymi firmami budowlanymi i fabrykami mebli, co podnosi naszą wiarygodność, rzetelność i sumienność.

Przedmiotem aukcji jest:

Cena nie zawiera:

- kołków do montażu - dodatkowy koszt 25 zł

- mocowania do ściany - dodatkowy koszt 55 zł

- kolanek systemowych - dodatkowy koszt 100 zł

CENA za mb: 240zł brutto
Czas oczekiwania 7 dni roboczych
Zapraszamy do kontaktu

KLADAKOR

Słonawy 14c

64-600 Oborniki Wlkp.

kladakor.kasia@wp.pl

Tel. 500 000 807

Wpłata na konto:

82 1020 4128 0000 1202 0127 5031

*Koszty wysyłki mogą ulec zmianie ze względu na wielkość zamówienia.

Życzę udanych transakcji i zapraszam na inne nasze aukcje.


wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • 82 1020 4128 0000 1202 0127 5031
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 35,00 zł
kolejna sztuka: 2,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 42,00 zł
kolejna sztuka: 2,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją elementów konstrukcyjnych ze stali nierdzewnej oraz czarnej. W ostatnim czasie firma przede wszystkim nastawiła się na produkcję balustrad systemowych ze stali nierdzewnej, balustrad całoszklanych, stelaży meblowych, barierek technicznych/odbojnic oraz wiele innych konstrukcji. Siedziba firmy mieści się w Słonawach koło Obornik Wlkp. Zapraszamy do kontaktu!

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
KLADAKOR
Słonawy 14c
64-600 Oborniki
Polska
 
1. Zakupiony towar można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia przez kuriera, pod warunkiem, że nie posiada on żadnych śladów użytkowania, jest on kompletny oraz zapakowany oryginalnie. 2. Podstawą do odstąpienia od umowy jest wypełnienie oraz odesłanie formularza odstąpienia od umowy zawartej na odległość, który jest dołączony do paczki kurierskiej razem z listem przewozowym oraz dowodem zakupu (faktura VAT, paragon fiskalny itp.). Formularz odstąpienia od umowy należy wysłać drogą mailową na adres: kladakor.kasia@wp.pl lub pocztą tradycyjną na wskazany powyżej adres zwrotu towaru. Proszę o dołączenie do formularza, dowodu zakupu towaru (kserokopii faktury VAT lub oryginał paragonu fiskalnego). 3. Konsumentowi przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość bez podawania konkretnej przyczyny. 4. Koszty zwrotu towaru pokrywa w całości Konsument. 5. Konsument jest zobowiązany do odesłania zakupionego towaru, w ciągu 14 dni od momentu odstąpienia od umowy (odesłania formularza odstąpienia od umowy). 6. Pieniądze zostaną zwrócone na podane w formularzu odstąpienia od umowy konto bankowe, w ciągu 14 dni od daty zwrotu towaru, jeżeli zostaną spełnione wszystkie wymienione wyżej warunki. 7. Towar należy odesłać kurierem na wskazany wyżej adres. UWAGA! Nie przyjmujemy paczek pobraniowych. Proszę zabezpieczyć przesyłkę na czas transportu. Proszę ją również nadać w sposób umożliwiający dochodzenie ewentualnych roszczeń w stosunku do spedytora (kuriera lub poczty). Sprzedający nie odpowiada za wszelkie niedotrzymanie warunków umowy z winy spedytora, jak np.: uszkodzenie towaru z winy kuriera, opóźnienia w dostawie oraz niedostarczenie paczki. Wszelkie roszczenia w tej sprawie należy zgłaszać u spedytora, który przewoził zakupiony towar.

reklamacje

Jeżeli dostarczony towar posiada wady, jest niekompletny lub niezgodny z opisem aukcji, można domagać się swoich praw, poprzez złożenie reklamacji. Czas na zgłoszenie uwag, co do zakupionego produktu wynosi 14 dni od daty dostarczenia paczki przez kuriera. Reklamację należy składać drogą mailową lub telefoniczną. Jeżeli towar jest niekompletny, po zgłoszeniu tego faktu przez Kupującego, Sprzedający zobowiązuje się do wysłania brakujących elementów oraz pokrycia wszystkich niezbędnych kosztów. Jeżeli towar posiada wady lub został uszkodzony z winy Sprzedającego w czasie transportu, Sprzedający zobowiązuje się do naprawienia szkód. Kupujący odsyła towar na koszt Sprzedającego, a Sprzedający dokonuje niezbędnych napraw oraz przeróbek, po czym wysyła ponownie towar do Kupującego. Sprzedający zobowiązuje się do pokrycia wszelkich kosztów naprawy oraz ponownego transportu towaru. Jeżeli towar jest niezgodny z opisem aukcji, Kupującemu przysługuje prawo do wymiany towaru lub jego całkowitego zwrotu. Procedura zwrotu towaru została wcześniej opisana. Każde z wymienionych powyżej punktów jest niedotrzymaniem warunków umowy ze strony Sprzedającego, co upoważnia Kupującego do odstąpienia od zawartej na odległość umowy. Towar należy odesłać na adres: KLADAKOR Słonawy 14c 64-600 Oborniki Tel.: 500 294 058 UWAGA! Proszę zabezpieczyć przesyłkę na czas transportu. Proszę ją również nadać w sposób umożliwiający dochodzenie ewentualnych roszczeń w stosunku do spedytora. Sprzedający nie odpowiada za wszelkie niedotrzymanie warunków umowy z winy spedytora, jak np.: uszkodzenie towaru z winy kuriera, opóźnienia w dostawie oraz niedostarczenie paczki. Wszelkie roszczenia w tej sprawie należy zgłaszać u spedytora, który przewoził zakupiony towar.

pozostałe informacje

Jeżeli towar, który chcielibyście Państwo zakupić na naszej aukcji, ma być nieco zmodyfikowany, proszę takie uwagi zgłaszać przed zakupem w celu ustalenia wszystkich szczegółów. Proszę o dokładne zapoznanie się z opisem aukcji w celu uniknięcia nieporozumień oraz wszelki wątpliwości zgłaszać droga telefoniczną bądź mailową.