Balon foliowy różowy cyfra 1 roczek 95 cm na hel (6950750865)

zakończona
11,79 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
  • List polecony ekonomiczny 5,90 zł
  • List polecony priorytetowy 7,50 zł
  • Allegro Paczkomaty InPost darmowa
Zakupy od 250 zł darmowa dostawa
  • lokalizacja: Głowno, Polska
  • czas wysyłki: 24 godziny

opis

Wysyłka

Kontakt

Płatności

Informacje dodatkowe

Balon foliowy Różowy cyfra 1

ROZMIAR 95 CM

Kolor: różowy. Balon można pompować helem lub powietrzem (przez słomkę). Posiada otworki dzięki którym można przywiązać go do tasiemki, sznurka lub żyłki i zawiesić. Balon posiada zawór samo zamykający. Produkt wielokrotnego użytku. Balon hiszpańskiej firmy Flexmetal.

Złożony z innymi cyframi i literami tworzy dowolny numer lub frazę. Super dekoracja na każdą okazję, roczek dziecka, studniówki, osiemnastki, Sylwester, wesela, eventy, promocje, urodziny, rocznice itp.Na naszych aukcjach znajdą Państwo mnóstwo różnych gadżetów imprezowych. Zapraszamy :)

901761F
... dziękujemy i zapraszamy ponownie ...
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

P.P.H.U. PETRI
Robotnicza 3
95-015 Głowno
Dodatkowe informacje

Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem allegro@nakazdaokazje.com lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy (jak wyżej). Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone i w związku z tym przy uszkodzeniach mechanicznych towaru zaleca się dołączenie do zgłoszenia reklamacyjnego protokołu szkody spisanego przez kuriera przy odbiorze przesyłki, albo w ciągu 7 dni od przyjęcia przesyłki. W tym przypadku sugeruje się także dołączenie do zgłoszenia reklamacyjnego fotografii uszkodzeń. Wyżej wymienione dokumenty wymagane są przez firmę kurierską, która rozpatruje te reklamacje, jednakże nie są warunkiem koniecznym do zgłoszenia przez Kupującego reklamacji do Sprzedawcy. Sugeruje się, aby reklamowany towar pozostał do czasu rozpatrzenia reklamacji u Kupującego. Po rozpatrzeniu reklamacji Sprzedawca każdorazowo uzgodni z Kupującym sposób odebrania reklamowanego towaru. Sprzedawca nie przyjmuje niezamówionych przesyłek za pobraniem. Sprzedawca rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. Jeżeli Sprzedawca nie uznał reklamacji Kupującego, Kupujący może zwrócić się o rozstrzygnięcie jego sprawy do sądu powszechnego, albo zwrócić się o mediację do sądu polubownego np. do Stałego Polubownego Sądu Konsumenckiego przy właściwym miejscowo dla Konsumenta Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej. W celu wszczęcia procedury mediacyjnej lub polubownego rozstrzygania sporu należy złożyć odpowiedni wniosek. Formularze wniosków dostępne są w sekretariatach każdego sądu polubownego lub na stronach internetowych Wojewódzkich Inspektorów Inspekcji Handlowych. Postępowanie przed sądem polubownym jest co do zasady bezpłatne. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się również pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”.

Zwroty
14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

P.P.H.U. PETRI
Robotnicza 3
95-015 Głowno

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

O sprzedającym
imprezownia24h

Dane firmy

Kontakt

Informacje o sprzedającym

Firma PETRI oferuje najwyższe standardy usług dla klientów detalicznych oraz hurtowych zainteresowanych współpracą.

Jesteśmy jedną z najprężniej rozwijających się firm zajmujących się artykułami rozrywkowymi.

W zakresie naszej sprzedaży są:

stroje karnawałowe dla dzieci, stroje karnawałowe dla dorosłych, przebrania dla dzieci, przebrania dla dorosłych, kostiumy dla dzieci,

kostiumy dla dorosłych, artykuły urodzinowe, na urodziny dziecka, świeczki urodzinowe, balony, girlandy, artykuły na wieczory panieńskie,

artykuły na wieczory kawalerskie, talerzyki urodzinowe, kubeczki urodzinowe, sztućce dla dzieci, dodatki karnawałowe, zaproszenia,

banery, konfetti, serpentyny, nakrycia stołu, obrusy, naczynia jednorazowe

i setki innych artykułów nadających niepowtarzalny charakter każdej uroczystości.

Kontakt pod nr tel. 600-036-880 lub (42) 30-70-170 w godzinach 10.00 - 18.00

całodobowo e-mail sklep@nakazdaokazje.com lub allegro@nakazdaokazje.com

Pozostałe informacje

W momencie zakupu na moich aukcjach ( kliknięcia kup teraz) kupujący udziela sprzedającemu jednorazowego pełnomocnictwa do zawarcia umowy o świadczenie usług pocztowych, paczkomatowych i kurierskich w imieniu kupującego.