BAJKA | Rożek niemowlęcy zdobiony koronką (6948203951)

zakończona

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury

opis

ROŻEK NIEMOWLĘCY

wym. 80 x 80 cm (+/- 2 cm) 

Mięciutki rożek niemowlęcy, w kolorze czystej bieli, wykonany ze 100% bawełny z antyalergicznym wypełnieniem silikonowym. Idealny na Chrzest lub jako prezent dla świeżo upieczonych rodziców.

Produkt w 100% polski - od nici po guziki ;-)

Nasze produkty wykonujemy wyłącznie ze sprawdzonych i przetestowanych polskich materiałów najlepszej jakości. Wszystkie tkaniny posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100 wydany w klasie I, a więc są całkowicie bezpieczne dla dzieci. Wypełnienie rożków i ochraniaczy na szczeble stanowi antyalergiczna włóknina silikonowa również posiadająca certyfikat Oeko-Tex Standard 100. W trosce o to, aby nie podrażniać delikatnej skóry niemowląt, nasze produkty nie posiadają rzepów, zamków ani innych ostrych elementów. Długości wiązań są dobrane tak, aby dziecko nie mogło się nimi poddusić, a pościele dla niemowląt ze względów bezpieczeństwa nie mają guzików.

Dbamy o przyjemność rozpakowywania :-) 

Wszystkie nasze produkty są zapakowane w eleganckie eko-pudełka!

wykończony własnoręcznie wykonaną bawełnianą koronką

KUPUJĄC NA KILKU NASZYCH AUKCJACH, ZA PRZESYŁKĘ PŁACICIE PAŃSTWO TYLKO RAZ!

DOSTĘPNE KOLORY:

(Po zakupie, w treści wiadomości, proszę podać wybrany kolor.)

BIEL

W zależności od ustawień monitora rzeczywiste kolory mogą nieznacznie różnić się od przedstawionych na zdjęciach.

Gwarancja
12 miesięcy

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

12 miesięcy
Dodatkowe informacje

 

Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok

Adres do reklamacji

BAJKA Tatiana Orlicka
os. Kamieniec 58
32-650 Kęty
Dodatkowe informacje

  

1. Towary objęte są 12 (dwunasto) miesięczną gwarancją. Sprzedawca zobowiązany jest dostarczyć klientom towar nowy bez wad.


2. W przypadku stwierdzenia wady towaru Klient ma prawo do złożenia reklamacji w terminie 12 miesięcy od daty doręczenia (otrzymania) towaru. Klientowi przysługuje prawo do nieodpłatnej naprawy wadliwego towaru albo jego wymiany na nowy. W przypadku jednak, gdyby okazało się to niemożliwe, wymagało nadmiernych kosztów, sprzedawca nie zdoła uczynić zadość takiemu żądaniu w odpowiednim czasie (do 14 dni) lub gdyby naprawa lub wymiana narażała nas na znaczne niedogodności, Klient ma prawo domagać się stosownego obniżenia ceny albo odstąpić od umowy.


 3. W przypadkach opisanych w punkcie 2. Klient powinien odesłać towar na adres: 


BAJKA Tatiana Orlicka

os. Kamieniec 58

32-650 Kęty


4. Do odsyłanego towaru należy dołączyć dowód zakupu lub potwierdzenie zawarcia transakcji reklamowanego produktu wraz z opisem reklamacji.

  

5. Reklamacja z tytułu gwarancji zostanie rozpatrzona niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od daty otrzymania przesyłki z reklamowanym towarem. Sprzedawca ustosunkuje się do złożonej reklamacji i w ciągu 14 dni zwróci Klientowi równowartość ceny towaru lub wymieni i wyśle nowy bez wad. Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego Sprzedawca zwraca po rozpatrzeniu reklamacji.


6. W przypadku zwrotu równowartości ceny towaru i kosztów odesłania reklamowanego towaru dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Klienta użyte w pierwotnej transakcji, o ile Klient nie zgodził się na inne rozwiązanie. 


  

Rozwiązywanie sporów


1. Ewentualne spory pomiędzy Klientem a Sprzedawcą, zostaną poddane rozstrzygnięciu sądu właściwego zgodnie z Kodeksem postępowania cywilnego z dnia 17 listopada 1964 roku (Dz. U. Nr 43, poz. 296 z późn. zm.).


2. Klient będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń, zasady dostępu do tych procedur dostępne są w siedzibach oraz na stronach internetowych powiatowych (miejskich) rzeczników konsumentów, organizacji społecznych, do których zadań statutowych należy ochrona konsumentów a także przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Warszawie. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów,  znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl. 


Zwroty
14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

BAJKA Tatiana Orlicka
os. Kamieniec 58
32-650 Kęty

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

  

1. Klient ma prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.


2. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym Klient wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Klienta weszła w posiadanie rzeczy.


3. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, Klient musi poinformować Sprzedawcę o swojej decyzji poprzez przesłanie Sprzedawcy oświadczenia o odstąpieniu od umowy (np.: pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną).


4. Klient może skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

  

5. Klient może również wypełnić i przesłać formularz odstąpienia od umowy lub jakiekolwiek inne jednoznaczne oświadczenie drogą elektroniczną na adres mail tt.orlicka@gmail.com.  Jeżeli Klient skorzysta z tej możliwości, Sprzedawca przesyła mu niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy (np.: pocztą elektroniczną).


6. Dla zachowania terminu odstąpienia od umowy wystarczającym jest wysłanie przez Klienta informacji dotyczącej wykonania przysługującego mu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.


7. W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy Sprzedawca zwraca Klientowi wszystkie otrzymane od niego płatności (z wyjątkiem kosztów dostarczenia produktu) niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym Klient poinformował Sprzedawcę o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy.    


8. Klient jest zobowiązany odesłać lub przekazać Sprzedawcy rzecz, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformował Sprzedawcę o odstąpieniu od umowy. Dla zachowania terminu wystarczające jest odesłanie rzeczy przed upływem 14 dni od dnia przesłania Sprzedawcy oświadczenia o odstąpieniu od umowy.


9. Klient odpowiada za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.   


  

POUCZENIE:

Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:

1)  o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy;

2)  w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy;

3)  w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;

4)  w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;

5)  w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;

6)  w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami;

7)  w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli;

8)  w której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy;

9)  w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;

10)  o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę;

11)  zawartej w drodze aukcji publicznej;

12)  o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi;

13)  o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.

O sprzedającym
bajka_pp

Dane firmy

Kontakt

  • 516627467
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota
09:00 - 13:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Tworzymy produkty pościelowe i tekstylia dekoracyjne, starając się zachować jak najwyższe standardy pod względem jakości. Zwracamy szczególną uwagę na to, aby tkaniny i półprodukty potrzebne do naszej produkcji były wytwarzane w Polsce i posiadały konieczne certyfikaty.

Przygotowujemy dla Państwa:

- pościele niemowlęce, młodzieżowe i dla dorosłych,

- poduszki dekoracyjne,

- rożki niemowlęce,

- falbany maskujące do łóżeczek niemowlęcych,

- ochraniacze na szczeble łóżeczek niemowlęcych,

- akcesoria dziecięce.

Ze względu na dużą różnorodność dostępnych na rynku kompletów pościeli jesteśmy gotowe na realizację indywidualnych zamówień. Zachęcamy również Państwa do tworzenia własnych zestawów w dostępnej u nas kolorystyce. W tym celu zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź przez e-mail.

Pozostałe informacje

email: tt.orlicka@gmail.com
telefon: 516627467